Rabaty Forex i Cash Back na Exness? - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Rabaty Forex i Cash Back na Exness?

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hej, chłopaki, czy ktoś zna uczciwego dostawcę rabatu i zwrotu gotówki na Exness? Chcę uczciwego z wysoką stawką rabatu.
    Poważnie ... czy chcesz zarabiać pieniądze na rynku Forex lub marketingu? Chcąc zainwestować 2000 godzin w spamowanie rekrutacji, aby uzyskać 100 $? - a przy 1 handlu traciszwygrywasz 300 $?

  2. #32
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Seriously... do you want to make money from Forex or from marketing? Whiling to invest 2000 hours in spamming an recruiting to get 100$? - and with 1 trade you loosewin 300$?
    Nie wiem o marketingu, o spamowaniu i o dostawcy cashback, wiem, że mój przyjaciel jest szczęśliwy, zbierając część moich spreadów handlowych.
    http://content.screencast.com/users/...f49/Rebate.png

  3. #33
    1 załącznik (i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Nie wiem o marketingu, o spamowaniu i o dostawcy cashback, wiem, że mój przyjaciel jest szczęśliwy, zbierając część moich spreadów handlowych.
    {image} {image}
    Tak, o tym mówię, podczas gdy handlujesz 300 lotami w ciągu miesiąca, twój przyjaciel ma około 700 $ od nich. Za 30 dni. Nie każdy może handlować 300 lotami w 22 dni. Przez chwilę nie będę w stanie go wymienić. Jest 15 partii każdego dnia. To wymaga około 100-500 tys. - Lub 10k, ale użycie takiej dźwigni nie będzie zbyt długie. 700 USD30 dni wynosi 22 USDdzień. W tym przypadku:
    On nadal będzie w BE, lub w pobliżu. Więc moim pomysłem jest być opłacalnym w handlu i pozwolić tym, którzy chcą robić marketing, być zadowolonym z rabatów, prowizji. Jestem w 100% pewien, że nie zmienię brokera tylko dlatego, że ten drugi oferuje rabaty, niższy spread i wszystko inne. Właściwie wydaje mi się, że pójdę z jednym z najbardziej kosztownych brokerów: FXCM, jeśli ma użyteczny zestaw SDK. Zmiana brokera na 1 pips spread lub rabaty, jak to jest, gdy zmieniasz żonę na inną, która oferuje coś ulepszonego w krótkim czasie, ale nie przetestowałeś wszystkich jego usług. Wielu robi to z brokerem i żoną, ale ja już się tego nauczyłem. FXOpen au ma 0.1 spread, ale gdy osoba skasowała wygrywające transakcje dla kogoś, może mieć nawet ujemne spready, na których mi nie zależy.
    Dukascopy ma ładniejszą sztuczkę: twierdzą, że rozdają XX.XXX eur w konkursach. Moja żona zarobiła jedną. Powinna otrzymać 500 $ lub euro (nie jest pewna waluty). Skontaktowali się jednak z nią i ta nagroda została przeniesiona tylko na konto handlowe i określono, ile wielkości transakcji należy wymienić, aby móc się wycofać, nie wspominając o opłatach za wycofanie, ach z przeliczenia waluty ... Obliczyłem i jeśli wymienię się wymagana kwota niż mój kapitał będzie wynosiła /- 4k $. Jeśli stracę 4k i zdobędę 500, to czy ma to znaczenie? jeśli wygram 4k i zarobię 500, to ma znaczenie? - bądź poważny! - to są sztuczki marketingowe: pozwalam ci wygrać nagrodę, jeśli jesteś nowy, potencjalnie klient i jeśli zarobię min 5x tyle, ile ci daję. To nie jest oszustwo, ale te sztuczki dotyczą dzieci lub niewidomych.

  4. #34
    1 Załącznik (y) Hmmm, myślę, że piszesz zbyt długo ... nie wiesz, co to znaczy. Oto kolejny z kilkoma informacjami:

  5. #35
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Yeah on that I am talking about, while you trade 300 lot in 1 month your friend has around 700 $ from they. In 30 day. Not everybody can trade 300 lot in 22 days. For a while I will not able to trade it. It is 15 lot in each day. That require around 100-500k$ balance. - Or 10k, but using such leverage will not trade very long. The 700 usd30 days is 22 usdday. In this case: {image} He will still be in BE, or around that. So my idea is to be profitable at trading and let for who want to do the marketing be happy with rebates, commissions....
    Obecnie Rebate Making to handel egy lub prawdopodobnie najbardziej opłacalny handel egy
    . I have a friend that he made about $40k profit from rebates just in a night. Guess how much was his starting balance? Just about $100, unbelievable? but real!
    Niektórzy faceci nie są twórcami rabatów, ale są wielkimi skalperami. Handlują tylko zyskiem w wysokości 1-5 pip, a ich dzienny obrót jest tak duży. Tak więc ich rabaty mogą być nawet większe niż zysk handlowy! Nawet jeśli jesteś handlowcem długoterminowym, znowu nie ma długu, który, kiedy możesz zarobić więcej, nawet 100 $ miesięcznie, a to nic nie kosztuje! wszyscy mówią, że powinieneś to zrobić. Wybrałeś FXCM jako swojego brokera z dowolnego powodu, jednocześnie możesz handlować z nimi poprzez usługę rabatu z tymi samymi warunkami handlowymi i zarobić trochę więcej. Nie mogę zrozumieć, dlaczego nie powinieneś tego robić?

  6. #36
    Yeah baby... 2 down... another 6 billion more people to go... (to sign up under me... LOL)

  7. #37
    istnieje również możliwość zwrotu gotówki przez Admiral Markets
    http://sdpafx.wordpress.com/2014/03/...promo-actions/

  8. #38
    Jeśli chcesz wiedzieć, gdzie możesz znaleźć najlepsze oferty rabatowe, sprawdź tę stronę:
    http://www.100forexrebates.com

  9. #39
    ile pip ma rabat za wygraną za jedną partię?

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ile pip ma rabat za wygraną za jedną partię?
    Zależy to od pary walutowej, którą handlujesz. Dla EurUSD ze średnim spreadem 1.0 pipsa otrzymuję 0.3Pip (3 USD) od
    http://bestforexcashback.com

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.