1M - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 22

Wątek: 1M

  1. #11
    Hy Aleks jaka wersja renko i rozmiar cegły używasz? z góry dziękuję

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Long Trade CCI 170 Powyżej linii 0 z tendencją wzrostową MUSI BYĆ PIERWSZY DO KRZYŻU CCI 34 Linia powyżej 0 pokazująca trend wzrostowy MUSI BYĆ DRUGI W KRZYŻU W TYM SAMYM KIERUNKU RSI powyżej 55 lt; ------ BARDZO WAŻNE nie wpisywać, jeśli jest pomiędzy strefą 45-55 (45-55) IS NIEBEZPIECZEŃSTWO NIE WEJDŹ DO STREFY, gdy przejdzie ona w tym samym kierunku, zajmie się wymianą.
    Cześć, życzę ci dobrze swoich starań, ale powinienem ci powiedzieć, że niektóre z ustawień indi, których używasz, nie mają znaczenia logicznego i są prawdopodobnie wynikiem dopasowywania krzywych - co oznacza, że ​​system raczej nie wytrzyma. weź CCI 170 - jaki to pożytek? Okres 170 nie dostarcza żadnych użytecznych informacji, ponieważ nikt go nie przestrzega i nie pokrywa się z żadnymi okresami rynkowymi. jak mówię, życzę ci dobrze, ale myślę, że system ma problemy z moim przyjacielem

  3. #13
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hy Aleks jaka wersja renko i rozmiar cegły używasz? z góry dziękuję
    Cześć, używam tego indeksu Renko indi.Brick 5 pipsów dzisiaj, EU 35 pestek nie jest złym powitaniem
    https://www.forex-instant.com/attach...581236815366.0

  4. #14
    dziękuję za odpowiedź, którą Aleks pozdrawia

  5. #15
    Witam Jestem bardzo nowy na forum, a także nowy dla handlu chcę nauczyć się percepcyjnie wszystkiego o handlu. Więc proszę o współpracę ze mną lub zasugeruj, od czego zacząć. kiedy wchodzimy w handel i wyjazd? także jak ustawić TP i SL.

  6. #16

  7. #17
    Widzę, że przeszedłeś od 0.10 partii do 0,50, a nawet 1,00 części. Życzę Ci szczęścia, ale na koncie 600 $, które jest dość ”ryzykowne” co najmniej

  8. #18
    Witajcie przyjaciele, dziś wypróbuję tę metodę. Dostałem 2 wpisy jeden trafienie 10 pipsów, zysk i kolejna to a. Jedno zamówienie pływające. Wchodzę do handlu, gdy dokładnie wszystkie zasady nadchodzą
    http://my.jetscreenshot.com/demo/20120813-srnx-163kbnumer handlowy: 1 sprzedaj hit pobierz zysk nr: 2 hit stoploss i nie: 3 idzie teraz

  9. #19
    Cześć chłopaki. Wiem, że będzie ci teraz trudno słuchać, ale zanim zaczniesz modlić się na osoby w podeszłym wieku (jest to nieco poniżej 45 lub powyżej 55 lat itp.), Po prostu poświęć chwilę i pomyśl, jakie są wady. Czy sądzisz, że na rynku podążają poborowi? Nie, jest odwrotnie. A zatem WSKAŹNIKI SĄ ZAWSZE KROKEM NA RYNKU. Po prostu weź to pod uwagę. Jeśli chcesz pozostać przy pipsach, będziesz potrzebować odpowiedniego działającego Expert Advisor i darmowego serwisu spread. Jestem na rynku Forex od 2008 roku.

  10. #20
    V_s, czy możesz wskazać najlepszy EA, jaki kiedykolwiek znalazłeś i który działa dla ciebie. jak szukam EA, ale nie mogę wybrać żadnego z kilku powodów .. i również podzielić się swoimi odkryciami na temat najlepszego brokera? dzięki

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.