OceanSky przy użyciu FX - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 14 z 14

Wątek: OceanSky przy użyciu FX

  1. #11
    Napisz do mnie na adres {adres e-mail usunięty przez personel}, jeśli straciłeś pieniądze z Capital Trust MarketsMentortipsReza Mokhtarian. Istnieje wiele dezorientujących tego skandalu.

  2. #12
    Zastanawiam się, czy jego sesja na żywo w Toronto będzie kontynuowana?

  3. #13
    1 Załącznik (y) Wreszcie nadszedł dzień, w którym Reza F ** ing Mokhtarian, złodziej CEO Capital Trust Markets (jaką nazwę firmy, Jeeez!) Stanął przed sędzią w Toronto, Kanada naliczonym przez Ontario Securities Komisja. (Nie jest to sprawa cywilna!). Był arogancko i rażąco komunikował w swoich
    https://youtu.be/PAzgwug2jKodo jego ofiar (patrz od godziny 15:00), że byli tak głupi, że nawet nie mogli ukraść innym ... Dodawanie (cytowanie): Dobrze dla MNIE! podczas jazdy do banku ze skradzionymi funduszami (jak podaje niniejszy dokument). Cóż, mam nadzieję, że my - SPOŁECZEŃSTWO - możemy pokazać mu, że chociaż możemy być głupi, aby okraść innych, ale jesteśmy wystarczająco potężni, aby dać mu trochę czasu na przemyślenie tego w celi więziennej przez kilka lat. Nawet jeśli nie zobaczę ponownie moich skradzionych funduszy, mam nadzieję, że sędzia będzie po stronie ofiar i da mu maksymalny wyrok: 4 lata i 364 dni w ośrodku wysokiego bezpieczeństwa. I tak, to będzie NAPRAWDĘ NAPRAWDĘ DOBRE DLA NIEGO! (Zwłaszcza, gdy upuści mydło pod prysznic ...)
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...programer.html

  4. #14
    This guy ( Reza ) is hilarious, I just cannot believe how can people trust him at all?? Watch one of his videos and everything will be clear. Transparent scammer!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.