Handluj parami? - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15

Wątek: Handluj parami?

  1. #11
    Pamiętaj o większej liczbie transakcji = więcej wymogów dotyczących depozytu zabezpieczającego.

  2. #12
    Chciałbym powtórzyć powyższą radę, ponieważ jesteś nowym startem z pojedynczą parą i ruszasz dalej. FYI, będziesz potrzebował większego marginesu, aby dryblować dowolną piłkę na rynku walutowym.

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Od dłuższego czasu handluję na platformie banku saxo, głównie EURUSD, ale nigdy nie wiedziałem, że możesz handlować więcej niż 1 parą naraz. Czy ktoś może mi powiedzieć, co pokazuje ten wykres?
    https://www.forex-instant.com/crypto...xxx-level.htmlMyślę, że to 14 par, prawda?
    Jest to 14-parowy wykres offline koszyka, który można zobaczyć w lewym górnym rogu wykresu. Jest tam zapisana liczba 14 .... jeśli chodzi o moją wiedzę, indior do generowania wykresu offline koszyka jest opracowany tylko do użytku w Metatraderze 4 (MT4)

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dziękuję, to bardzo pomogło. Czy możesz mi powiedzieć, jak mam handlować, tj. 14 par w MetaTrader?
    Dam ci kilka wskazówek, ale musisz znaleźć szczegóły w wątku, ok? 1. musisz stworzyć wykres koszykowy offline w MT4 2. musisz wykonać analizę, aby utworzyć sygnał kupnasprzedaży - możesz użyć w tym celu własnych indywiduów lub podanych w wątku, ale jeśli chcesz wziąć udział w wątku lepiej podążaj za podanymi tam wartościami, chyba że masz sprawdzony lepszy indior ... 3. Dołączony EA (doradca ekspercki), aby pomóc Ci w realizacji transakcji (otwórz wiele pozycji par koszyków), EA jest również zapewnione w wątku

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    główne waluty, którymi można handlować: usd, eur, nzd, aud, jpy, gbp, cad, chf Na rynkach nie tylko wymieniasz usd lub tylko eur. Każda waluta jest powiązana z inną walutą. na przykład każda inna waluta może być powiązana z usd: eurusd, nzdusd, audusd, usdjpy, gbpusd, usdcad, usdchf. Tak więc na rynkach walutowych można handlować tylko parami walut. Nigdy nie możesz handlować tylko jedną walutą. Dlatego ludzie mówią tutaj o parach. ale raczej niesamowite, że zadajesz takie podstawowe pytanie. Byłeś członkiem od ...
    Wręcz przeciwnie. Zawsze handlujemy tylko 1 walutą. Symbol eurusd reprezentuje po prostu kurs wymiany między dwiema walutami, a także walutę, w której znajduje się pożyczka. Pierwsza transakcja zawsze kupujemy 1 walutę. Po zamknięciu transakcji sprzedajemy to, co kupiliśmy. Jeśli twoją pierwszą transakcją jest kupno eurusd, kupujesz euro i jesteś winien brokerowi pożyczkę w dolarach. Jeśli Twoja pierwsza transakcja to sprzedaż eurusd, kupujesz dolary i jesteś winny brokerowi pożyczkę w euro. Zawsze kupujemy i posiadamy 1 walutę. Oczywiście możemy kupić zarówno walutę dowolnego symbolu, kiedy tylko chcemy, i trzymać je jednocześnie. JOT.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.