Cable Trend Scalper
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Cable Trend Scalper

  1. #1

  2. #2
    jeśli widzisz konfigurację, która została pominięta i chcesz mnie o tym powiadomić. Musisz opublikować wykres obrazkowy i wyjaśnienie, dlaczego powinna to być konfiguracja. Wspomnij czas i dzień. Co zrobię, zrobię tylko wizualną kontrolę i jeśli zobaczę, że jest potencjalny, to go zakodowuję. Potem zrobię test powrotny. (hhhmm Mógłbym mieć EA, w którym umieszczono tylko jedną konfigurację, a następnie możesz również wykonać test powrotny, kiedy kodowałem i sam się o tym dowiesz, jeśli konfiguracja przebiegła dobrze w przeszłości.) Mogę nazwać to testerem konfiguracji EA. Daj mi znać, jakie jest Twoje zdanie

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Przesyłam pliki o różnych nazwach, aby opublikować jeden. Pamiętaj, że ten EA jest ściśle GBPUSD. Co ja zrobiłem jest podzielone EA w grupie 1/2/3 To dlatego, że jeśli na końcu handlu forex był zestaw, który EA nigdy nie próbował; Skopiuję tę konfigurację. EA może przegapić konfigurację, gdy spojrzę na mapy, których nigdy nie było tam dla mnie do kodu. Mam nadzieję że rozumiesz. Spodziewaj się więc, że każdego tygodnia będą dodawane do EA. Będę dodawać dodatki do grupy 3
    Candyman752, Dzięki za udostępnienie. W przypadku tej instancji wystarczy skonfigurować zestaw EA dla grupy 3 lub zestaw 3 dla grup odpowiednio 1, 2 i 3? okrzyki kenny

  4. #4
    istnieje 9 euro na żywo rachunku handlowego, jak pokazano i mój eksplorator handlu. Położyłem bieg do domu w GBP USD Zobaczmy, jak to działa. Najpierw sprawdziłem na desce das, aby obliczyć, które pary uderzyły ekstremalnie, a następnie wybieram kabel. Nazwa bieżnika pochodzi od niego

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Moi przyjaciele, wróciłem z warsztatu. Złożyłem razem EA na skalp GBPUSD. Poniżej znajduje się szablon. Ramka czasu to 5 min {plik} {plik} {plik}
    Wygląda na brakujące wiązania plików

  6. #6

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wygląda na brakujące wiązanie plików
    Widziałeś ich, mój koleś

  8. #8
    1 Załączniki v1b przesłane znaleźć szablon H4. EA patrzy na świecę H4, a następnie przybliża do M5, kiedy na koniec dnia obejrzyła wykres i zobaczyła, że ​​jest ustawiony, ale EA nie wybiera konfiguracji, widzę, że koduję ją i dodaje do ea i po aktualizacji
    https://www.forex-instant.com/attach...1991376052.tpl

  9. #9
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    v1b przesłany znaleźć szablon H4. EA patrzy na świecę H4, a następnie przybliża do M5, kiedy na koniec dnia obejrzyła wykres i zobaczyła, że ​​był zestaw, ale EA nie wybiera konfiguracji, widzę, że ją koduję i dodaje do ea i po aktualizacji {plik}
    Candyman752, Czy wykres powinien być teraz w H4 TF, nie więcej M5? dzięki
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...njatrader.html

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.