IBFX i Trcrypt.xpack.gen
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: IBFX i Trcrypt.xpack.gen

  1. #1
    Podczas instalacji dema IBFX moje oprogramowanie AV identyfikowało wirusatrojana o nazwie TRCrypt.XPACK.Gen. Poddałem go kwarantannie i uruchomiłem platformę. Wszystko było normalne, z wyjątkiem Expert Advisors, które były wyszarzone i nie działały.
    Czy ktoś o tym słyszał?
    Skontaktowałem się z IBFX. Powiedzieli, że to nie ich błąd. Nie miałem rozwiązania. Zalecane usunięcie MT4 i pobranie innego. To samo się stało.
    Następnie znaleziono inny błąd podczas defragmentacji, ten o nazwie HEURHTML, który jest częścią tej samej rodziny, co pierwszy błąd.
    Czy IBFX może robić jakieś podstępne gówno?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podczas instalacji dema IBFX moje oprogramowanie AV identyfikowało wirusatrojana o nazwie TRCrypt.XPACK.Gen. Poddałem go kwarantannie i uruchomiłem platformę. Wszystko było normalne, z wyjątkiem Expert Advisors, które były wyszarzone i nie działały. Czy ktoś o tym słyszał? Skontaktowałem się z IBFX. Powiedzieli, że to nie ich błąd. Nie miałem rozwiązania. Zalecane usunięcie MT4 i pobranie innego. To samo się stało. Następnie znaleziono inny błąd podczas defragmentacji, ten o nazwie HEURHTML, który jest częścią tej samej rodziny, co pierwszy błąd. Czy IBFX może robić podstępne ...
    Niekoniecznie, bardziej prawdopodobny powód jest fałszywy pozytywny w oprogramowaniu AV. Fałszywy pozytyw jest mniej więcej podejrzany, że wspomniany plik jest trojanemwirusem lub czymkolwiek. Wirus jest plikiem wykonywalnym, a trojan rezyduje w pliku wykonywalnym lub w samej instalacji programu. Zwykle jest jakieś zdarzenie wyzwalające, które powoduje wykonanie trojana. Problem polega na tym, aby zainstalować program, który wymaga pliku wykonywalnego wraz z instalatorem, w zależności od tego, jak te pliki są spakowane. W tym przypadku bardzo często programiści informują o wyłączeniu całego oprogramowania AV podczas instalowania oprogramowania, ponieważ wiedzą, że wywoła to fałszywy alarm.

  3. #3

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.