Cotygodniowe sygnały CCFp (ustaw i zapomnij handlować koszykiem) - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Cotygodniowe sygnały CCFp (ustaw i zapomnij handlować koszykiem)

  1. #21
    1 Zaczepy (s) otwierają kosz dwa razy dzisiaj - pierwszy TP - 5,9 pipsa. Teraz 0,6 pipsa - bez żadnych ograniczeń - beginlockingprofit @ 300.

  2. #22
    1 Załącznik (y) Cel tygodniowy osiągnięty ponownie w tym tygodniu.
    Powolny i równomierny wygrywa wyścig.


  3. #23

    Cytat Zamieszczone przez ;
    w przeciwieństwie do tego {image}
    Zmień numer indioru

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    w przeciwieństwie do tego {image}
    I oczywiście: wartość osi X umieszczana w innym płynie ...........

  5. #25

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy ktoś powiedział 10 sygnałów, ale tylko 7 transakcji jest otwartych? (Nie dokładnie liczby po prostu przykłady) Uruchomiłem 2 warianty EA, ale oba miały te same sygnały. Jedna otworzyła 10 transakcji, druga otworzyła tylko 7. FYI to było otwarte ręcznie.
    To mi się przydarzyło. Ustawienie EA dla najniższego% marginesu dozwolonego dla nowych transakcji zostało ustawione na 150% wartości domyślnej. Oznacza to, że konto potrzebuje o 50% więcej środków niż wymagany depozyt zabezpieczający. Mimo że moje konto miało wystarczającą ilość środków, aby spełnić wymaganie depozytu zabezpieczającego, po dodaniu dodatkowych 50% środki nie wystarczały do ​​otwarcia wszystkich pozycji.

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To mi się przydarzyło. Ustawienie EA dla najniższego% marginesu dozwolonego dla nowych transakcji zostało ustawione na 150% wartości domyślnej. Oznacza to, że konto potrzebuje o 50% więcej środków niż wymagany depozyt zabezpieczający. Mimo że moje konto miało wystarczającą ilość środków, aby spełnić wymaganie depozytu zabezpieczającego, po dodaniu dodatkowych 50% środki nie wystarczały do ​​otwarcia wszystkich pozycji.
    Ma sens! Dzięki za to, zgadza się też z moim kontem. Twoje zdrowie.

  7. #27
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ludzie: przepraszam za opóźnienie. Myślałem, że opublikowałem nową aktualizację. Od ostatniej wersji 40.71 wprowadzono dwie nowe aktualizacje. Kod został uporządkowany, aby lepiej poradzić sobie z poleceniami otwarcia i zamknięcia czasu. Plus zacząłem usuwać nieużywany kod i powtarzalne funkcje, które mogą powodować nieoczekiwane opóźnienia.
    http://xm7.info/ea/ccfp_weekly/40/xm...itor_v40.9.ex4Nie zaktualizowałem wersji mt5. Jak tylko będę mógł, będę gotowy.
    Otworzyłem zaktualizowany EA i otwieram kilka powtarzających się porządków tego samego sygnału bez zatrzymywania się.

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Otwieram zaktualizowany EA i otwieram kilka powtarzających się porządków tego samego sygnału bez zatrzymywania się. {obraz}
    Pls wyślij mi swoje ustawienia. Jeśli spojrzysz na moje obrazy, zobaczysz, że używam tej wersji. Używam EA przez 3 tygodnie i nadal działa ... więc może to być ustawienie, które ustawiłeś ... więc musimy zobaczyć, co masz w danych wejściowych.

  9. #29
    1 Załącznik (y) jess czy nowa wersja zajmie się sytuacją, którą mam? Dzięki .....

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    jess czy nowa wersja zajmie się sytuacją, którą mam? Dzięki ..... {image}
    Które są Czym? Przepraszam, nie pamiętam

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.