moja ostateczna alternatywna metoda - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 40

Wątek: moja ostateczna alternatywna metoda

  1. #21
    Nie sądzę, że historycznie i przed wieloma laty kiedykolwiek miało miejsce 20 lub 30 rewersów z rzędu. Jeśli jest to nadal możliwe, podobnie jak w przypadku wygrania biletu na loterię, zgadzam się z Zebulonem, że interesujący powinien być każdy członek, który wygrywa część miesięcznego zysku, aby rozpocząć nową serię zgłoszeń każdego miesiąca. Maksymalna liczba powtórzeń z rzędu powinna być ustawiona, aby miesiąc mógł być przegrany, ale bardzo rzadko. Pytam ponownie, czy ktoś może zaprogramować taki Martingale z wyborem początkowej partii (podwojenie po każdej stracie) i wyborem zakresu (poziomy zysku i stopu), moglibyśmy analizować dokładnie egyę za pomocą analizy historycznej. Tak jak powiedziałem w poprzednim poście, przedstawiłem podobne podejście z zakresem 25 pipsów. Zacząłem od konta w wysokości 100 000 $ i mam ponad 117 000 $ po 6 miesiącach handlu systemem, zaczynając od 1 lota zarówno na EURUSD, jak i GBPUSD. Z prawdziwymi pieniędzmi zacznę od 0,1 części.

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie sądzę, że historycznie i przed wieloma laty kiedykolwiek miało miejsce 20 lub 30 rewersów z rzędu. Jeśli jest to nadal możliwe, podobnie jak w przypadku wygrania biletu na loterię, zgadzam się z Zebulonem, że interesujący powinien być każdy członek, który wygrywa część miesięcznego zysku, aby rozpocząć nową serię zgłoszeń każdego miesiąca. Maksymalna liczba powtórzeń z rzędu powinna być ustawiona, aby miesiąc mógł być przegrany, ale bardzo rzadko. Pytam ponownie, czy ktoś może zaprogramować taki Martingale z wyborem początkowej partii (podwojenie po każdej stracie) i wyborem ...
    Chamane, dziękuję za podzielenie się z tobą doświadczeniem. Mam dla ciebie kilka pytań, jeśli to w porządku. Jaka jest Twoja maksymalna a (pod względem sekwencji ), którą zaakceptujesz? Jestem po prostu ciekawy, ponieważ jeśli nie będę źle rozumiał matematyki, stracisz wszystkie swoje wygrane z tylko jednym przegranym 8 razy. (25 x 10 USD za pips, 250 * 2 ^ 7 (128)). Posiadanie sześciu miesięcy zysków wymazanych przez jednego ośmiokrotnego przegranego (bardzo prawdopodobne, jeśli zrobisz to bardzo długo) byłoby dla mnie naprawdę przerażające. To jest problem z systemami Martingale z 50% (lub mniej) współczynnikiem wygranych. Nawet jeśli zarabiasz po każdym miesiącu, nadal nie będziesz mógł spieniężyć nawet kwoty wyjściowej według statystyk czasowych, które mówią, że będziesz mieć poważnego przegranego. Tak jak powiedziałem, będziesz musiał być w stanie obsłużyć wystarczająco dużą ę , że statystycznie jest mało prawdopodobne, aby wydarzyło się to w czasie, który planujesz handlować (10 lat lub cokolwiek, co może być dla ciebie), a potem po prostu mam nadzieję, że nie jest tak pechowy. Ponieważ rynek nie jest całkowicie losowy, może być znacznie bardziej prawdopodobne, niż myślisz, że ma duży ciąg przegranych, w zależności od tego, jak robisz swoje transakcje (czy to zawsze w tym samym kierunku, czy naprzemiennie, jak Zebulon). Naprawdę interesuję się martyngackimi egipami, ale nie wtedy, gdy R: R to 1 .. trudno jest pokonać gigantyczne ewentualne y. Przykro mi, że jestem zwiastunem złych wieści. Jeśli wiesz o czymś, co naprawdę może się wydarzyć z większym R: R możemy pracować na dochodowym systemie Martingale. Powodzenia i mam nadzieję, że to pomoże. Cory

  3. #23
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chamane, dzięki za podzielenie się swoim doświadczeniem ....
    cbh123, oceniam egy na podstawie demo nie na podstawie planowania. Jedyny dowód, jaki mogę ci dać, to następujący obraz mojego salda konta demonstracyjnego. Mogę potwierdzić, że użyłem dwóch pokazanych par walutowych przez około 6 miesięcy, głównie podczas sesji w LondynieNowym Jorku. Patrzyłem wizualnie od wielu miesięcy na wiele innych par walutowych i nigdy nie znalazłem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Chcę tylko podkreślić, że dzięki EA łatwiej byłoby dokonać oceny sytuacji w Egipcie. Nie jestem pewien, czy zakres 20 lub 25 pipsów jest najlepszy i jak powiedziałem, wolałbym handlować raczej z 0,1 części zamiast z 1 części. Ale jestem pewien, że egipt jest jakoś opłacalny. Chamane

