Spready i Slippage
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Spready i Slippage

  1. #1
    Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj.
    13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro.

    Czy tego doświadczyli wszyscy?

  2. #2
    Wydaje mi się, że ruchy sieci nie różnią się od siebie. Wydaje się, że dzieje się to natychmiast, a nie kilka godzin. Zwykłem mieć swoje poziomy techniczne dla moich długich i krótkich spodenek, a potem czekać na wiadomości, które doprowadzą mnie do moich wpisów. Albo, gdybyśmy byli w pocieszenia lub w jakimś wzorze klina, kupowałbym lub sprzedawałem w oparciu o liczby i dostawałem zapłatę w ciągu 20 minut do 2 godzin. Teraz, jeśli nie masz rozkazów wejścia, straciłeś ruch na ten dzień i jesteś zmuszony szukać okruchów po ryzykownym wycofaniu się po spike'u. Nigdy nie chciałem być białym kibicem, ale teraz są pieniądze.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy?
    chodź koleś ... nowości! Typowy MO dowolnego zmiennego maklera spreadów ... rozprzestrzenia się na dotkniętych krzyżach. Gdybyś był z nami przez dłuższy czas, wiedziałbyś o tym. MBT, CoesFX, IBFX ... wszyscy. spread spread oznacza zmienny spread ... Zaletą korzystania z MBT lub CoesFX jest to, że możesz handlować wewnątrz spreadu ... więc ... jaka to różnica dla ciebie, jeśli spread się rozszerzył? Jeśli chcesz, możesz złożyć zamówienie kupna w ofercie. nie gwarantuje wypełnienia, ale nie musiałeś płacić za spread ... prawda?

  4. #4
    Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?
    witamy na forex

  6. #6
    Witaj MXB, myślę, że masz na myśli powitanie w MB Trading. Robię to od lat. Jestem dopiero nowicjuszem w prawie ECN

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zrobiłem mój pierwszy handel danymi w MB Trading dzisiaj. 13 pipsów poślizgu. Spread rozszerzył się do 12 funtów 11 na franku i 8 na euro. Czy tego doświadczyli wszyscy? Czy ten wpis nie jest w porządku? Został przeniesiony do ogłoszeń? Moderator? tylko błąd lub celowe?
    FXopportunist, czuję twój ból. Jestem demo testującym MBT i dwukrotnie miałem problem z poślizgiem. Najprawdopodobniej twój handel przed publikacją wiadomości? I handluje wiadomościami i próbuję dostać się przed kolcem, czasem robię, a innym razem po prostu okropnie. Wkroczyłem na giełdę przed zwolnieniem i zapełniam się kilka minut później. Nie jestem pewien co do MBT dla handlu wiadomościami przed skokiem.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    , Czuję twój ból. Jestem demo testującym MBT i dwukrotnie miałem problem z poślizgiem. Najprawdopodobniej twój handel przed publikacją wiadomości? I handluje wiadomościami i próbuję dostać się przed kolcem, czasem robię, a innym razem po prostu okropnie. Wkroczyłem na giełdę przed zwolnieniem i zapełniam się kilka minut później. Nie jestem pewien co do MBT dla handlu wiadomościami przed skokiem. TimeFreedom
    Witaj, TimeFreedom Tym razem użyłem Stop Market do mojego zamówienia. Według strony internetowej MB, kiedy zlecenie Stop Market jest używane, zlecenie rynkowe jest wysyłane, gdy cena Stop została sprzedana. Mówi się, że można również użyć zlecenia Stop Limit, które może być wypełnione tylko w cenie EXACT, ale w ogóle nie może być wypełnione na szybko zmieniającym się rynku. Następnym razem użyję zlecenia Stop Limit. Jednak zakładam się, że w ogóle nie będę obsadzony. Zauważyłem również, że ceny MB biegły w tyle za moją podstawową platformą i za moim oprogramowaniem do tworzenia wykresów. to może dlatego nie dostałem dobrego wypełnienia. Jeśli akcja cenowa platformy jest powolna, moje zamówienie rynkowe przyjdzie bardzo późno. Będę informował wszystkich o tym, jak idzie kolejna wymiana danych.

