Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34

Wątek: Poszukuje nowego brokera od czasu, gdy Boston Prime zbankrutował

  1. #11
    Interesujący artykuł, ale pozytywne byłoby to, że przynajmniej ASIC ma swoje praktyki biznesowe na ich wskazówkach, w przeciwieństwie do wielu innych brokerów, którzy nie zostali jeszcze skontrolowani. Wydaje mi się, że mam biznes, a nie wyciągać pieniędzy. TheBodyGaurd, Nie daj się zwieść trollom. Mam konto Razor, które jest zasadniczo przystosowane do większości innych. Możesz także wypróbować Global Prime, ThinkForex, FXTG mają szerszy wybór indeksów, CFD itp.

  2. #12
    Dzięki Cogs Doceniam wkład. I na pewno zajrzę do innych brokerów, o których wspomniałeś. Ludzie oszaleli, że dostałem PM od faceta z dwoma wpisami, mówiąc, że on też ma konto w boston prime. odnosząc mnie do jakiegoś pośrednika, o którym nigdy nie słyszałem. Jakbym nie zdawał sobie sprawy z tego, że jest to zaproszenie jakiegoś pośrednika do włamań, a potem ten facet chce zagrać w wątku z jego teorią konspiracji

  3. #13
    Trochę nie na temat, ale, Przeniosłem się na ASIC i znalazłem to:
    http://asic.gov.au/about-asic/media-...panese-market/W istocie nie, IMO. Nie ma wątpliwości, że ASIC sprawdziła działalność firmy w tym samym czasie, więc dla mnie to rzeczywiście wzbudza zaufanie w porównaniu do innych przypadków wymienionych poniżej. Widzę, że ASIC działa, zamykając innych brokerów i podejrzewa innych brokerów oferujących usługi poza Australią. Cieszę się, że są proaktywni.

  4. #14
    Cogs, który nie jest dla mnie przełomem, ponieważ nie przedstawia żadnych działań, które mogłyby celowo skrzywdzić inwestora, tylko fakt, że nie są one regulowane w celu prowadzenia działalności w Japonii, to nic wielkiego. Wiesz, że większość tych dużych brokerów została ukarana grzywną za poślizg i to zdecydowanie wpływa na wynik finansowy Traders. Więc nigdy nie rozważałabym skorzystania z żadnego z Brokerów, który przeżyłby fiasko CHF i jest właściwie uregulowany w znanej jurysdykcji. I wydaje się, że normalnie interesuje mnie biznes. To są te, o których chcę usłyszeć od obecnych lub byłych posiadaczy rachunków. Ponieważ są to te, które najprawdopodobniej zajdą za jakiś czas. Nic nie jest gwarantowane lub idealne, po prostu musisz podjąć najbardziej świadomą decyzję dzięki posiadanym Informacjom.

  5. #15
    Czy Boston prime i boston technology należą do tej samej grupy?

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy Boston prime i boston technology należą do tej samej grupy?
    tak, są częścią tej samej grupy. Ja też się z nimi dogadam od czasu ich ogłoszenia na początku tego tygodnia. Mam nadzieję, że uda się to szybko załatwić dzięki FCA, abyśmy mogli odzyskać pieniądze.

  7. #17

  8. #18
    Mój dawny przedstawiciel konta w BP powiedział, że powinienem mieć dzisiaj jakieś wiadomości (piątek, 31 stycznia) na temat przydzielania administracji, niestety nic jeszcze nie dotarło do moich e-maili. Sądząc po tym, jak rozpatrywana jest sprawa Alpari, powinniśmy uzyskać w ciągu kilku dni informacje o tym, kto będzie administracją i co trzeba zrobić. Wiem, że klienci białych tabletek BP mają szansę przenieść swoich klientów MT4 na konsultantów łuczniczych, nie wiem, w jaki sposób zostałeś ustawiony w BP, ale może cię to interesuje:
    http://leaprate.com/2015/01/archer-c...prime-clients/Rozmawiałem wcześniej z konsultantami od łucznictwa w różnych sprawach, jednak moje doświadczenie z nimi jest ograniczone, więc nie mogę za nie ręczyć.

  9. #19
    Baxx Powiedziano mi we wtorek tego tygodnia, że ​​do środy w ostatni czwartek powinniśmy otrzymywać informacje kontaktowe dla firmy zarządzającej. I wtedy możemy skontaktować się bezpośrednio z firmą zarządzającą, aby uzyskać informacje na temat kroków, jakie należy podjąć, aby odzyskać nasze pieniądze. Ale jest już piątek i nie ma wiadomości e-mail - aktualności lub informacje kontaktowe. Więc rozmawiałem dziś z moim przedstawicielem ds. Konta i poinformowała mnie, że firma zarządzająca nadal pracuje nad pracą przygotowawczą, zanim będzie mogła rozmawiać z klientami. Ale nie dano mi na to czasu. Muszę założyć, że firma zarządzająca musi uzyskać prawdziwą księgowość przed skontaktowaniem się z klientami. I właśnie to jest zatrzymanie. W tej chwili nie jestem zainteresowany ofertą konsultantów łuczniczych. Mam zabezpieczone konto krawędziowe w pepperstone i obecnie szukam drugiego brokera, aby móc podzielić moją transakcję depozytową między obie. Staram się jak najlepiej, aby upewnić się, że nie złapię ponownie tego samego rodzaju sytuacji. Dziękuję za twój wkład w tej sprawie.

  10. #20
    Dobry artykuł dotyczący FXCM, Alpari Boston Prime ------- Kryzys CHF rozwija się dzięki nowym postępom w FXCM, Alpari i BT Prime
    http://forexmagnates.com/chf-crisis-...pari-bt-prime/Kolejny dobry artykuł dla każdego, kto handluje walutą ------------ Jak broker Forex robi dwa tygodnie po SNBomb?
    http://forexmagnates.com/how-is-your...er-the-snbomb/

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.