Potrzebujesz pomocy w kodowaniu egii EA dla Momentum
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8

Wątek: Potrzebujesz pomocy w kodowaniu egii EA dla Momentum

  1. #1
    1 Załączniki Witajcie wszyscy.

    Opracowuję egy, która wykorzystuje siłę i siłę trendu, aby skalpować stałą kwotę na zawsze handlu na rynku. Korzysta z ADR i MACD. Ponieważ nie mam żadnych umiejętności kodowania, mogę przetestować go za pomocą testera egy. Mogę wykonać test tylko tyle, ile mogę wizualnie. Jego działanie było całkiem dobre wizualnie. Lol.

    Jeśli ktokolwiek jest na tyle uprzejmy, aby mi pomóc z EA, byłbym bardzo wdzięczny. Po przeprowadzeniu testu wstecznego systemu, zamieściłem jego szczegółowy opis wraz z wynikami. Jeśli to się uda, oczywiście.

    Zamieszczam również wykres dla jasności tego, czego potrzebuję jako generatora sygnału.

    Dla EA to jest to, czego potrzebowałbym.

    Sygnał MACD (9,26,12) musi przechodzić przez 0 (z ve do -ve lub odwrotnie)
    Histogram MACD musi się zmieniać w kierunku (to znaczy prętów od ve do -ve lub vice versa)
    Sygnał MACD musi znajdować się poniżej (lub powyżej w dół) wartości zamknięcia pasków histogramu.

    ADX (14) musi wynosić od 24,9 do 30,1
    ADX musi rosnąć poniżej 24,9

    świeca, na której powyższe 2 odpowiadają, może być niedźwiedziowa lub zwyżkowa. Jeśli jednak czekamy na sygnał sprzedaży i kończymy na świecach, świeca nie może przełamać wysokości poprzedniej świecy niedźwiedziej i odwrotnie w przeciwnym kierunku. (ale pasek macd powinien mieć wyższą wartość bezwzględną na świecy sygnalizacyjnej niż przed nią)

    Wpis w cenie zamknięcia świecy sygnałowej (skorygowany o spread). TP 10 pip. SL 20 pip.

    Daj mi znać, jeśli ktoś może pomóc w tym. Jest więcej reguł, które trzeba wprowadzić, ale można je zobaczyć tylko wizualnie, ponieważ czytanie PA jest bardzo ważne tutaj. Jeśli ktoś jest zainteresowany, mogę opublikować o wiele więcej szczegółów na temat systemu. Z góry dziękuję.

    Najlepiej,
    H

    https://www.forex-instant.com/crypto...os-indior.html

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim. Opracowuję egy, która wykorzystuje siłę i siłę trendu, aby skalpować stałą kwotę na zawsze handlu na rynku. Korzysta z ADR i MACD. Ponieważ nie mam żadnych umiejętności kodowania, mogę przetestować go za pomocą testera egy. Mogę wykonać test tylko tyle, ile mogę wizualnie. Jego działanie było całkiem dobre wizualnie. Lol. Jeśli ktokolwiek jest na tyle uprzejmy, aby mi pomóc z EA, byłbym bardzo wdzięczny. Po przeprowadzeniu testu wstecznego systemu, zamieściłem jego szczegółowy opis wraz z wynikami. Jeśli to się uda, oczywiście. JA...
    Dlaczego nie skorzystać z symulatora handlowego z tego forum? Poszukaj go, używam tego, który znajduje się na górze wyników, które pojawiają się.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim. Sygnał MACD (9,26,12) musi przecinać się przez 0 (od ve do -ve lub odwrotnie) Histogram MACD musi być w zmianie kierunku (tj. Pręty od ve do -ve lub odwrotnie) MACD Sygnał musi znajdować się poniżej (lub powyżej w dół ruchu) wartość zamknięcia pasków histogramu. H
    Witajcie Goldfish, Jak rozumiem, wpis jest kiedy linia sygnału Macdida przecina zero, a histrogram Macd zmienił kierunek tj. zwiększaniezmniejszanie? Nie można mieć taktów pochodzących z ve do -ve, co oznacza, że ​​MACd musiałby również przekroczyć zero na tym samym pasku. Pracuję nad projektem, aby lepiej zwizualizować wpisy. EP

  4. #4
    2 Załącznik (y) Ok, tutaj jest indior, aby pomóc w wizualizacji wpisów. Użyłem ADx jako wyzwalacza wejścia i krzyża MacdSignal, aby określić długikrótki kierunek. Dostosuj poziomy wejścia Macd Signal i ADx, ale można je zmieniać za pomocą zewnętrznych wejść. Może wymagać dokładniejszego dostrojenia. EP
    https://www.forex-instant.com/crypto...le-indior.html
    https://www.forex-instant.com/attach...2882006317.ex4

