Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34

Wątek: Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował

  1. #21
    Przeczytałem tego jednego ochroniarza. Było mi przykro z powodu BP. Minęły regóły FSA 10 stycznia. Pięć dni później * kaboom *. Ładna, gówniana sytuacja.

  2. #22
    Spili Po prostu myślałem, że ktokolwiek, kto miał kontakt z bp i nie widział tych artykułów, byłby zainteresowany. Wiem, że byłem, kiedy pierwszy raz je widziałem. Ponieważ nie ma dedykowanego wątkuforex-instantdla informacji o bostonie głównym, tak jak w przypadku fxcm i alpari. Nie miałem pojęcia, że ​​FSA rzuciła okiem na BP 10 stycznia. Nie miało to znaczenia, ponieważ nikt nie mógł przewidzieć lekkomyślnego posunięcia, które przyniosłoby piętnaście. Jedyne, co było dla mnie dziwne, to 15-te miejsce po tym, jak CHF spadł jak rock BP, kierując wszystkich klientów, by zamknęli wszystkie pozycje CFD do końca dnia. Ponieważ nie mieli pewności co do statusu finansowego instytucji zapewniającej płynność tych produktów. Przynajmniej tak mówili klienci. Potem wydali komunikat prasowy, że wszystko jest dobrze i jak zwykle. I wszyscy wiemy, co się potem stało. Dla mnie było to całkiem niezłe Shi @ # @. Ponieważ jak zwykle starasz się przeforsować fakt, że tak się dzieje, tak mocno, że publikujesz komunikat prasowy stwierdzający, że tak. Kiedy dobrze wiesz, że twoja daleka od porządku i biznesu nie będzie tak jak zwykle. To dla mnie całkowicie szalona sytuacja. Nigdy nie sądziłem, że stanie się tak blisko.

  3. #23
    Zamierzam przenieść 1/4 salda konta brokera US Forex i przenieść je do Tallinex (jestem handlowcem z USA). W zeszłym tygodniu zmniejszyłem saldo konta FXCM i utrzymałem równowagę Tradestation. Zamknąłem i usunąłem wszystkie fundusze od jednego innego brokera z siedzibą w USA. Jakieś inne dobre pomysły dla amerykańskiego handlowca ??? Pośpiesz się w NinjaTrader i otwórz swój dom maklerski na rynku Forex!

  4. #24
    Dla handlowców z siedzibą w USA, ATC Brokers może być opcją?

  5. #25
    Białe etykiety ATC FXCM Slim pickens dla mieszkańców USA. Citi FX (z którym czytałem białe etykiety Saxo) oraz Forex.com (GAIN) i MB Trading - wszystkie z nich wydają się mieć przyzwoite powtórzenia plus biggie, Oanda

  6. #26

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Białe etykiety ATC FXCM Slim pickens dla mieszkańców USA. Citi FX (z którym czytałem białe etykiety Saxo) oraz Forex.com (GAIN) i MB Trading - wszystkie z nich wydają się mieć przyzwoite powtórzenia plus biggie, Oanda
    Od brookerów z USA polecam Oandę. Byłem tam przez długi czas klientem. Nic naprawdę nie narzekać.

  8. #28
    No cóż, ponieważ nie mogę uruchomić wątku, mogę przyczynić siępodnieść to, jak sądzę. Zamierzam zainwestować 3k, gdy tylko będę mógł uzyskać pewną jasność wynikającą z nadmiernego obciążenia informacyjnego związanego z pośrednikami. Jednej rzeczy, której nie rozumiem w odniesieniu do niektórych offshore brokerów rozmawialiśmy o tym, które z nich są STP? Mój system jest krótkotrwały i w zależności od tego, ile kawy wypiję, może być ograniczony do skalpowania. Czytając więcej postów, niż o mnie myślę, wydaje się, że wiele domów maklerskich, które są MM, nie docenia mojego rodzaju transakcji. Planowałem użyć FXCM, aby zacząć, i nadal mogę, ale musiałbym poczekać, aż zostanie wydana pierwsza wypłata pożyczki, a informacje zwrotne od kierowników z poziomu C zostaną podane. Ponadto staram się również sprawdzić, czy jest ktoś w Chicago, który chce być mentorem. Mimo że mam doświadczenie w akcjach, jestem na to zbyt nowy, aby zrobić to sam. Więc jeśli jest ktoś, kto szuka darmowej filiżanki kawy i inteligentnego i podopiecznego podopiecznego, skontaktuj się z nami. Dziękuję Ci.

  9. #29
    Smutna historia dla BPrime. Polecam IG Markets lub Dukascopy. Wciąż czekam na LMAX, ponieważ firma nie jest jeszcze rentowna. Zobaczymy wyniki z 2014 r.

  10. #30

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.