Wskaźnik świecy targowej
Pokaż wyniki od 1 do 4 z 4

Wątek: Wskaźnik świecy targowej

  1. #1
    Cześć, czy ktoś może mi pomóc znaleźć nakładkę, która określa aktualny czas sesji na kolor świecy?

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, czy ktoś może mi pomóc znaleźć nakładkę, która określa aktualny czas sesji na kolor świecy?
    Nie sądzę, żeby można to było zrobić z pojedynczym indiorem. MT4 pozwala na maksimum 8 buforów w indiorach, a do sporządzenia syntetycznej świecy potrzeba 4 buforów (jeden dla knota górnego, jeden dla karoserii, jeden dla knota dolnego, jeden dla tła). Jeśli chcesz 4 różne kolory (sesja azjatycka, sesja europejska, sesja w USA, bez sesji), wymagałoby to 4 x 4 = 16 buforów. W związku z tym potrzebujesz co najmniej dwóch różnych osób. Innym podejściem byłoby wykreślenie świec jako obiektów MT4. To obejmie ograniczenie bufora, ponieważ obiekty nie używają buforów. Sądzę, że widzieliście uczestników sesji, którzy zacieniają tło za świecami. Jest ich kilka w tym wątku.

  3. #3
    Ok, to ma sens. Thx dla danych wejściowych Hanower.

  4. #4
    Cześć Hanover, czy można zrobić indior, aby jedna sesja świeczek była malowana, np. W Londynie? Czy to możliwe, aby dodać wiele razy, dla różnych sesji? Widziałem innych uczestników sesji, ale uważam, że przeszkadzają. Z góry dzięki, Nate

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.