Ihour Indior za darmo - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Ihour Indior za darmo

  1. #21
    Kiedy aktualna świeca zamyka się i staje się statyczna, Historia, JEŻELI zamknięcie było wyższe niż poprzednie świece wysokie lub niższe niż poprzednie świece niskie, to (3) Chciałbym coś powiadomić mnie, że ostatnie świece są wyższe niż poprzednie poprzednie świece są wysokie lub niskie. Powiadomienie może być podobne do raznost, plus zielony numer lub ujemny czerwony numer, ale mam nadzieję, że dźwięk alarmu, jeśli to możliwe. Nie jestem programistą. Czy programujesz? - Oddaj

  2. #22
    1 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Kiedy aktualna świeca zamyka się i staje się statyczna, Historia, JEŻELI zamknięcie było wyższe niż poprzednie świece wysokie lub niższe niż poprzednie świece niskie, to (3) Chciałbym coś powiadomić mnie, że ostatnie świece są wyższe niż poprzednie poprzednie świece są wysokie lub niskie. Powiadomienie może być podobne do raznost, plus zielony numer lub ujemny czerwony numer, ale mam nadzieję, że dźwięk alarmu, jeśli to możliwe. Nie jestem programistą. Czy programujesz? - Oddaj
    Tak, ale niezbyt dobry w tym. Ale nadal nie mam systemu. 1. Gdzie umieściłeś punkt C? (czytać
    http://www.smarttradingforprofits.co...profit-targets) 2. Wpis i Stoploss? 3. Spójrz na załączony. Czy wyciągnąłem go w prawo? Czy handel zainicjował się z powodu utraty statusu? Dzięki .. Ps..spróbuję zmodyfikować kod w ten weekend, jeśli jestem wolny ..

  3. #23
    To dobry system, ale nie tyle podczas silnych trendów. Tak, Good4Nothing, to zmodyfikowany system Inside Bar.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten system jest prosty i statystyczny. Handel zostaje zawarty, gdy cena nie osiąga nowego poziomu, tłumacząc się wahaniem w umysłach handlowców (psych). Handel jest umieszczony tylko wtedy, gdy świeca jest mniejsza niż 50% poprzedniej ... ponieważ im mniejsza świeca tym bliżej stop loss, tym dalej take-profit, a mniej ryzykowny handel (statystyki). Jest to dobry system, gdy się nie zastanawia.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ten system jest prosty i statystyczny. Handel zostaje zawarty, gdy cena nie osiąga nowego poziomu, tłumacząc się wahaniem w umysłach handlowców (psych). Handel jest umieszczony tylko wtedy, gdy świeca jest mniejsza niż 50% poprzedniej ... ponieważ im mniejsza świeca tym bliżej stop loss, tym dalej take-profit, a mniej ryzykowny handel (statystyki). Jest to dobry system, gdy się nie zastanawia.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Właśnie odkryłem, że ten system wyprodukował 413 pipsów w styczniu na EURUSD. Ale zauważyłem też, że nie radzi sobie dobrze z silnymi trendami. Czy istnieje sposób na odfiltrowanie transakcji podczas silnych trendów? Bardzo podoba mi się ryzykonagroda tego systemu.
    Nie handluj w czasie silnych trendów? ;]

  5. #25

  6. #26
    Cześć wszystkim, jestem raczej nowy tutaj. Lubię egy, ponieważ jest łatwy i swobodny. Po przetestowaniu 2 par, tj. USDJPY i EURUSD, okazało się, że wskaźnik sukcesu wynosi tylko około 50%. Można go również stosować do 15 metrów. Jeśli tylko znajdziemy sposób na odfiltrowanie tych złych transakcji! , czy mógłbyś nam powiedzieć, ile razy korzystasz z tego systemu? Dzięki.

  7. #27
    Cześć reese777, Wciąż tu jesteś? może lepiej zacząć nowy wątek dla swojego systemu transakcyjnego?

  8. #28
    Cześć Mini J, ok, może za jakiś dzień. Podobała mi się Metoda. Do zobaczenia wkrótce!

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Ok, może będę za dzień lub tak. Podobała mi się Metoda. Do zobaczenia wkrótce! reese777
    Kiedy to zrobisz, napisz mi dobrze .. Cieszyłem się również tym wątkiem ..

  10. #30
    1 Attachment (s) Mam trochę zabawy kodowania EA w tych dniach .. tak i zakodowałem ten prosty system w EA..i zrobiłem backtest na eurusd i nie wydaje się źle.
    http://www.shareapic.net/content.php...owner=postrockMój EA jest ustawiony po początkowych regułach opublikowanych w tym wątku (plus 3 filtry czasu), nie śledziłem reszty, ale jestem skłonny, aby EA ewoluować, jeśli otrzymam pomysły, jak to zrobić. Naprawdę chciałabym zachować to tak nagie, jak to możliwe, sugestie NIE angażujące wrogo będą miały pierwszeństwo (z wyjątkiem oczywiście udaru geniuszu
    ) Jedną z głównych wad jest to, że nie jestem pewien, czy mój EA jest plotowany na wielu wykresach naraz. Zakodowałem prosty cykl liczb magicznych, ale nie sprawdziłem, czy faktycznie działa, czy nie, więc nie panikuj, jeśli to robi. Reszta EA powinna jednak działać dobrze.
    https://www.forex-instant.com/attach...411395702353.1

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.