łapanie trendu za pomocą wskaźnika NonLagDot - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: łapanie trendu za pomocą wskaźnika NonLagDot

  1. #31
    1 Załącznik (y) hi labaneese .. co musimy wziąć pod uwagę dla celu i SL, czy jest to długość świeczki lub poprzedniej huśtawki hilo do obliczenia celu? proszę sprawdź ... gdzie umieścić SL,

  2. #32

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Tak, zawsze tu jestem. Zawsze handluję.
    Cześć Lebaneese. Mam nadzieję, że nadal jesteś w pobliżu. Handluję na NonLagDot na dziennym wykresie i jestem ciekawy, czy obecnie handlujesz wersją 1 lub 2 lub jakąś inną konfiguracją? Na wykresie D1 używam większego okresu NLD z dużym stoploss, aby spróbować pozostać w handlu, chyba że działają negatywnie powyżej 200 pipsów. Jeśli chcesz połączyć kropki, możesz pobrać NonLagMA. Zielone pypcie mój przyjacielu!

  4. #34
    dokładnie bob, nie używam bez opóźnienia Ma i bez opóźnienia z ustawieniem 10 na dziennym wykresie, niestety dzisiaj rynek odwrócił się do sygnału, zobaczmy, co się stanie jutro.

  5. #35
    Witamy T4Trade! Może uda nam się przywrócić ten wątek? Która para walutowa w danym dniu napotkała ruch przeciwny? Jaka jest twoja reguła wejścia (zmiana koloru, wycofanie, przerwa świecy hi lo lub coś innego)? Stop Loss? Kok

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witamy ! Może uda nam się przywrócić ten wątek? Która para walutowa w danym dniu napotkała ruch przeciwny? Jaka jest twoja reguła wejścia (zmiana koloru, wycofanie, przerwa świecy hi lo lub coś innego)? Stop Loss? Kok
    Przetestowałem go przez kilka dni i wygląda na to, że zmienia on ramy czasowe od 15 minut do 4 godzin. Dzienne ramy czasowe pokazujące wyniki niespójnie. Najpierw porozmawiajmy o indior, ten indior jest bardzo przydatny. Nie używam jeszcze ich egy , korzystałem z tego indioru w moim własnym egy z non lag MA. Jakie są twoje ustalenia, jakich ustawień używasz? kropki w wyższych przedziałach czasowych mówią ogólny scenariusz niż w całości (pojedyncza świeca dzienna) kropki podążają za bieżącym trendem i nie stoją pojedynczo w świecach, w tym przypadku kropka nie ma sensu, a raczej używamy linii MA w prawo? Byłem pod wrażeniem, że kropka uwypukliła każdą świecę.

  7. #37
    T4Trade, Indior NonLagDot nie zmienia się pod warunkiem, że przejdziesz do ustawień i upewnisz się, że zmieniasz ColorBarBack z 1 na 0. Istnieje również NonLagMA, który działa jak linia średniej ruchomej, a nie kropka, jeśli wolisz. Możesz je uruchomić razem, jeśli chcesz. Dbaj o siebie przyjacielu!

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    , Indior NonLagDot nie zmienia się pod warunkiem, że przejdziesz do ustawień i upewnisz się, że zmieniasz ColorBarBack z 1 na 0. Istnieje również NonLagMA, który działa jak linia średniej ruchomej, a nie kropka, jeśli wolisz. Możesz je uruchomić razem, jeśli chcesz. Dbaj o siebie przyjacielu!
    dzięki za wspaniałą napiwek, jesteście niesamowici, Bóg błogosławi. Nie używajcie opóźnienia MA i histo z różnymi ustawieniami niż domyślne i działa jak urok. Wielkie dzięki. Szczęśliwy handel!

  9. #39
    T4TRade, Czy chcesz podzielić się swoją metodą? Możesz mnie załatwić, jeśli wolisz. Zaintrygowałeś mnie! Dzięki stary

  10. #40
    Cześć wszystkim. Zrobiłem poważne badania, ale nie udało mi się. Szukam indioru, który sygnalizujeostrzega, gdy pojawia się KRZYŻ Nonlagdot (lub TCCI) i MA. Z góry dziękuję, jeśli ktoś pokaże mi, gdzie mogę znaleźć tego Indi. Z poważaniem BBF

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.