0,5 precyzji versus 0,1 precyzji
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: 0,5 precyzji versus 0,1 precyzji

  1. #1
    Dukas ma 0.5 precyzji, co do mnie, dodaje 0.2 pipsa do ich rozłożenia w obie strony.

    Dowolni brokerzy o niskich prowizjach, którzy zacytują z dokładnością do 0,1 i mają cechy Dukasa (API, poziom II, itp.)

  2. #2
    Czy mógłbyś powiedzieć, w jaki sposób obliczana jest precyzja? Podobnie jak w przypadku alpari, mbt lub innych 5-cyfrowych brokerów, jak definiuje się twoją tzw. Precyzję?

  3. #3
    Och, widzę, myślę, że Fxpro i alpari mają 0.1 precyzji, ja demoedowałem w tych 2, Fxpro ma zmienny spread, podczas gdy alpari naprawił. Nie wiem jak reszta, MBtrading ma 5 cyfr, ale AFAIK, że dane są wygładzone, więc niezbyt dobre dla skalerów.

  4. #4
    To właściwie dobre pytanie. Przeczytałem w wątku, który Dukascopy cytował tylko w 0,5 pipsa. Tak więc, na przykład, można kupić EU na 1.40705 lub 1.04070, ale nie 1.40703. Zaokrąglono je do najbliższej połowy pip. Nie jestem handlarzem duk, więc nie jestem w 100% pozytywny, to prawda. Ktoś wie?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.