Ihour Indior za darmo - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Ihour Indior za darmo

  1. #11
    Widzę też na załączonym wykresie przykład, kilka twoich świec wejściowych złamało wysoką lub niską świecę. Sądzę, że byłby to bardzo ważny czynnik w przewidywaniu, gdzie idzie cena. Jeśli dajesz mu mały bufor (tzn. Możesz złamać wysoko lub nisko o maks. 3 pipsy), to jest to coś, co należy rozwiązać, aby stworzyć EA (który, jak sądzę, mógłby być zainteresowany matrycą?).

  2. #12
    Tak, zgadzam się, ten nie powinien potrzebować EA. Oczywiście, że jedna z nich pozwala na łatwe testowanie wstecz, aby sprawdzić, czy pomysł jest opłacalny. JEŚLI ktoś chce to zrobić, w porządku przeze mnie, ale to może być wymieniane bez zbytniego wysiłku.

  3. #13
    , Wydaje się to być interesującym wzorcem, na który należy patrzeć. Zwłaszcza, że ​​wzór zawsze będzie stanowił większą nagrodę za ryzyko. 50% niezawodności da ci zysk, jeśli będziesz przestrzegał zasad. Prosty. prosty. prosty. Dzięki, mogę nawet zrobić to na demo, ponieważ mój normalny handel jest wyjątkowo nudny.

  4. #14
    Po prostu wykonałem ręczną analizę historyczną od 12/1 aż do eurusd tylko wynik końcowy 482 pips Coś, co warto obejrzeć dalej

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Po prostu wykonałem ręczną analizę historyczną od 12/1 aż do eurusd tylko wynik końcowy 482 pips Coś, co warto obejrzeć dalej
    Czy masz świecę lub zakres wysokich i niskich wartości dla ręcznego testu historycznego?

  6. #16
    1 Attachment (s) Hi Tak, patrzyłem na wielkość ciała dzisiaj nie na knoty, jak na twojej mapie. Jeśli widzimy knoty sięgające szczytów i upadków poprzedniej świecy to daje nam moralne wsparcie, że nasze Potencjalna TP została przetestowana już na pasku wejściowym. A jeśli chodzi o wysokie lub niskie bycie zerwane, patrzę na to dzisiaj, rozważ także emocjonalne implikacje świec, które wyciągnąłem pyhci za nim
    https://www.forex-instant.com/discus...-analysis.html

  7. #17
    Jeśli ciało cień drugiego słupka nie przełamuje wysokościwysokości pierwszej świecy, jest to typowy wzór harami (jeśli dobrze zrozumiałem). W przypadku, gdy trzeci słupek przełamuje górnądolną część drugiej świecy (jeśli druga świeca ma wyższąniższą nizę niż pierwsza), odwróciłem pozycję, aby pokryć poprzednią ę z bardzo dobrym wskaźnikiem sukcesu. Bardzo ważne, jak powiedziałem, jest zamknięcie drugiego taktu, który musi być niższy niż koniec pierwszego taktu. Przy okazji nie używałbym tego na niczym niższym niż 1H, ponieważ dla każdej akcji cenowej, im wyższy TF, tym większe prawdopodobieństwo.

  8. #18
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy masz świecę lub zakres wysokich i niskich wartości dla ręcznego testu historycznego?
    Użyłem świecy 1 lub świecy 2 wysokieniskie jako stop, w zależności od tego, co było więcej. Ta sama metoda testowana z 12/1 na gbpusd dała -131 pipsów

  9. #19
    Dzięki za odpowiedź , ma to dla mnie sens. Oczywiście sprawienie, by ręcznie wykonano backtest jest trochę bardziej nużące. W tym miejscu rozmowa EA staje się ważna, przynajmniej w celu weryfikacji historycznej.

  10. #20
    Wyglądałem przez większość dnia na 15min wydaje się znacznie dokładniejsza tylko 1 dzień, ale £ $ piątek 60 pestek Jak zawsze, jeśli zatrudniamy 1min mechanicznego TP, który jest ... Kiedy długo blisko na SL lub następny w dół pasek Kiedy krótki blisko SL lub następna poprzeczka otrzymujemy na tych samych sygnałach 224 pipsów nie uwzględniamy spreadu. Ta metoda z użyciem przeciwległej świecy do zamknięcia jest po prostu ......... ”bliska 1 oznakom słabości” 21 -3-15 25-4-28 16 95 126-9-8 Pozdrowienia P

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.