Rabaty Forex i Cash Back na Exness? - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Rabaty Forex i Cash Back na Exness?

  1. #11
    Jak wiem BestForexCashBack, zapłać 100% rabatu na konta ECN. Jest bardzo niska (
    https://www.exness.com/partnership/introducing_broker). Nie mam pojęcia, dlaczego zwracają 100% za ECN?
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, po prostu zastanawiam się, czy ktoś wie, czy istnieje również rabat na konto ECN? Miłego dnia
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, po prostu zastanawiam się, czy ktoś wie, czy istnieje również rabat na konto ECN? Miłego dnia

  2. #12
    Używam tradecomm.co.uk, ponieważ mogę dostać moje pieniądze, gdy chcę również taniej zdobyć moje fundusze, tak jak w Wielkiej Brytanii

  3. #13
    Nie myśl o rabatach z tym brokerem, ogromny poślizg.

  4. #14
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Don't think about rebates with this broker, huge slippage.
    Chodź, dorosnij już ...
    Wiesz, czego mi brakuje? Mam dość wszystkich ludzi, którzy tego nie robią i mówią dalej. Dalej, mów dalej, spraw, by mój dzień ... Nie obrażał nikogo.

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    I use tradecomm.co.uk cos I can get my money when I want also cheaper to get my funds as i am in UK
    Hmmm?! Nie mają Exness na liście brokerów, więc jaki jest ich stosunek do tego tematu?

  6. #16
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Daj spokój, dorosnij już ... -.- {image} Wiesz, czego mi brakuje? Mam dość wszystkich ludzi, którzy tego nie robią i mówią dalej. Dalej, mów dalej, spraw, by mój dzień ... Nie obrażał nikogo.
    Otrzymałem e-mail od Exness: zmniejszyli prowizję agenta z 30% do 20% spreadu. Wydaje się, że powinniśmy powiedzieć GOODBYE do selfIBingu w Exness

  7. #17
    Yeah man, you are right, they did 20% now.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hmmm?! They don't have Exness in their brokers list so what's the relation of them and this topic?
    don't be a *^*, I am looking for other brokers offering as much or more rebates than Exness...

  9. #19
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Uważam, że większość brokerów forex oferujących rabaty w programie typu spread, może zasadniczo zarejestrować 2 konta i polecić sobie pełny zwrot gotówki. Czy myślałeś o tym?
    Nie, to jest ograniczone. Jeśli broker dowie się, twoje konto IB zostanie wyłączone. Brokerzy, którzy nie popierają automatycznego kierowania, po prostu kradną pieniądze z kieszeni bez powodu lub bez wartości dodanej.

  10. #20
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {cyt.} Nie, to jest ograniczone. Jeśli broker dowie się, twoje konto IB zostanie wyłączone. Brokerzy, którzy nie popierają automatycznego kierowania, po prostu kradną pieniądze z kieszeni bez powodu lub bez wartości dodanej.
    Tak, to takie oczywiste, że początkowo zignorowałem twoje posty mające na celu4, to nie jest problem, po prostu znajdź przyjaciela handlowca, którego kochasz najbardziej, a następnie uzyskaj jegojej link agenta. Udało mi się również zmienić linki agenta wcześniej, a nie problem, o ile to nie ty sam. Mój przyjaciel powiedział mi, że moje całkowite rabaty sięgają 1 tys. USD ... niesamowite!
    (Dla tych, którzy mi nie wierzą, tylko ja, podam link do zdjęcia i proszę, nie bądź kutasem i zapytaj mnie, dlaczego po prostu go tu nie publikuję ... to mój wybór! )

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.