Kolejne pytanie dla początkujących
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Kolejne pytanie dla początkujących

  1. #1
    Cześć,
    Pracuję nad czymś, co wymaga użycia danych z map M5 i D1, ale może być dołączone do wykresu H1.
    Problem polega na tym, że dane M5 i D1 są nieaktualne, chyba że mam 2 dodatkowe okna symboli otwarte w M5 i D1.
    Jestem pewien, że musi istnieć sposób wymuszenia aktualizacji w innym przedziale czasowym bez konieczności otwierania pozostałych 2 okien, ale nie mogę się dowiedzieć, jak to zrobić.
    Każda pomoc zostanie bardzo doceniona

  2. #2
    Użyj iClose (iOpen, iHigh, iLow) i możesz uzyskać dane TF, które Cię interesują. M.

  3. #3
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, pracuję nad czymś, co wymaga używania danych z map M5 i D1, ale może być dołączone do wykresu H1. Problem polega na tym, że dane M5 i D1 są nieaktualne, chyba że mam 2 dodatkowe okna symboli otwarte w M5 i D1. Jestem pewien, że musi istnieć sposób wymuszenia aktualizacji w innym przedziale czasowym bez konieczności otwierania pozostałych 2 okien, ale nie mogę się dowiedzieć, jak to zrobić. Każda pomoc zostanie bardzo doceniona
    Użyj iOpen (), iClose (), iHigh () i iLow (), jak już wspomniano, ale sprawdź błąd 4066, aby sprawdzić, czy dane zostały zaktualizowane, czy nie, jeśli pojawi się błąd 4066, sprawdź ponownie dane, aż nie ma już błędu 4066. . .

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Użyj iClose (iOpen, iHigh, iLow) i możesz uzyskać dane TF, które Cię interesują. M.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Użyj iOpen (), iClose (), iHigh () i iLow (), jak już wspomniano, ale sprawdź błąd 4066, aby sprawdzić, czy dane zostały zaktualizowane lub nie, jeśli pojawi się błąd 4066 sprawdź dane znowu, dopóki nie otrzymasz błędu 4066. . .
    Dzięki chłopaki. Używałem iTime (), a także iOpen (), iClose (), iHigh () Otrzymywałem błędne wartości nawet wtedy, gdy GetLastError () zwrócił 0. Więc zostałem przez chwilę skorygowany. Odkryłem, że powodem było to, że testowałem niektóre rzeczy za pomocą skryptu i alertów, a moje połączenie z serwerem było przerywane. Jeśli w czasie przeciągania skryptu do okna wykresu nie było połączenia z serwerem, zwrócono błędne wartości. Dziękuję za wskazówkę dotyczącą błędu 4066

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.