Pomoc w tym systemie, może być opiekunem! - Strona 2
Strona 2 z 3 PierwszyPierwszy 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 25

Wątek: Pomoc w tym systemie, może być opiekunem!

  1. #11
    Tak, Non Lag naprawdę pomaga. Dzięki za wskazanie mi właściwego kierunku!

  2. #12
    1 Załącznik (-i) dziękuję za udostępnienie tego systemu. o czasie handlu, podczas wszystkich godzin londyńskicheuropejskich (około 8 godzin) lub po prostu sesji w LondynieEuropie przed sesją Amercian?
    https://www.forex-instant.com/tradin...h-grid-ea.html

  3. #13

    Cytat Zamieszczone przez ;
    dziękuję za udostępnienie tego systemu. o czasie handlu, podczas wszystkich godzin londyńskicheuropejskich (około 8 godzin) lub po prostu sesji w LondynieEuropie przed sesją Amercian? {obraz}
    Nie, praktycznie do godz. 16:00 czasu GMT. skończyłem na dzień. Świetny dzień. Czy przetestowałeś system? Wyniki, komentarze itp.?

  4. #14
    1 Załącznik (y) właśnie teraz wykonuję test backtestowy za pomocą narzędzia do symulacji handlu, tutaj jest przepychany z ostatnich trzech dni eurusd.nie używaj ichimoku. ENTRE przejście przez chmurę. LUB dotknij chmury iz powrotem. sl: tp to 1: 1/1: 2/1: 3 może potrzebuję więcej praktyki lub znajdę właściwy sposób na wejście
    https://www.forex-instant.com/bitcoi...ng-indior.html

  5. #15

    Cytat Zamieszczone przez ;
    po prostu wykonaj test backtestowy za pomocą narzędzia do symulacji handlu, tutaj jest repot z ostatnimi trzema dniami eurusd.nie używaj ichimoku. ENTRE przejście przez chmurę. LUB dotknij chmury iz powrotem. sl: tp to 1: 1/1: 2/1: 3 może potrzebuję więcej praktyki lub znajdę właściwą drogę do wejścia {image}
    A) To wygląda na opłacalne B) Jaka jest to strefa czasowa? Jeśli to CET, niż kopnąłeś $$ !!! Pozbądź się wszystkich transakcji po godzinie 17:00

  6. #16
    test jest w gmt 2 razy, więc około 9: 30-18: 30 (gmt 0 7: 30-16: 30), czas obrazu jest zmianą na mój czas lokalny.

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    test jest w gmt 2 razy, więc około 9: 30-18: 30 (gmt 0 7: 30-16: 30), czas obrazu jest zmianą na mój czas lokalny.
    Przepraszam, nie do końca rozumiem ... Może jestem po prostu zbyt zmęczony. Czy wszystkie te transakcje były brane TYLKO podczas sesji w Londynie? Przy okazji otrzymuję dzienny zysk w wysokości 37,43 USD z wymienionymi transakcjami. To, że z mikropozycjami jest całkiem niezłe, jeśli mnie pytasz. Pokonałeś SP, prawie wszystkie fundusze hedgingowe i sprawiłeś, że każdy bank na tej planecie wygląda jak nowicjusz .... --gt; gt; gt; Znowu SL i TP powinny być dokładnie takie same! Możesz je przenieść, ale tylko w dobrym kierunku. Twoja stawka wygranej również przekracza 50%. Tak długo, jak jesteś na poziomie RR wynosi 1/1 lub więcej, a twoja stawka wygranej przekracza 50%, będziesz zarabiać pieniądze!

  8. #18
    OK, myślę, że to dostałem: Rzuć na nią punkt indeksu Non Lag Dot. Oto zasady: Wykres: M5 Godziny handlu: LondynEuropejskie godziny handlu Długi wpis: Weź długi handel, gdy: a) Przerwa na ceny powyżej górnej linii Kumo i zamyka się powyżej b) NonLagDot jest poniżej ceny zamknięcia świecy c) NonLagDot jest Blue SL ; odległość do niższej linii Kumo TP; Dokładna odległość w kierunku handlowym Krótki zapis: a) Przerwy cen poniżej dolnej linii Kumo i zamyka poniżej b) NonLagDot jest powyżej ceny zamknięcia świecy c) NonLagDot jest Red SL; odległość do górnej linii Kumo TP; dokładnie taką samą odległość w kierunku handlowym Goodluck i pleaselet meknow jak to działa. Btw, bardzo zainteresowani EA, jeśli ktoś ma czas. Dobranoc

  9. #19
    Czy mógłbyś wziąć próbkę z piciem? Dzięki

  10. #20

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.