kto naprawdę używa tutaj Interbankfx? - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: kto naprawdę używa tutaj Interbankfx?

  1. #31
    Jestem z IBFX od około 6 miesięcy. To jedyny broker na żywo, jaki miałem. Handlowałem tylko pieniędzmi. Nie miałem z nimi problemów, a obsługa klienta była dobra. Ale, jak wspomnieli inni, IBFX ma duże spready.

  2. #32

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem z IBFX od około 6 miesięcy. To jedyny broker na żywo, jaki miałem. Handlowałem tylko pieniędzmi. Nie miałem z nimi problemów, a obsługa klienta była dobra. Ale, jak wspomnieli inni, IBFX ma duże spready.
    Według mojej wiedzy nie ma tam, gdzie można przejść do handlu pensami. Musisz zdecydować, co jest dla ciebie właściwe. Istnieje wiele gorszych brokerów niż IBFX, jak powiedziałem raz, może jeszcze więcej razy. Po prostu zrozum, że nie są zgodne z prawdą w wielu dziedzinach. Relacja klienta brokera jest zaufana. Klient jest tym, co stawia brokera w biznesie, a nie na odwrót. W żadnym wypadku nie polegaj na CFTC. Nie myśl, że przez jedną sekundę jesteś bardziej bezpieczny niż jakikolwiek inny broker w dowolnym miejscu. Mam nadzieję, że IBFX powstanie i zrobi to, co powinni zrobić przez cały czas. IBFX, jeśli słuchasz ... ponad 9000 komentarzy Podaję ci to. Nawet jeśli IBFX go nie czyta ... powinieneś!

  3. #33

    Cytat Zamieszczone przez ;
    sg_trader, tylko słowo ostrzeżenia, jeśli mogę, jeśli nie masz co najmniej lat doświadczenia w handlu forex z zyskiem, nie inwestuj 10k od razu, stracisz większość. Co należy zrobić, to zainwestować 100 USD i wyliczyć centymetry, jeśli zyskasz na 3-miesięczną zapadkę do 500 $, jeśli ur będzie opłacalna 3-miesięczna zapadka do 1K. W ten sposób stopniowo zwiększaj swój kapitał, gdy zdobędziesz doświadczenie i będziesz mógł z zyskiem handlować na różnych warunkach rynkowych.
    Uzgodniona, nieoceniona rada Używam IBFX od 2 lat, konto na żywo mini. Miałem jeden drobny problem z oświadczeniami, rozwiązali go szybko bez problemu. Miałem względnie stały zysk w dłuższej perspektywie. Moje doświadczenie z tym konkretnym forum to większość przedsiębiorców, którzy tracą pieniądze, chcą obwiniać kogokolwiek poza samym sobą za utratę handlu pieniężnego, a pośrednik jest zawsze pierwszym zastrzykiem z shotgunem, bez względu na to, czy jest to zatrzymanie polowania, brak łączności, rozszerzenie spreadów, zamrożenie podczas ważnych wiadomości wydarzenia, blaa blaa blaa, usłyszałem to wszystko 1000 razy. Mogę powiedzieć z własnego doświadczenia, że ​​IBFX jest renomowanym brokerem. Myślę, że prawdziwe pytanie brzmi: kto zarabia stale inwestując na rynku Forex?

