Ihour Indior za darmo
Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 41

Wątek: Ihour Indior za darmo

  1. #1
    1 Załącznik (-y) Cześć

    Miałem sporo e-maili na temat darmowych transakcji wewnątrz budynków, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna.

    Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów.

    Używa 2 barów

    Pierwszy daje nam SL i TP

    Ustaw na długo

    1 godzinna świeca

    Po nim świeca o 1 godzinie, której niski poziom był podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar to 50%, a nie większa

    Przygotuj na krótki

    1 godzina świecy

    Kolejna godzina świecy w dół, której wysokość była podtrzymywana przez 1. świecę, a jej rozmiar wynosi 50%, a rozmiar nie jest większy

    SL

    Niski albo świeca przez długi
    Wysokość albo świecy na krótki

    TP

    Wysokie 1. świecy przez długi czas
    Niski 1 świeca za krótki

    Handel na różnych parach jako sygnałów nie jest szybki i wściekły.

    Spójrz na tabelę, w której wpis i konfiguracja jest bardzo prosta. Przyjrzyj się pomysłom




    https://www.forex-instant.com/discus...-industry.html

  2. #2

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Miałem sporo e-maili dotyczących indioru wolnego handlu, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna. Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów. Używa 2 szt. Pierwszy daje nam SL i TP Ustawiona na długą A 1 godzinną świecę Podążamy za 1 godziną świecy, której niski poziom jest podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar jest 50% wielkości nie większy [u] Ustaw dla ...
    Dziękuję bardzo za pokazanie nam nowych sposobów podejścia do handlu. Jedno szybkie pytanie. Czy wymieniamy przełamanie wysokiegoniskiego drugiego taktu, czy wchodzimy na otwartą poprzeczkę po drugim takcie?

  4. #4
    Cześć Wchodzisz na zakończenie drugiego taktu, że nie czekamy na przerwę. Wszystko, co oglądamy, to dwie świece, które wzloty lub upadki są dostatecznie blisko. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że wysokie w przypadku krótkiego zostało obsłużone. Następnie chcemy, aby druga świeca, kiedy wejdziemy, przetestować upadki pierwszej świecy. Chcemy, aby druga świeca nie była większa niż 50% 1-szej tak, abyśmy mieli przyzwoitą ilość pestek na

  5. #5
    Wygląda dobrze, ale czy ta metoda nie jest podobna do jednego rodzaju - między innymi - w wątku James16 (podwójne dnawierzchołki, gdzie większość słupków ma około pół długości pierwszego taktu)?

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Wchodzisz na zakończenie drugiego taktu, że nie czekamy na przerwę. Wszystko, co oglądamy, to dwie świece, które wzloty lub upadki są dostatecznie blisko. Jeśli tak się stanie, oznacza to, że wysokie w przypadku krótkiego zostało obsłużone. Następnie chcemy, aby druga świeca, kiedy wejdziemy, przetestować upadki pierwszej świecy. Chcemy, aby druga świeca nie była większa niż 50% 1-szej tak, abyśmy mieli przyzwoitą ilość pestek na
    Cześć, to wygląda obiecująco dobrze na FF. Zastanawiałem się, czy ktoś mógłby napisać EA do tego systemu?

  7. #7
    1 Załącznik (y) Hej, dzięki za inny pomysł do obejrzenia, jesteś zajęty! Szybkie pytanie na temat 50% wielkości świecy wejściowej, czy patrzymy na rozmiar ciała, czy też całkowity rozmiar świecy, w tym knoty? Tylko krótkie spojrzenie na eurusd w ciągu ostatnich kilku tygodni, pojawia się, jeśli ignorujemy knoty i tak długo, jak samo ciało jest mniej niż połowę poprzedniej świecy, a wysoka lub niska nie została zerwana knotem, wygląda obiecująco. Załączony wykres zaznaczyłem czerwonymi strzałkami na opisywanych przeze mnie egzemplarzach. Całkowita świeca wraz z knotami wynosi ponad 50%, ale ciało nie jest. Widać, że wszystkie są zwycięskie. Ciekawe, czy masz jakieś przemyślenia na ten temat? Dzięki
    https://www.forex-instant.com/crypto...ng-orders.html

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Miałem sporo e-maili dotyczących indioru wolnego handlu, ale z myślą o dłuższym okresie obrotu 1 minuta dla niektórych osób po prostu nie jest opłacalna. Spojrzałem na to w ciągu 1 godziny, a wzór wydaje się nieopłacalny przez 1 minutę, ponieważ potrzebujemy sporego drążka, aby zarobić trochę pipsów. Używa 2 szt. Pierwszy daje nam SL i TP Ustawiona na długą A 1 godzinną świecę Podążamy za 1 godziną świecy, której niski poziom jest podtrzymywany przez 1. świecę, a jej rozmiar jest 50% wielkości nie większa Konfiguracja dla krótkiego A ...
    Ok, zobaczę, czy mam odpowiednie zasady; Long ENTRY Warunek: Sprawdź, czy świeca 2 jest świecą w dół (Zamknij lt; Otwórz), a następnie sprawdź, czy świeca 1 jest świecą w górę (zamknij gt; otwórz), jeśli tak, następnie sprawdź, czy świeca 1 (wysoka-niska) jest w 50% rozmiar, jeśli Świeca 2 (High-Low). Czy to prawda?

  9. #9
    Cześć, czy ruch z 32 pip na wykresie jest prawidłowym wpisem? Wygląda na to, że wielkość świecy wejściowej przekracza 50% poprzedniej świecy. Kodowanie wizualnego indioru dla tego systemu nie powinno być zbyt trudne. Może programista byłby tak miły dla ...

  10. #10
    dlaczego ludzie pytają o ea, zanim koncepcja zostanie w pełni zbadana? Wydaje mi się, że ea przychodzi w niewłaściwym momencie - dla mnie bardziej skuteczne byłoby pełne zbadanie różnorodności wprowadzanej metody przed stworzeniem ea. To, co zdarza się, gdy czytam wątki w FF, to ea development zatrzymuje proces dochodzenia. Tylko obserwacja i osąd, jaki mam.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.