kto naprawdę używa tutaj Interbankfx?
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 39

Wątek: kto naprawdę używa tutaj Interbankfx?

  1. #1
    Naprawdę potrzebuję twojej opinii na temat tego brokera.

    Po pierwsze, uważają się za brokera ecn.
    Po drugie, słyszę tak wiele osób narzekających na nich.
    Po trzecie, są one pod NFA i CFTC.

    Moje pytanie brzmi, dlaczego NFA jeszcze nie pozbyli się tej firmy, jeśli klienci mają dowody, że próbują manipulować swoimi klientami. Planuję zainwestować 10 000 $ w forex i próbować znaleźć wiarygodnego, uczciwego brokera. Wygląda jednak na to, że każdy z brokerów na rynku forex jest zastrzelony.

  2. #2
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie powiedziałbym, że wszystko poszło na marne. Dźwignia 10: 1 mogła być znacznie gorsza. Teoretyk spiskowy we mnie mówi, że wyrzucili 10: 1, aby mogli go skalować i wszyscy byli wdzięczni za 50: 1. BTW, czy otrzymałeś od nich e-maila z informacją, że nie musisz się już na to zgodzić. Nie słyszałem o tym.
    Jeśli myślisz, że to koniec 50: 1, nie liczę na to. NFA ma moc, aby zmienić to na dowolny kaprys, którego chcą. Zaplanuj na 10: 1 wcześniej czy później. Załączam kopię wiadomości e-mail, ponieważ zgodnie z IBFX Transparency Matters. Mogę wam powiedzieć, że są tam gorsi pośrednicy, ale te małe, białe kłtwa, które mówi IBFX przez cały czas, są dla mnie zakończone.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Naprawdę potrzebuję twojej opinii na temat tego brokera. Po pierwsze, uważają się za brokera ecn. Po drugie, słyszę tak wiele osób narzekających na nich. Po trzecie, są one pod NFA i CFTC. Moje pytanie brzmi, dlaczego NFA jeszcze nie pozbyli się tej firmy, jeśli klienci mają dowody, że próbują manipulować swoimi klientami. Planuję zainwestować 10 000 $ w forex i próbować znaleźć wiarygodnego, uczciwego brokera. Wygląda jednak na to, że każdy z brokerów na rynku forex jest zastrzelony.
    Po prostu przejdź do MF Global

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Naprawdę potrzebuję twojej opinii na temat tego brokera. Po pierwsze, uważają się za brokera ecn. Po drugie, słyszę tak wiele osób narzekających na nich. Po trzecie, są one pod NFA i CFTC. Moje pytanie brzmi, dlaczego NFA jeszcze nie pozbyli się tej firmy, jeśli klienci mają dowody, że próbują manipulować swoimi klientami. Planuję zainwestować 10 000 $ w forex i próbować znaleźć wiarygodnego, uczciwego brokera. Wygląda jednak na to, że każdy z brokerów na rynku forex jest zastrzelony.
    sg_trader, tylko słowo ostrzeżenia, jeśli mogę, jeśli nie masz co najmniej lat doświadczenia w handlu forex z zyskiem, nie inwestuj 10k od razu, stracisz większość. Co należy zrobić, to zainwestować 100 USD i wyliczyć centymetry, jeśli zyskasz na 3-miesięczną zapadkę do 500 $, jeśli ur będzie opłacalna 3-miesięczna zapadka do 1K. W ten sposób stopniowo zwiększaj swój kapitał, gdy zdobędziesz doświadczenie i będziesz mógł z zyskiem handlować na różnych warunkach rynkowych.

  5. #5
    Zapomnij o InterbankFx, idź z IB, Oanda, MBtrading

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    sg_trader, tylko słowo ostrzeżenia, jeśli mogę, jeśli nie masz co najmniej lat doświadczenia w handlu forex z zyskiem, nie inwestuj 10k od razu, stracisz większość. Co należy zrobić, to zainwestować 100 USD i wyliczyć centymetry, jeśli zyskasz na 3-miesięczną zapadkę do 500 $, jeśli ur będzie opłacalna 3-miesięczna zapadka do 1K. W ten sposób stopniowo zwiększaj swój kapitał, gdy zdobędziesz doświadczenie i będziesz mógł z zyskiem handlować na różnych warunkach rynkowych.
    nieoceniona rada

  7. #7
    Big crap.i miał z nimi konto. Zmniejszyły moją dźwignię do 1:10 za skalpowanie.

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    sg_trader, tylko słowo ostrzeżenia, jeśli mogę, jeśli nie masz co najmniej lat doświadczenia w handlu forex z zyskiem, nie inwestuj 10k od razu, stracisz większość. Co należy zrobić, to zainwestować 100 USD i wyliczyć centymetry, jeśli zyskasz na 3-miesięczną zapadkę do 500 $, jeśli ur będzie opłacalna 3-miesięczna zapadka do 1K. W ten sposób stopniowo zwiększaj swój kapitał, gdy zdobędziesz doświadczenie i będziesz mógł z zyskiem handlować na różnych warunkach rynkowych.
    Jest to świetna rada i jest to, co planuję zrobić w mojej pierwszej próbie handlu na rynku Forex z wyższych przedziałów czasowych (codziennie). Czy możesz zaproponować brokera, który byłby dobry, zaczynając od 100 $? Moje badania wskazują, że Oanda jest dobry dla euro z spreadem 1 pip, ale ma większy spread dla innych walut. MBTrading ma prowizję, która wynosi około 39 centów za 10 000 $, ale nie jestem pewien, jaka jest minimalna wielkość handlu. Wygląda na to, że wynosi 1 tys. W takim przypadku nie mam nic przeciwko rozpoczynaniu od wielkości 1 000 $ z MBTrading (jestem handlowcem w pełnym wymiarze godzin, więc nie jest to nowość w handlu).

  9. #9

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Naprawdę potrzebuję twojej opinii na temat tego brokera. Po pierwsze, uważają się za brokera ecn. Po drugie, słyszę tak wiele osób narzekających na nich. Po trzecie, są one pod NFA i CFTC. Moje pytanie brzmi, dlaczego NFA jeszcze nie pozbyli się tej firmy, jeśli klienci mają dowody, że próbują manipulować swoimi klientami. Planuję zainwestować 10 000 $ w forex i próbować znaleźć wiarygodnego, uczciwego brokera. Wygląda jednak na to, że każdy z brokerów na rynku forex jest zastrzelony.
    Słuchaj, używam od 6 miesięcy Dukascopy i jestem bardzo zadowolony. Są brokerem ECN.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.