Cable Trend Scalper - Strona 4
Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 41

Wątek: Cable Trend Scalper

  1. #31
    1 Załącznik (y) raport eksploratora handlu podczas sesji londyńskiej

  2. #32
    jest tu gorąco w pokoju handlowym. Zobaczmy, jak idzie Nowy Jork

  3. #33
    zabrakło mi marginesu i zdeponowałem 10 buków

  4. #34

  5. #35

  6. #36
    Test na żywo jest najlepszy, jaki mnie kosztował, ale nadzieja Obamy Oprah. Test demo również się zakończył. wyczyściłem kilka poważnych błędów. patrząc na dobre wyniki. jeśli dobra po opublikowaniu aktualizacji nie użyje poprzednich EA, mają błędy

  7. #37
    ea zostawiła luki, zwiększając wypłaty, posortowane według limitów otwartych buysell

  8. #38
    co za kosztowny sposób na naukę. backtests pokazał, że gdy cena przesunie się o 50 pipsów w minutę, to dostanie ładny kawałek. live okazało się niemożliwe. dobrze handlu netto na żywo dostaje zepsute przez szerokie rozprzestrzenianie się ładne ceny miga nie można złapać. jego trudne .i chcą dla mnie ea, ale trudno jest jeździć na rynku. to musi być wyciągnięty. Próbuję ostatnia, a następnie jestem bez pomysłów. mam open explorera asdf

  9. #39
    możesz spróbować ulokować ę stopu i uzyskać zysk z operacji w oparciu o ATR z ostatnich 24 godzin, kiedy zmienność jest bardziej korzystna, i przestań tracić, gdy zmienność jest mniejsza, zmniejsz zysk i przestań tracić. taki jest pomysł. możesz spróbować....

  10. #40

    Cytat Zamieszczone przez ;
    próbowałem zastosować szablon, ale moje zdjęcie nie jest tak dobre, że nie czyta niczego, co pokazałem {image}
    zauważam, że umieściłeś szablon na Xauusd. brak poprawnej tablicy rozdzielczej na Xauusd. następnie pozostawić wykresy otwarcia i zamknięcia, które uzna za stosowne do handlu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.