  9. #9
    Które ogłoszenia sprzedałeś dzisiaj? Byłem obserwatorem kleszczy z CoesFX Live w ogłoszeniu CAD, a potem obudowa EURUSD zaczyna się przesuwać. Nie widziałem żadnego poślizgu w żadnym z tych komunikatów. Jednak tęskniłam za CBI. Jestem z FXO. Zdaję sobie sprawę, że mówi się o wielu traderach - zapraszamy do forex lub przyzwyczaić się do tego. Ale, szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu handluję wiadomościami i naprawdę nie doświadczyłem ani nie widziałem czegoś podobnego do tego, co dzieje się w tym miesiącu w związku z poślizgiem. Myślę jednak, że ważne jest, aby rozpoznać, że skargi na poślizg pochodzą z całego forum. Jest to więc prawdopodobnie zjawisko rynkowe, które dzieje się teraz i nie jest przypisane ani jednej, ani małej grupie brokerów. Myślę, że ma to związek z wysychaniem płynności w tym miesiącu - ułatwiając poślizg cen. W każdym razie mam przeczucie, że po ustabilizowaniu się sprawy się uspokoją, a kiedy przejdziemy do października. Zobaczymy.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Które ogłoszenia sprzedałeś dzisiaj? Byłem obserwatorem kleszczy z CoesFX Live w ogłoszeniu CAD, a potem obudowa EURUSD zaczyna się przesuwać. Nie widziałem żadnego poślizgu w żadnym z tych komunikatów. Jednak tęskniłam za CBI. Jestem z FXO. Zdaję sobie sprawę, że mówi się o wielu traderach - zapraszamy do forex lub przyzwyczaić się do tego. Ale, szczerze mówiąc, od jakiegoś czasu handluję wiadomościami i naprawdę nie doświadczyłem ani nie widziałem czegoś podobnego do tego, co dzieje się w tym miesiącu w związku z poślizgiem. Myślę jednak, że ważne jest, aby rozpoznać, że skargi na poślizg pochodzą z całego forum. Jest to więc prawdopodobnie zjawisko rynkowe, które dzieje się teraz i nie jest przypisane ani jednej, ani małej grupie brokerów. Myślę, że ma to związek z wysychaniem płynności w tym miesiącu - ułatwiając poślizg cen. W każdym razie mam przeczucie, że po ustabilizowaniu się sprawy się uspokoją, a kiedy przejdziemy do października. Zobaczymy.
    Przyznaję, że w tym miesiącu jest więcej skarg niż w poprzednich miesiącach. I na pewno zauważyłem, jak wiele poślizgu przychodzi podczas transakcji informacyjnych ... ale szczerze mówiąc, niezależnie od tego, jak się sprawy miały, rzeczy się zmieniają. Być może tak będzie. Być może brokerzy, ECN-y wszyscy trochę się pobudzili i zaczęli się trochę przesuwać podczas głośności, aby zrobić to, co próbują zrobić (wywołać rozkazy, przejść do banków itp.). Osobiście oczekuję tego poślizgu jako rzeczy bardziej trwałej. Wydaje się, że to droga do łatwych pieniędzy dla brokerów i banków. Niezależnie od poślizgu, ruch cenowy nadal jest spójny, jeśli nie trochę bardziej nierówny. Podobnie jak MoneyMaster lubi mówić ... po prostu dostosuj się, a wszystko będzie dobrze. Oczekuj poślizgu i bądź szczęśliwy, jeśli go nie dostaniesz ... lub po prostu nie wymieniaj wiadomości i zachowuj zdrowie psychiczne w takt. Tak czy inaczej wygrasz.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.