Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34

Wątek: Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego nie korzystać z IB?
    Nie mogę znieść ... lista jest za długa. LOL!

  2. #32
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nowy artykuł na temat BT Prime z Magnatów rynku Forex
    http://forexmagnates.com/exclusive-s...-client-funds/
    Tak, widziałem to wczoraj też, całkiem smutno. Czy skontaktowałeś się już z rollingsoliver? wrócili do mnie, mówiąc, że jest jeszcze za wcześnie, aby rozpocząć proces

  3. #33
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Tak, widziałem to wczoraj też, bardzo smutno. Czy skontaktowałeś się już z rollingsoliver? wrócili do mnie, mówiąc, że jest jeszcze za wcześnie, aby rozpocząć proces
    Nie jestem pewien, że artykuł nie jest tylko ze słyszenia, bo jeśli ukradli będzie w otwartym bardzo szybko. Jestem bardziej skłonny uwierzyć, że to udało mis To samo rollingsoliver mi powiedział. Bardzo krótka wiadomość e-mail. Prawie żadnego wyjaśnienia, co się dzieje. Potem wysłałem kolejnego maila CC ing ------- ---------- wyjaśniając im, że od teraz będę przekazywania korespondencji między mną, mój partner i rollingsoliver do FCA, jak również. Aby upewnić się, że wszystko jest obsługiwane w odpowiedni sposób. Niemal natychmiast otrzymałem znacznie bardziej wyczerpującą odpowiedź e-mail od rollingsoliver E-mail jest poniżej: Szanowni Państwo Odnoszę się do naszej poprzedniej korespondencji i proszę mieć świadomość, że dyrektor Boston Prime Limited (# 8220; Company # 8221, George Popescu indywidualnie regulowany przez Urząd Nadzoru Finansowego (nr 8220, FCA # 8221, polecił Rollingsowi Oliverowi LLP (# 8220, Rollings Oliver # 8221 wraz z doradcami prawnymi, CMS Cameron McKenna LLP, aby pomógł mu w przygotowaniu aplikacji Wysokiego Trybunału w Londynie, aby umieścić Spółkę w Specjalnej Administracji, proces niewypłacalności w Wielkiej Brytanii. Po nakaz sądu zostało przyznane Adminiors Specjalne zostanie powołany. Nie możemy mieć pewności co do ram czasowych. Spotkanie umożliwi Specjalnym Przełożonym korespondencję z klientami i innymi osobami trzecimi w odniesieniu do Spółki. Dopóki nie są powoływani planowanego wspólnego Adminiors # 8217; nie są w stanie odpowiadać dalej. Kind regards Nick Rollings Oliver 6 Snow Hill Londyn EC1A 2AY T: 020 7002 7960
    http://www.rollingsoliver.com/e-mail: Pamiętaj, aby zawsze zawierać wyciąg z salda, jaki miałeś na bt prime. Załącz to do każdej korespondencji e-mailowej do rollingsolliver I w temacie zawsze dodaj nazwę i numer swojego konta - BOSTON PRIME ACCOUNT # 1234567890 WHATEVER LLC W ten sposób, gdy są gotowi rozmawiać z klientami, każdy wysłany e-mail ma wszystkie informacje, których potrzebuje do być pomocnym dla ciebie. Zmniejszy liczbę e-maili w poszukiwaniu informacji dodatkowych. Zamawiam je codziennie, tak jak to opisałem, dopóki nie otrzymam odpowiedzi. I zachęcam ciebie i każdego, kto ma pieniądze na wietrze z bt prime, aby zrobił to samo. Powinieneś również skontaktować się z FCA przez e-mail i FSCS przez telefon, aby poprosić o aktualizacje dotyczące sytuacji od ich końca. Zrób jak najwięcej hałasu.
    http://www.fca.org.uk/FCA
    http://www.fscs.org.uk/FSCS Powodzenia i Keep Me Posted on Your Progress

  4. #34
    Czy ktoś ma wiedzę z pierwszej ręki na temat oferty London Capital Groups FX? Obecnie próbuję zdecydować, gdzie powinienem wylądować po zakończeniu pierwszej klapy Bt. Cokolwiek konstruktywnego byłoby bardzo cenne. Już przeczytałeś i zamieściłeś kilka pytań dotyczących informacji na temat Broker Discussion LIVE Traders - LCG -London Capital Group FX Zastanawiam się, co każdy z was może wnieść do głównej dyskusji na temat LCG

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.