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    cbh123, oceniam egy na podstawie demo nie na podstawie planowania. Jedyny dowód, jaki mogę ci dać, to następujący obraz mojego salda konta demonstracyjnego. Mogę potwierdzić, że użyłem dwóch pokazanych par walutowych przez około 6 miesięcy, głównie podczas sesji w LondynieNowym Jorku. Patrzyłem wizualnie od wielu miesięcy na wiele innych par walutowych i nigdy nie znalazłem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Chcę tylko podkreślić, że dzięki EA łatwiej byłoby dokonać oceny sytuacji w Egipcie. Nie jestem pewien, czy zakres 20 lub 25 pipsów ...
    Hej Chamane, uważam, że do tej pory zadziałało, ale mówię, że wciąż nie udało ci się zdobyć wystarczająco dużo, by pokryć jednego ośmiokrotnego przegranego, więc skąd możemy wiedzieć, czy to opłacalne? Zdaję sobie sprawę, że wielcy przegrani mogą być rzadkością, ale wciąż są możliwe i dlatego ten typ egipski jest naprawdę przerażający. Nigdy nie wiesz, kiedy trafią, a rynki nie są całkowicie losowe, więc możesz mieć jedną na obie pary w tym samym czasie, jeśli zmienność rynku ulegnie zmianie lub rynek nie może zdecydować, którą drogą iść. Jak się masz pewność, że Egipt jest opłacalny? Trudno jest się upewnić, czy stosunek ryzyka do wynagrodzenia jest tak mały (no, nie za próbę, ale za handel, ponieważ przegrany może być ogromnym niepowodzeniem, a ty wygrywasz tylko z każdym zwycięzcą). Mówię tylko, że martyngał niekoniecznie zamieni mniej niż 50% 1: 1 w dochodową. Jeśli wykonasz matematykę, uświadomisz sobie, że jeden przegrany, niezależnie od prawdopodobieństwa, z którego skorzystasz (nawet 50%), zabierze wszystkich zwycięzców, których statystycznie zdobędziesz przed tym przegranym.

  5. #25
    Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010

  6. #26
    Czy testujesz tylko określone pory dnia lub 24/5? Jeśli jest to 24/5, zdecydowanie potrzebowalibyśmy EA, aby zająć się naszymi transakcjami za nas. Powiedziałeś także, że po 5 ach zaczniemy od nowa. Czy to oznacza, że ​​używasz Martingale do tych 5 ? Dzięki.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wykonuję ręczną analizę historyczną na rok 2010 z wykorzystaniem zakresu 50 pipsów. Po 5 ach z rzędu bierzesz ę i zaczynasz od nowa. Działa bardzo dobrze. Bardzo niewiele 5 z rzędu, a a jest mniejsza niż średni miesięczny dochód. 2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pips sierpień -650 (na razie) będę kontynuował analizę historyczną tej egy dla całego 2009 i 2010
    Dzięki za testowanie tego Aokmanga! Cieszę się, że masz określoną tolerancję na y. Ile pipsów liczysz na przegranego? Zakładam, że jest to (50 100 200 400 800) = 1550? Bo jeśli podwajasz się za każdym razem, gdy tracisz tyle, jeśli idzie o pięć razy. W każdym razie, jeśli jesteś, to fajnie, że pokazuje pozytywny zwrot. Sierpień był dla większości Niemców złym miesiącem, więc nie przejmowałbym się tym zbytnio. Powodzenia i podziękowania za dzielenie się! Cory

  8. #28
    Próbując to zrozumieć ... Jeśli cena wzrasta o 20 pipsów, narysujesz zieloną świecę, ale kiedy postawisz zakład, umieścisz nowy handel w ustalonym czasie, tak jak co 10 minut? A może po prostu umieścisz jedną transakcję, a następnie poczekasz, aż rynek wzrośnie lub spadnie o 20 pipsów, aby objąć inną transakcję? Pamiętaj też, że w przypadku spreadu Twój SLTP nie wynosi 50/50%. jeśli, na przykład, masz spread o wartości 2 pipsów, naprawdę wygrywasz tylko 18 pipsów przy wygranej i tracisz 22 pipsy z powodu y. Jest to jednak łatwe do naprawienia.

  9. #29
    LOL # 65292; świetny sposób na pozbycie się konta. dlaczego przedsiębiorca tak bardzo stara się studiowaćbadać, jak długo może przetrwać na rynku, zamiast po prostu znaleźć opłacalną metodę? te 2 cele są różne, pewnego dnia nie zdajesz sobie z tego sprawy, pewnego dnia nadal usuniesz swoje konto. szczera mądrość brzmi szorstko, nie bierz tego na swój sposób.

  10. #30
    Świetna robota Aokmanga. Daj nam znać, gdy tylko uzyskasz wyniki za 08 i 09. Tworzenie konta EA na to powinno być łatwe, ponieważ zasady są bardzo jasne.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak. Duży przegrany to -1550 pipsów. Sierpień wciąż nie jest skończony ... Myślę, że może się to skończyć niewielkim zyskiem lub niewielką ą. Skończyłem backtest na 2010 rok i jest 24/5. To nie jest problem w nocy, ponieważ ustawiając dwa limity z każdej strony masz tolerancję około 150 pipsów na każdej stronie i tutaj we Włoszech w nocy nie ma dużych ruchów
    2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów marzec 100 pipsów (z 1 dużą ą) kwiecień 1050 pipsów Maj 1250 pipsów (z 2 dużymi ami !!!! NIESAMOWITE !!!
    ) Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pipsów sierpień ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tak. Duży przegrany to -1550 pipsów. Sierpień wciąż nie jest skończony ... Myślę, że może się to skończyć niewielkim zyskiem lub niewielką ą. Skończyłem backtest na 2010 rok i jest 24/5. To nie jest problem w nocy, ponieważ ustawiając dwa limity z każdej strony masz tolerancję około 150 pipsów na każdej stronie i tutaj we Włoszech w nocy nie ma dużych ruchów
    2010 styczeń 1450 pipsów luty 1650 pipsów marzec 100 pipsów (z 1 dużą ą) kwiecień 1050 pipsów Maj 1250 pipsów (z 2 dużymi ami !!!! NIESAMOWITE !!!
    ) Czerwiec 2500 pipsów lipiec 1700 pipsów sierpień ...

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.