złap duże ruchy! EMA (7) i wiele ram czasowych - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 21

Wątek: złap duże ruchy! EMA (7) i wiele ram czasowych

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jeśli jesteś długi i krzyżuje się, zamykasz tę długą pozycję, a następnie otwierasz krótką. Więc kiedy otrzymasz swój pierwszy wpis, będziesz miał prawie zawsze otwartą pozycję, zawsze będziesz na rynku.
    Kiedy wpadłem na pomysł, jak wejść na rynek, nie wiedziałem, jak wyjść. Zamierzałem umieścić jakiś rodzaj TS - nie mogę pozostawić komputera działającego cały czas, więc byłby to SL (około 200) - i chciałem go przenieść za każdym razem, gdy cena przesunie się na moją korzyść, i zostawiłem to samo, jeśli nie. Jednakże, aby wykonać naprawdę duże ruchy, lepiej jest po prostu wyjść, gdy pojawi się sygnał (tak samo ważny, jak sygnał wejścia). Więc jaki może być sygnał? Wejście w przeciwnym kierunku! W ten sposób zawsze otworzy się jedna pozycja - jak niewolnik, który pracuje dla ciebie 24 godziny na dobę.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Dupek, chciałbym wiedzieć, który EMA lub SMA w twoim doświadczeniu działa bardzo dobrze w czasach niższych ramek = gt; 5M, 10M, 15, 30M i 60M, lubi twój EMA 7 w 4H? Tks i przepraszam za mój biedny angielski. RRBO
    EMA7 w H4 nie działa zbyt dobrze per se. Tylko połączenie z innymi ramami czasowymi daje przyzwoite wyniki. Nie myślałem o zastosowaniu tego pomysłu do niższych ram czasowych. Niemniej jednak może działać również bez względu na większą zmienność. EMA7 nie jest sztywną regułą. Zacząłem ten wątek, ponieważ chcę, abyś zasugerował, co jest nie tak, co można poprawić i co będzie działać lepiej. Mam nadzieję, że uda nam się opracować ten pomysł, aby stał się naprawdę potężnym systemem. Nie przepraszam za błędy językowe. Angielski również nie jest moim pierwszym językiem. W porządku, dopóki się nie zrozumiemy.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Z Twojego doświadczenia, jak często masz nowy wpis?
    To zależy od rynku w dłuższej perspektywie - niezależnie od tego, czy jest to trend, czy też jego zakres. Prawie pół roku przed końcem miałem około 13 wpisów (eurusd).

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czekałbyś dnitygodnie tylko na wpis, prawda?
    Byłoby to rzeczywiście ćwiczenie w oczekiwaniu, aż TF 4HR do D1 TF przejdą w tym samym czasie. może być transakcją za miesiąc kos

  5. #15
    To jest handel pozycjami. Duża nagroda, ale bardzo owocna, gdy zobaczysz dobrą wymianę handlową do BE.

  6. #16
    Robi duże ruchy, ale dużo zatrzymuje się i odwraca w okresach niepewności. Nie rozumiem rozumowania stojącego za wszystkimi ramami czasowymi w kolejce, może 4h, a D1 wykona tę samą pracę, wszelkie wyjaśnienia zostaną docenione

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To jest handel pozycjami. Duża nagroda, ale bardzo owocna, gdy zobaczysz dobrą wymianę handlową do BE.
    Tak to jest. Ale pomyślmy o tym w następujący sposób. 95% handlowców przegrywa. Kim są ci, którzy wygrywają i zarabiają ogromne pieniądze? Teraz spójrz na fora forex i co zauważyłeś? Większość wątków dotyczy bardzo małych partii pipsów i handlu. Jest to ogromna zaleta rynku forex w porównaniu np. Z obrotem akcjami. Ale być może ci, którzy wygrywają na rynku forex, są zaangażowani w obrót pozycjami - patrzą na rynek w inny sposób, mają postawę inwestora. Oczywiście może być irytujące czekać na sygnał tak długi, jeśli ktoś kiedyś robił kilka transakcji dziennie, ale dlaczego nie? Możesz uruchomić jedną pozycję w ten sposób iw tym samym czasie handlować w dzień (jeśli tylko pozwala na to depozyt). Jeden nie wyklucza drugiego.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak to jest. Ale pomyślmy o tym w następujący sposób. 95% handlowców przegrywa. Kim są ci, którzy wygrywają i zarabiają ogromne pieniądze? Teraz spójrz na fora forex i co zauważyłeś? Większość wątków dotyczy bardzo małych partii pipsów i handlu. Jest to ogromna zaleta rynku forex w porównaniu np. Z obrotem akcjami. Ale być może ci, którzy wygrywają na rynku forex, są zaangażowani w obrót pozycjami - patrzą na rynek w inny sposób, mają postawę inwestora. Oczywiście czekanie na sygnał może być denerwujące ...
    Czy zastanawiałeś się nad tym? 7ema na dziennym wykresie jest ROUGHY tym samym co vegas 1 godzinny tunel

  9. #19
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Robi duże ruchy, ale dużo zatrzymuje się i odwraca w okresach niepewności. Nie rozumiem rozumowania stojącego za wszystkimi ramami czasowymi w kolejce, może 4h, a D1 wykona tę samą pracę, wszelkie wyjaśnienia zostaną docenione
    Pomysł pochodzi z EMA7 i dziennych ram czasowych. W tym przypadku jest to tylko pozornie opłacalne, masz rację. W okresach niepewności, kiedy MA i linia cenowa krzyżują się bardzo często, transakcje nie mogą być gorsze w codziennych ramach czasowych! Jak w przykładzie.
    https://www.forex-instant.com/forex-...iamfx-mt4.htmlSzczerze mówiąc, ciężko jest znaleźć wszystkie ramy czasowe w kolejce (tutaj wziąłem „maksymalnie 2 okresy” z pierwszego posta). Pomysł wielu ram czasowych został zasugerowany przez przyjaciela i to był pomysł, który trzymałem się i miał całkiem dobre wyniki. Teraz jest moment, kiedy proszę was wszystkich o pozytywny wkład w tę koncepcję. Wszystkie ramy czasowe, które wymieniłem, rozpoczynając ten wątek, nie są twardymi, surowymi zasadami. Chcę, żebyś mi pomógł w ich kształtowaniu.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy zastanawiałeś się nad tym? 7ema na dziennym wykresie jest ROUGHY tym samym co vegas 1 godzinny tunel
    Nie wiem zbyt wiele o Vegas. Myślałem, że to jakiś system skalpowania, więc nie poświęciłem mu zbyt wiele uwagi. Czytam o tym więcej w wolnej chwili.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.