  4. #34
    gt; Kto zarabia konsekwentnie handlując Forex? lt; Cóż, ja tak. Ale nie z IBFX. Rzuciłem IBFX dawno temu, kiedy zaczęli wstawiać spready w sesji azjatyckiej. Nie podczas wiadomości lub najazdu, ani niczego szczególnego. Ale zauważysz, że twoje spready zaczynają się od 4 do 13 lub 18 w jednej chwili. Jeśli ktoś robi grzywnę za pośrednictwo w handlu z brokerem, to wszystko jest dobrze, ale nic ci nie mówi. Zarobiłem 10 000 $ w zeszłym miesiącu na GoMarkets, który wycofał moje zyski (w tym celu wycofał całą księgę CFTC). Zrobiłem 3300 $ w zeszłym tygodniu u mojego nowego brokera. Ostatecznym testem będzie to, czy uda mi się uruchomić o kolejne 20 000 USD, a następnie wycofać zyski. Mogę państwu powiedzieć, że zrobienie czegoś takiego jest trudne lub niemożliwe w Alpari-US, FXCM, Gain Capital lub IBFX tego świata. Ale są też inne powody, dla których nie użyłbym IBFX. Mam konto o wartości 100 000 USD, jeśli zdecyduję, że polubię brokera, chciałbym podwoić to (mogłem duplikować to z konta bankowego). IBFX ma łączne aktywa (w tym fundusze klientów) rzędu 20 milionów USD. Podobnie jak wszyscy maklerzy NFACFTC z USA, nie oferują one oddzielnych kont (australijscy brokerzy DO). Myśl o moich 200 tysiącach dolarów rozrzuconych na rachunku z aktywami o około 100 rachunkach, których wielkość pomieszano z funduszami operacyjnymi brokera, jest zbyt przerażająca, by się nad tym zastanawiać. NFA nie widzi nic złego w tej woli, w rzeczy samej, dyscyplina jest pośrednikiem w informowaniu cię o segregacji funduszy. Ich ostatnia odpowiedź wydaje się skłonić cię do podpisania oświadczenia, że ​​fundusze nie są segregowane. Więc twój broker może postawić twoje pieniądze na torze, tracisz to, co przyznałeś, że to rozumiesz. Mam więc bardzo duży problem z NFA za wspieranie takiej polityki, a także z CFTC za wykorzystywanie moich pieniędzy podatkowych, aby zmusić mnie do handlu z takimi podmiotami. Podsumowując, jeśli 95% handlowców, którzy regularnie przegrywają, doskonale dogaduje się z IBFX, to dobrze, ale nic nie mówi. Jeśli ci, którzy wygrywają pieniądze, dogadają się z IBFX, to też jest w porządku, ale znowu nic ci nie mówi. Mogę powiedzieć, że podróżowałem ścieżką brokerów regulowanych przez NFACFTC na początku mojej kariery w handlu forex i mogę powiedzieć, że najważniejszą lekcją, której się nauczyłeś, było to, że nie robisz tego. Możesz nauczyć się z mojego doświadczenia lub odtworzyć koło. Jeśli chodzi o NFACFTC, nie są twoimi przyjaciółmi i nie są po to, aby ci pomóc. Są albo wrogiem, albo w łóżku z nim. Przyzwyczaj się do tego pomysłu.

  5. #35

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem z IBFX od około 6 miesięcy. To jedyny broker na żywo, jaki miałem. Handlowałem tylko pieniędzmi. Nie miałem z nimi problemów, a obsługa klienta była dobra. Ale, jak wspomnieli inni, IBFX ma duże spready.
    tak, chciałbym podzielić się twoją opinią. nie są złym brokerem. powiedziawszy to, fxopen jest moim preferowanym wyborem.

  6. #36

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Myślę, że prawdziwe pytanie brzmi: kto zarabia stale inwestując na rynku Forex?
    Co to ma wspólnego z określeniem, kto jest dobrym brokerem?

  7. #37

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Co to ma wspólnego z określeniem, kto jest dobrym brokerem?
    Ponieważ zły broker zrobi wszystko, co w jego mocy, by zatrzymać cię przy zyskach. Dotyczy tylko biur pośredniczących.

  8. #38
    Cytat Zamieszczone przez ;
    IBFX ma duże spready.
    Ich spready rzeczywiście się zasysają. Naliczają więcej niż powinni, to powinno ci powiedzieć wystarczająco dużo o brokerze. Zostaw IBFX, tam są lepsze oferty.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Według mojej wiedzy nie ma tam, gdzie można przejść do handlu pensami.
    Co jest nie tak z Oandą?
    Możesz handlować zaledwie 0,01 USD za pips, ich spready są co najmniej o połowę niższe niż IBFX, a wykonanie jest takie samo, jeśli nie lepsze.

  9. #39
    nie powiedziałbym, że ibfx jest złym brokerem. mam z nimi konto. jednak w dzisiejszych czasach wolę fxopen.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.