MT4: jak zmienić „EURUSD” do „# EURUSD”?
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: MT4: jak zmienić „EURUSD” do „# EURUSD”?

  1. #1
    Mój broker ma walutę EURUSD jako #EURUSD i chciałbym zmienić ją na indior, z EURUSD na #EURUSD, ale po zastąpieniu wszystko to odczytuje jako część kodu indior, a nie jako symbol wykresu EURUSD. Mówi: - pusty token

    W jaki sposób mogę naprawić ten błąd i odczytywać wnętrze jako część symbolu wykresu?

  2. #2
    masz odpowiedź w tytule postu #EURUSD użyj cudzysłowu, aby uczynić go ciągiem. Kompilator odczytuje # jako dyrektywę kompilatora bez znaków cudzysłowu. Kurczy pusty token. Keit
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mój broker ma walutę EURUSD jako #EURUSD i chciałbym zmienić ją na indior, z EURUSD na #EURUSD, ale po zastąpieniu wszystko to odczytuje jako część kodu indior, a nie jako symbol wykresu EURUSD. Mówi: -empty token Jak mogę naprawić ten błąd i indior odczytałby # jako część symbolu wykresu?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Mój broker ma walutę EURUSD jako #EURUSD i chciałbym zmienić ją na indior, z EURUSD na #EURUSD, ale po zastąpieniu wszystko to odczytuje jako część kodu indior, a nie jako symbol wykresu EURUSD. Mówi: -empty token Jak mogę naprawić ten błąd i indior odczytałby # jako część symbolu wykresu?

  3. #3
    Czy indior nie powinien być zapisany tak, aby używał wstępnie ustawionej zmiennej dla bieżącego symbolu? Upuszczenie go na nowy symbol nie powinno wymagać przepisania kodu. Czy jest to porównanie aktualnego symbolu z EURUSD (jak indior korelacji lub coś w tym rodzaju)?

  4. #4
    Dziękuję, rozwiązało problem. Było łatwiej niż myślałem. To nie jest korelacja, tylko równoważenie czasu i ceny, czasu i stosunku ceny jest już w kodzie, każda waluta ma inne.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.