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego nie skorzystać z symulatora handlowego z tego forum? Poszukaj go, używam tego, który znajduje się na górze wyników, które pojawiają się.
    Dzięki Hugh, The egy tester działa, ale znowu trzeba to zrobić wizualnie. Chociaż przyspiesza to proces, wciąż nie mogę uzyskać ogólnego obrazu wyników, ponieważ element ludzki jest w nim podczas wybierania transakcji. Chociaż sam egipt musi mieć ludzki osąd oparty na pewnych zasadach, które przejdę później, chcę przetestować go w jego najbardziej zautomatyzowanej i fundamentalnej formie. Żadne reguły nie pasują do wrogo nastawionych i nie widzą, co daje. Będę jednak testować przez egipt tester przez cały weekend i mam nadzieję, że moje wyniki zostaną opublikowane jutro z opóźnieniem. Najlepszy, H

  6. #6
    2 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ok, tutaj jest indior, aby pomóc w wizualizacji wpisów. Użyłem ADx jako wyzwalacza wejścia i krzyża MacdSignal, aby określić długikrótki kierunek. Dostosuj poziomy wejścia Macd Signal i ADx, ale można je zmieniać za pomocą zewnętrznych wejść. Może wymagać dokładniejszego dostrojenia. EP
    Cześć Eagle, Dobrze wiedzieć, że cię to zaintrygowało. Jeśli sygnał przekracza 0, histogram musi również nastąpić. więc nie mówię, że musi to być pierwszy pasek, który przekracza 0. Może to być drugi, trzeci, a nawet czwarty. Ale wraz z postępem barów zadaję sobie wizualne pytania, takie jak. Czy zbliżamy się do strefy podażypopytu? Mieć świece sygnałowe bardzo masywne (co oznacza, że ​​ruch jest wypalony) Czy nastąpiła ogólna zmiana trendu? W tym przypadku jednak chciałbym wizualnie zobaczyć tempo zmiany pędu. Można to ustalić na podstawie tego, czy odległość między linią sygnału i słupkami rośnie lub maleje. Dołączyłem do tego wykres. Ale lepiej sprawdź te szczegóły później. Opublikowany indior wydaje się dobry, ale również sygnalizuje wiele złych transakcji. -H
    https://www.forex-instant.com/crypto...verage-ea.html
    https://www.forex-instant.com/discus...3-usd-cad.html

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Eagle, Dobrze wiedzieć, że cię to zaintrygowało. .... Czy jesteśmy blisko strefy podażypopytu? Mieć świece sygnałowe bardzo masywne (co oznacza, że ​​ruch jest wypalony) Czy nastąpiła ogólna zmiana trendu? W tym przypadku jednak chciałbym wizualnie zobaczyć tempo zmiany pędu. Można to ustalić na podstawie tego, czy odległość między linią sygnału i słupkami rośnie lub maleje. ... ....... ale to także sygnalizuje wiele złych transakcji. -H
    Cześć Goldfish, Indior jest kodowany z 3 warunkami wejścia: 1.Macd powyżejponiżej sygnału. 2. Sygnał powyżejponiżej strefy zerowej. (Rzeczywiste poziomy można zoptymalizować metodą prób). Utworzono pasmo tolerancji na poziomie zerowym, aby włączyć niektóre sygnały wejściowe, ale można je dokręcić. 3.Adx w strefie Sweet. (Ponownie można ustawić poziomy stref. Patrz zakładka Wejście). Tak więc złe sygnały mogą być odfiltrowane przez ulepszenie pasma Zero i strefy ADX. Wygląda na to, że używasz dyskrecji do oceny pędu, więc być może będziesz musiał wymyślić jakiś dodatkowy filtr, aby uniknąć sygnałów o niskim prawdopodobieństwie. EP

  8. #8
    Po obszernych testach wstecz tego wydawnictwa, wydaje się, że egy daje 50/50, rzadko lepsze wyniki. Uważam, że musi zostać zmodyfikowany i przefiltrowany o wiele więcej. Niedługo wrócę ... Dziękuję EaglePip za zabranie czasu na opracowanie indioru. Chętnie zwrócę przysługę, niezależnie od tego, w jakim kształcie i formie będę mógł, jeśli zajdzie taka potrzeba. Szczęśliwy handel dla wszystkich ludzi. Najlepszy, -H

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.