Skrypt do usunięcia wskaźnika z wykresu - Strona 2
Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 12 z 12

Wątek: Skrypt do usunięcia wskaźnika z wykresu

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} To jest skrypt - nigdy nie byłem nowy, że wymieniono funkcję indior delete, każdego dnia uczysz się czegoś nowego.
    wielkie dzięki cja jesteś jak najbardziej łaskawy jak zawsze

  2. #12
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    może dałbym kilka przykładów. głównym powodem, dla którego chciałbym zobaczyć ten skrypt, jest usunięcie ostrzeżenia ma. Szukałem wyczerpująco iz wszystkich alarmów, które mogłem znaleźć, nie ma takiego, który zostawiłbym na wykresie na stałe, po prostu z powodu problemów technicznych, takich jak alarm, dźwięk alarmu, niepotrzebny bałagan na ekranie, i najbardziej irytująco alarm będzie brzmi, gdy zmienia się ramka czasowa i robię to często (oczywiście za pomocą klawiszy skrótu), dzięki czemu mogę szybko załadować alarm Ma za pomocą skrótów klawiszowych, kiedy go potrzebuję, po prostu ...
    Jest to skrypt - nigdy nie było nowe, że wymieniono funkcję indior delete, każdego dnia uczysz się czegoś nowego.

    https://www.forex-instant.com/attach...8956442127.mq4

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.