Willi Percent Range - pomóż!
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Willi Percent Range - pomóż!

  1. #1
    1 Załącznik (y) Witaj, jestem nowy w całym formacie programowania MQ4. Ale żeby ten wątek był krótki ...

    Niedawno przełączyłem się z forextraderPro na MetaTrader4. Na FTP zakres procentowy Willi ma możliwość ustawienia 3 różnych ustawień. Domyślna wartość to 10,14,20. Ale w MT4 pojawia się tylko 1% R, więc muszę mieć trzy okna indior dla wszystkich trzech ustawień.

    Teraz nie mam żadnego zaplecza programistycznego, ale udało mi się poskładać razem to, co mogę na moim niestandardowym% R. Walka polega na tym, że nie wydaje mi się, żeby obliczał wszystkie trzy i pokazywał je. Dlatego proszę o pomoc kogoś, kto wie, co robią, jeśli uda im się dopracować mój indior, który źle przywiązuje.

    https://www.forex-instant.com/attach...7408256022.mq4

  2. #2

  3. #3
    Dziękuję bardzo. Po prostu chciałem, żeby wszystkie trzy były w jednym pomieszczeniu i nie musiałem przeciągać i upuszczać wszystkich trzech.

  4. #4
    Czy istnieje sposób na skonfigurowanie tego alarmu, gdy przekroczy on określoną wartość? Prawdopodobnie konfigurujesz powiadomienia audio i e-mail?

  5. #5
    @ Valinn, proszę, jak wykorzystujesz to wnętrze. Ponieważ ma trzy linie w różnych kolorach w porównaniu z oryginałem (domyślnym) w MT4 ....?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.