Cotygodniowe sygnały CCFp (ustaw i zapomnij handlować koszykiem) - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Cotygodniowe sygnały CCFp (ustaw i zapomnij handlować koszykiem)

  1. #11
    Używam podobnego systemu, z tygodniowymi danymi, przez miesiąc z dobrymi wynikami.

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    ZŁOTE ZASADY NINIEJSZEJ STRATEGII 1. Otwórz 1 minutową mapę EURUSD i załóż CCFP indior. 2. Pobierz CCFpWEEKLYtemplate.tpl (który zawiera wszystkie moje ustawienia indioru, którego używam) i załaduj go na wykres 1 minuty. 3. Otwórz kolejną tabelę (EURUSD) Wykres dzienny. W tym miejscu wprowadzisz wszystkie swoje pozycje w koszyku. 4. Zapoznaj się z wszystkimi sygnałami kupuj i sprzedawaj CCFp i przygotuj się do wejścia, gdy Londyn otworzy 5. W poniedziałek dokładnie kiedy Londyn się otworzy, wprowadź wszystkie sygnały, które widzisz w CCFp indior z twoim brokerem (konto demo) na podobnie...
    zasubskrybowany !!! z którego pulpitu nawigacyjnego korzystasz? link proszę

  3. #13
    Bardzo obiecujący system i długoterminowa konfiguracja. Subskrybujesz!

  4. #14
    1 Załącznik (y) Witam Forexpinbar, Załadowałem twój szablon i to jest to, co otrzymałem
    https://www.forex-instant.com/tradin...gap-excel.htmlAle nie wiem, jak uzyskać w następujący sposób:
    https://www.forex-instant.com/tradin...g-journal.htmlKolejną rzeczą jest: dlaczego otwieramy 1 EUR i EURUSD dziennie? Nie widzę tej pary w cotygodniowym sygnale ... Przepraszam za moje głupie pytania, ale jestem trochę zdezorientowany ...

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Forexpinbar, Załadowałem twój szablon i to jest to, co dostałem Screenshot1.png; 2161293 Ale nie wiem, jak uzyskać: {image} Inną rzeczą jest: dlaczego otwieramy 1 EUR i EURUSD dziennie? Nie widzę tej pary w cotygodniowym sygnale ... Przepraszam za moje głupie pytania, ale jestem trochę zdezorientowany ...
    # 194; # 160; To jest naprawdę dziwne ... Twoje jest inne niż moje i Forex Finbar. # 194; # 160;

  6. #16
    Mate, tak, ale jak widziałeś wcześniej posty, są też dwie transakcje w tygodniu
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hej, Michaelion, widzisz, że te same pary wymieniały się więcej niż jeden raz w drugiej tabeli, ponieważ jest to tabela miesięczna; sygnały można powtarzać. Możesz skorzystać z dołączonego prostego konta EA, aby zarządzać parami walut w obrocie handlowym. Pozdrawiam, Roy {plik}
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hej, Michaelion, widzisz, że te same pary wymieniały się więcej niż jeden raz w drugiej tabeli, ponieważ jest to tabela miesięczna; sygnały można powtarzać. Możesz skorzystać z dołączonego prostego konta EA, aby zarządzać parami walut w obrocie handlowym. Pozdrawiam, Roy {plik}

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kolejną rzeczą jest: dlaczego otwieramy 1 EUR i EURUSD dziennie? Nie widzę tej pary w cotygodniowym sygnale ... Przepraszam za moje głupie pytania, ale jestem trochę zdezorientowany ...
    Prawdopodobnie nie widzisz eurusd, ponieważ nie spełnia kryteriów handlu.

  8. #18
    1 Załącznik (y) Witam forexpinbar, he hi everyone, ten system wydaje się interesujący, mam konto demonstracyjne w tej chwili. Do zobaczenia jutro. Leonardo
    https://www.forex-instant.com/tradin...g-journal.html

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Hej, Michaelion, widzisz, że te same pary wymieniały się więcej niż jeden raz w drugiej tabeli, ponieważ jest to tabela miesięczna; sygnały można powtarzać. Możesz skorzystać z dołączonego prostego konta EA, aby zarządzać parami walut w obrocie handlowym. Pozdrawiam, Roy {plik}
    Cześć Roy. Dziękuję za udostępnienie tego. Szybkie pytanie, czy mogę. Czy mierzy dolary czy pestki? Dzięki.

  10. #20

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Witajcie wszyscy nowi i doświadczeni handlowcy. Testowałem ten zestaw i zapominałem o nim przez około 3 miesiące, ale przez pierwsze dwa miesiące nie brałem tego poważnie aż do trzeciego miesiąca, który jest styczeń 2017, kiedy zacząłem zwracać poważną uwagę na tę metodę. ze względu na jego prostotę, skuteczność i opłacalność muszę przyznać, że wyniki są imponujące, więc postanowiłem podzielić się tym prostym egy, abyśmy wszyscy mogli je wymieniać razem i wprowadzać wszelkie ulepszenia w razie potrzeby. Wszystkie sugestie i krytyka są mile widziane. .FYI ...
    Świetna robota i świetny start mojego brata. Pls dołączają także deskę rozdzielczą do wpisów transakcji. Zaczniemy test razem, ponieważ Londyn zostanie otwarty w poniedziałek, 30 stycznia 2017 r. Dzięki! femi

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.