Czy Duka to Marketmaker? !! - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Czy Duka to Marketmaker? !!

  1. #21
    Ogólnie myślę, że istnieją poważne problemy, jeśli chodzi o Duka. (najgorsze spready ECN, bezpieczeństwo funduszu, itp.) Jednakże złożyłem u nich kilka 5-milionowych zamówień i nie spadłem ani razu (nawet na szybko zmieniającym się rynku). Zastanawiam się, ile z tego dziwactwa ma do czynienia z obecnym otoczeniem rynkowym. Pamiętaj, że w banku międzybankowym kontrahent może łatwo anulować zamówienie (podobnie jak w przypadku ostatniej funkcji Currenex).

  2. #22
    Cytat Zamieszczone przez ;
    : Nie byłem wysoki, nie, ale byłem absolutnie głupi, że to powiedziałem. Oto korekta: FXCM: Dołącz do sklepów „Bucket”, czyli sklepów. Dziękuję Uwaga: rozmawiałem z CTA zeszłej nocy, doświadczenia, które miał z nimi, były po prostu nie do uwierzenia, zapytałem go, dlaczego użył ich jako pośrednika, odpowiedział, ponieważ chciał dać im szansę. Cóż, magazin jest pusty, z mnóstwem martwych ciał wokół. (jego adwokat w końcu załatwił sprawy, lub lepiej powiedział, sortuje sprawy.)
    Hehe, trochę zabawy.
    Rzeczywiście, FXCM jest tak samo zacieniony, jak tylko się da.

  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dukascopy to robił (kilka miesięcy temu). EFX nigdy tego nie zrobił.
    Ale potem nagle zmienili swoją politykę i naprawdę, ponieważ rzeczy zaczęły się zmieniać tylko od złego do gorszego, a moim zdaniem regularne poślizgnięcie się powyżej 11 pipsów za zamówienie o wielkości 500 tys.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ale potem nagle zmienili swoją politykę i naprawdę, ponieważ rzeczy zaczęły się zmieniać tylko od złego do gorszego, a moim zdaniem regularne poślizgnięcie się powyżej 11 pipsów za zamówienie o wielkości 500 tys.
    Czy zapytałeś ich, dlaczego nie pokazują już kontrpartnerów? Zmienili kilka rzeczy, w tym projekt interfejsu. Czy miało to miejsce mniej więcej w tym samym czasie. Chciałbym usłyszeć więcej ... Wiem, że nie chcesz publikować rzeczywistych zamówień, ale to naprawdę jedyny sposób, aby dowiedzieć się, co się dzieje.

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy zapytałeś ich, dlaczego nie pokazują już kontrpartnerów? Zmienili kilka rzeczy, w tym projekt interfejsu. Czy miało to miejsce mniej więcej w tym samym czasie. Chciałbym usłyszeć więcej ... Wiem, że nie chcesz publikować rzeczywistych zamówień, ale to naprawdę jedyny sposób, aby dowiedzieć się, co się dzieje.
    Tak, zapytałem ich, a oni wyłączyli tę funkcję, ponieważ banki skarżyły się im na anonimowość, ale to tylko pokazuje mi, że nie są skłonne zaspokajać swoich potrzeb klientów i są znacznie bardziej zainteresowani zadowalaniem swoich dostawców płynności. może oznaczać, że zdolność klientów do otwierania lub zamykania transakcji może nie zostać zrealizowana z korzyścią dla klienta lub że może ponownie mieć DD i może nie kompensować wszystkich pozycji swoich klientów na rynku międzybankowym I tak wszystkie zmiany zdarzyło się mniej więcej w tym samym czasie, w tym odebranie widoku kontrahenta, wystąpienie poślizgu, notowania rynkowe i nowy zaprojektowany interfejs

  6. #26
    To, co naprawdę mnie interesuje, to to, że w czasach DD dawały egzotyczne waluty, takie jak USDSEK. Zgadnij co! USDSEK został ponownie wprowadzony (na razie w wersji demonstracyjnej). To w połączeniu z faktem, że nie możesz już zobaczyć kontrpartnera, prawie każe mi myśleć, że wrócili do bycia MM! Być może nie są już w stanie płacić za dostęp do hotspotu, currenex itp.

  7. #27
    Przeczytałem kilka złych słów na temat Dukascopy, ale nikt nie wspomniał o lepszej alternatywie. Która ECN ma lepszą realizację? MBT i Hotspot nie.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przeczytałem kilka złych słów na temat Dukascopy, ale nikt nie wspomniał o lepszej alternatywie. Która ECN ma lepszą realizację? MBT i Hotspot nie.
    IB

  9. #29
    dlaczego negatywnie wpływa na twórców rynku? Tak działa ta firma, prawda? Jeśli masz do czynienia z GS, podają ci także cenę.

  10. #30
    Faktycznie, Broker, który twierdzi, że jest ECN, może być wiarygodny, nawet jeśli nie pokazuje Ci odpowiednika Twoich transakcji, dlatego nie pokazują Ci odpowiednika, czyli zjawiska zwanego szybkim pożarem, a to, co się dzieje, może wysłać Bank wiele ofert lub ofert dla różnych platform ecn, ponieważ może to być po niewłaściwej stronie rynku i to, co się dzieje, zapewnia wiele płynności różnym platformom, a gracz rynkowy, który ma dostęp do tych informacji, może trafić na nie wieloma zleceniami na wszystkich platformy i dostawca płynności międzybankowej mogą znaleźć się w pozycji dalekiej do dużej

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.