Spready i Slippage - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Spready i Slippage

  1. #21
    Gdzie mogę znaleźć te szalejące dane? Na ekranie Alert nie ma nic oprócz ostrzeżenia o szybkich warunkach rynkowych.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Gdzie mogę znaleźć te szalejące dane? Na ekranie Alert nie ma nic oprócz ostrzeżenia o szybkich warunkach rynkowych.
    To dziwne. To wszystko dla mnie. Spróbuj tego: kliknij prawym przyciskiem myszy ... preferencje ... pod powiadomieniem o aktywności alertów ... upewnij się, że zaznaczono zdarzenia połączenia. Nie jestem pewien, czy to sprawi, że pojawią się wcześniejsze zdarzenia związane z połączeniem, ale z pewnością w przyszłości coś takiego się powtórzy. Daj mi znać, czy to działa. Jako test ... gdy skończysz zmieniać preferencje, dwukrotnie kliknij trzecie światło zielone światło na pasku stanu głównego okna. Powinien zresetować połączenie z serwerem i powie to w alertach.

  3. #23
    Dostałem też powiadomienie, zawsze pojawia się ostrzeżenie, gdy podpisuję się na MBT, mówiąc, że nadchodzą okresy wahadłowe (powiadomienia o nowościach), który MBT ma link wyjaśniający, co może się zdarzyć w tych czasach handlu.

  4. #24
    To pole nie zostało zaznaczone. Sprawdziłem to i będę mieć na to oko. Czy jesteś z MB? Co spowodowało rozłączenia?

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To pole nie zostało zaznaczone. Sprawdziłem to i będę mieć na to oko.
    Świetna okazja, spróbowałeś testu?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy jesteś z MB? Co spowodowało rozłączenia?
    Chciałbym! Ale nie ... spędziłem dużo czasu na demoing swojej platformy, ucząc się tajników. Jednak nie jestem pewien, co ich spowodowało.

  6. #26
    Jesteś przydatnym facetem, który zna ragingbull
    , czy byłeś zadowolony z spójności wypełnień?

  7. #27
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jesteś przydatnym facetem, który zna ragingbull
    , czy byłeś zadowolony z spójności wypełnień?
    Haha dzięki!
    Z całą pewnością. Ostatnio wstawałem bardzo wcześnie rano (przed otwarciem Londynu), żeby zrobić kilka zawodów. Myślę, że umieściłem około 25 zleceń od czasu otwarcia konta na żywo w dniu 1 września. Żadnych problemów z wypełnieniami w ogóle ... a kiedy próbowałem handlować wiadomościami w zeszłym tygodniu ustawiłem spread 10-pip między moim zatrzymać i ograniczyć zamówienia. Byłem świadomie wypełniony na granicy. To moje dotychczasowe doświadczenie.

  8. #28
    Jestem teraz na ogrodzeniu, szalejąc. Podoba mi się platforma. Kocham back office! Ci faceci są na dobrej drodze !!!!
    Ale szybkość i spójność wypełnienia jest poniżej moich dotychczasowych oczekiwań. Nawet jeśli mam już problemy z platformą po raz drugi, trzymam się ich na razie. Myślę, że wszyscy, z którymi miałem do czynienia w MB, są na najwyższym poziomie. Szukam również drugiego brokera. Ostatnio patrzyłem na tak wiele osób, że stało się to drugą pracą. Jestem tak bardzo chory. Nie sądzę, żeby to, czego chcę, było tak nierozsądne. Po prostu chcę stabilnej, niezawodnej platformy, najwyższej płynności, wąskich spreadów na funtach i frankach, szybkiej, spójnej realizacji, transakcji za pomocą jednego kliknięcia i zaawansowanych zamówień (OCO, zatrzymuje limity i przyczepę). Czy to całkowicie nierozsądne? Nie znalazłem tego do tej pory.

  9. #29
    Masz rację ... Nie sądzę, żeby o to prosić. Nadal jestem stosunkowo nowy w tej grze, więc nie jestem pewien, czy jeszcze wiem, czego chcę od brokera. Daj sobie czas ... albo MB spełni twoje oczekiwania z czasem, albo inny broker przyjdzie i zaoferuje ci to, czego chcesz. Z ciekawości, czy próbowałeś dostosować wpis ceny MBTX w stosunku do prędkości w sekcji preferencji. Domyślam się, że to coś więcej niż tylko sztuczka, ale nie mam wystarczająco dużo doświadczenia, żeby powiedzieć coś ostatecznego. To może pomóc w szybkościspójności twoich wypełnień.

  10. #30
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Masz rację ... Nie sądzę, żeby o to prosić. Nadal jestem stosunkowo nowy w tej grze, więc nie jestem pewien, czy jeszcze wiem, czego chcę od brokera. Daj sobie czas ... albo MB spełni twoje oczekiwania z czasem, albo inny broker przyjdzie i zaoferuje ci to, czego chcesz. Z ciekawości, czy próbowałeś dostosować wpis ceny MBTX w stosunku do prędkości w sekcji preferencji. Domyślam się, że to coś więcej niż tylko sztuczka, ale nie mam wystarczająco dużo doświadczenia, żeby powiedzieć coś ostatecznego. To może pomóc w szybkościspójności twoich wypełnień.
    Widziałem ten mały chwyt, nie dotknąłem go. Myślałem, że to trochę zabawne. wiesz, jakby ktoś chciał, żeby był wolniejszy
    Poproszę techników, co tak naprawdę robi i czy należy dotknąć.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.