News Trading Broker - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: News Trading Broker

  1. #11
    Ja również podzielam zainteresowanie znalezieniem brokera nadającego się do handlu wiadomościami ... Powiedziano mi, że MB Trading wykonuje rzetelnie „zlecenia rynkowe” w ogniu informacji prasowej ... jednak nie byłem w stanie ustalić, jakie są ich spready są jak w tych czasach (natychmiast po i po ogłoszeniu wiadomości) Jeśli ktoś miał doświadczenie z rozprzestrzenianiem transakcji MB w tym czasie .. Byłbym bardzo zainteresowany usłyszeć o twoim doświadczeniu ... dzięki.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ja również podzielam zainteresowanie znalezieniem brokera nadającego się do handlu wiadomościami ... Powiedziano mi, że MB Trading wykonuje rzetelnie „zlecenia rynkowe” w ogniu informacji prasowej ... jednak nie byłem w stanie ustalić, jakie są ich spready są jak w tych czasach (natychmiast po i po ogłoszeniu wiadomości) Jeśli ktoś miał doświadczenie z rozprzestrzenianiem transakcji MB w tym czasie .. Byłbym bardzo zainteresowany usłyszeć o twoim doświadczeniu ... dzięki.
    To samo tutaj. Czy ktoś z kontem MB na żywo może rzucić na to trochę światła? Naprawdę chciałbym wiedzieć, jakie spready dla eur i gbp były dziś rano na MB w okolicach NFP. I jak niezawodne są wypełnienia na początku początkowego impulsu.

  3. #13
    Spready Oanda są coraz większe i większe. Dzisiaj eurusd dostał 10 pipsów podczas NFP. Jest to reccord dla wydania, ale w przyszłości będą one wyższe, ponieważ coraz więcej osób wymienia się informacjami na ten temat na forach, więc noobowie podążają za nimi.

  4. #14
    Witam, mogę polecić Interactive Brokers. Oferują one ECN, gdzie Twoje zamówienie będzie reprezentowane. W przeciwieństwie do Oandy (Oanda nie jest brokerem, ale animatorem rynku), nie musisz stosować sztucznych cen kupnasprzedaży. Zamiast tego możesz poprawić poziom stawek lub zapytań i czekać, aż inni spełnią twoją ofertę. Nawet jeśli planujesz używać zleceń rynkowych, spread jest raczej wąski. Podczas wydania NFP nie zauważyłem, że powiększy się do ponad 3 pipsów, podczas gdy zwykle spread wynosi 1,5 pipsa (minimum 0,5).

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witam, mogę polecić Interactive Brokers. Oferują one ECN, gdzie Twoje zamówienie będzie reprezentowane. W przeciwieństwie do Oandy (Oanda nie jest brokerem, ale animatorem rynku), nie musisz stosować sztucznych cen kupnasprzedaży. Zamiast tego możesz poprawić poziom stawek lub zapytań i czekać, aż inni spełnią twoją ofertę. Nawet jeśli planujesz używać zleceń rynkowych, spread jest raczej wąski. Podczas wydania NFP nie zauważyłem, że powiększy się do ponad 3 pipsów, podczas gdy zwykle spread wynosi 1,5 pipsa (minimum 0,5).
    Czy masz do nich link internetowy? Dzięki.

  6. #16
    IB jest świetny, jeśli się zapełnisz. Poza tym nie jestem tym zachwycony, maks. 50: 1 bez marginesu konserwacji, więc jest bardziej podobny do handlu 25: 1, wszystkie pozycje są połączone w jedną, a nawet niezgrabnie. BookTrader jest świetny do skalpowania krótkoterminowego, uwielbiam to.

  7. #17
    Szukam również brokerów do wymiany informacji prasowych. Moje pytanie dotyczy brokerów interaktywnych (IB), które są: 1) czy ten broker kiedykolwiek zamarza podczas nowych wersji? Niektórzy brokerzy blokują się podczas wydawania, co może zniszczyć bank, nie akceptować transakcji i innych złych rzeczy. 2) Ile możemy zacząć od inorder, aby z nimi handlować? 3) Czy zamówienia wypełniają się podczas publikacji wiadomości? 4) Czy miałeś problemy, z którymi nie masz nic przeciwko? To wszystko, wszystkie moje pytania dotyczą pytania 1. Dziękuję z wyprzedzeniem. - J

  8. #18
    Oanda całkowicie zamarza podczas piątkowych wiadomości. Spread GBP wynosił 10 pipsów.

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oanda całkowicie zamarza podczas piątkowych wiadomości. Spread GBP wynosił 10 pipsów.
    Zdarza się, ale wykonują rozkazy.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zdarza się, ale wykonują rozkazy.
    Na razie jednak liczba handlarzy wiadomości rośnie z powodu takich wątków.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.