Cramer Goes Crazy - Strona 3
Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 24 z 24

Wątek: Cramer Goes Crazy

  1. #21
    Cytat Zamieszczone przez ;
    wydaje się, że rynek ustabilizował się dzisiaj. szkoda, nie ma więcej wybuchów Cramera
    Czy to źle, że go dopingowałem? Moi przyjaciele i ja układaliśmy kursy na udar mózgu .....

  2. #22
    Nie sądzę, żeby naprawdę próbował wpłynąć na kogokolwiek, co powiedział. Naprawdę wierzę, że jest owocem wszystkiego, co się dzieje i chciał to wszystko wypuścić. Mówi prosto i zawsze będzie. Prawdopodobnie był to powiew świeżego powietrza dla wszystkich oglądających to popołudnie. Na dobre czy na złe powiedziałbym, że dobra robota Cramer.

  3. #23
    Cramer jest kewl. Nauczyłem się od niego kilku rzeczy ... chociaż nie handluję kapitałem. Jeśli chodzi o federalnych, to jednak nie rozumiem, że federacja mówiła o inflacji nie tak dawno temu ... i nagle obniżyła stopy? Cramer mylił się, domagając się obniżki stóp procentowych, która zostanie odwrócona i podniesiona, jeśli ceny energii i żywności będą stale rosnąć. Chyba cpi bez jedzenia i energii nie wskazuje na inflację ... więc Cramer domagał się ratowania spekulantów poza tym jest ze mną w porządku

  4. #24
    Kiedyś oglądałem Cramera religijnie, dopóki nie zobaczyłem, jak TheStreet.com atakuje małą firmę biotechnologiczną bez prowokacji. Zastanawiałem się, jaki był ukryty cel ich ataku, poza obniżeniem ceny. Moje wnioski mogą być błędne, ale nigdy więcej nie będę oglądać Cramera.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.