News Trading Broker
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: News Trading Broker

  1. #1
    dzień dobry

    Szukam dobrego brokera handlu nowościami, ktoś może mi pomóc?
    jeśli chcę handlować wiadomościami, muszę skorzystać z brokera ECN. Czyż nie?

    Co powiesz na MBTrading, Oanda, HotSpotFX, itp. Czy są dobre dla handlu wiadomościami i nie mają poślizgu?

    przykład:
    1 minutę przed pojawieniem się niestabilnych wiadomości, zazwyczaj składam zamówienie na limit 10 i -10, a gdy wiadomość się zdarza, moje zamówienie nie jest wykonywane w punkcie, który chcę, ale jest przeskoczone do 20 (jeśli pójdziesz w górę) lub -20 jeśli cena spadnie, więc nie osiągnąłem maksymalnego zysku, jakiego chcę (czasami tracę z powodu tego poślizgu), więc nie chcę tego.

    Słyszałem, że jeśli korzystam z brokera ECN, ta sprawa nie nastąpi, czy to prawda?

    proszę mi pomóc o dobrym brokerze handlu wiadomościami, który nie ma poślizgu, a także natychmiastowej realizacji.

    Słyszałem, że MBTrading ma tę funkcję, ale nie próbowałem tego. Potrzebuję twoich komentarzy

    Przepraszam, jeśli to pytanie może być już wspomniane na tym forum, jestem nowicjuszem na tym forum, więc nie wiem.

    Dziękuję Ci


    Annie

  2. #2
    Oanda jest dobra do wypełniania zamówień, ale poszerza spready.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oanda jest dobra do wypełniania zamówień, ale poszerza spready.
    Oanda vs MBTrading. Która jest najlepsza ? czemu ? Dziękuję Ci

  4. #4
    Byłem w Oandzie około półtora roku, niedawno spojrzałem na MB ..... Nie byłem pod wrażeniem tych spreadów, a ja po prostu nie lubię ich platformy transakcyjnej .... dolnej linii jestem stronniczy, ale to dlatego, że Oanda była dla mnie bezproblemowa,

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oanda vs MBTrading. Która jest najlepsza ? czemu ? Dziękuję Ci
    Oanda ma reputację najlepszego pośrednika w handlu wiadomościami, okres. Używam Oandy od kilku miesięcy. Myślę, że są bardzo dobre. jot

  6. #6
    A co z egzekucją na Oandzie? Czy Oanda nie ma poślizgu i natychmiastowej realizacji (bez opóźnienia lub ponownego cytowania)? więc oczekujące zamówienie (limit), którego zażądam, nie może przegapić? Słyszałem, że MBTrading jest szybki, ale ja też nie lubię ich platformy (to bardzo trudne) Oanda, lubię ich platformę, ale nie chcę zawieść ponownie. Ponieważ handluję wiadomościami. Więc chcę się upewnić, że Oanda jest brokerem ECN? Dziękuję Ci

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    A co z egzekucją na Oandzie? Czy Oanda nie ma poślizgu i natychmiastowej realizacji (bez opóźnienia lub ponownego cytowania)? więc oczekujące zamówienie (limit), którego zażądam, nie może przegapić? Słyszałem, że MBTrading jest szybki, ale ja też nie lubię ich platformy (to bardzo trudne) Oanda, lubię ich platformę, ale nie chcę zawieść ponownie. Ponieważ handluję wiadomościami. Więc chcę się upewnić, że Oanda jest brokerem ECN? Dziękuję Ci
    Ouanda nie jest między innymi ECN, ale jest najbliżej spośród brokerów spoza ECN. Podobnie jak wszystkie ECN, normalne jest, że spready rozszerzają się podczas wiadomości. Odzwierciedla aktualny stan ofert banków w danym momencie. Autostrada

  8. #8
    Bądź ostrożny, ponieważ brokerzy detaliczni mają tendencję do podnoszenia cen w góręw dół w celu osiągnięcia stop.

  9. #9
    Podczas wiadomości prasowych ceny wydają się przeskakiwać kilka razy, zanim zdecydują się na kierunek. Większość brokerów biur traderskich sprawi, że wejście na rynek w tym czasie będzie prawie niemożliwe, nawet jeśli ich spready pozostają stałe. ECN rozszerzy rozprzestrzenianie się równomiernie na te skoki w górę iw dół, rozbijając okno wejścia na rynek w celu szybkiego zysku. (np .: jeśli spread ECN wynosi 3 pipsy w normalnych warunkach, może to być 50 pipsów podczas aktualizacji wiadomości)

  10. #10
    annie .... chociaż Oanda nie jest ECN, to są bardzo bliskie, wąskie spready, szybka egzekucja. jeśli chodzi o poślizg ... gdy rynek jest bardzo podatny na wahania, a cena porusza się bardzo szybko, nierozsądne jest myślenie, że zostaniesz zapełniony za naciśnięciem przycisku, weź pod uwagę, jak daleko ten sygnał naprawdę musi podróżować aby dostać się na serwery i czas potrzebny serwerom na obejrzenie zamówienia i jego wykonanie ...... wciąż w sumie Oanda ma najlepsze osiągnięcia w zakresie szybkich wypełnień i obsługi klienta, jakie widziałem. więc uspokój swoje oczekiwania z prawdziwością, a staniesz się znacznie szczęśliwszym przedsiębiorcą, nie wspominając o dochodowości.
    Również Oanda jest w pełni zautomatyzowana, więc nie ma stanowiska do rozdawania.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.