moja ostateczna alternatywna metoda - Strona 2
Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 40

Wątek: moja ostateczna alternatywna metoda

  1. #11

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie rozumiem tego
    Cześć Whatfx, masz konkretne pytanie? Jest to dość dobrze wyjaśnione, ale trudno ci pomóc, kiedy mówisz coś, co nie jest specyficzne. Jeśli przeczytasz go kilka razy i nadal nie możesz go zrozumieć, powinieneś opublikować część, której nie rozumiesz. Powodzenia, Cory

  2. #12
    Ta metoda obstawiania pieniędzy jest jak gra w RED BLACK na kole ruletki lub w grze Baccarat, szukaj trendów i wzorców Ale problem polega na tym, że cena zawsze przekracza zakres w górę, zanim narysuje blok. ciekawy

  3. #13
    Od 6 miesięcy prowadzę podobne transakcje używając 25 pips stop i poziomów zysku na rachunku demo z EURUSD i GBPUSD i wygląda na opłacalny. W tym czasie nigdy nie miałem więcej niż 8 powtórzeń z rzędu. Trzeba być ostrożnym z takim systemem, na przykład zaczynając od 0,1 partii. Szukałem kogoś do zaprogramowania egyny, ale nikt się nie pojawił. System EA pozwalający na ustawienie zakresu poziomów stop i zysków byłby przydatny w przypadku testów historycznych i znalezienia największych wypłat, które wystąpiły w ciągu ostatnich kilku lat dla wszystkich par walutowych. Nie ustawiłbym zakresu poniżej 25 pipsów z powodu spreadu.

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Za każdym razem, gdy cena osiąga wielokrotność 20 (1,28, 1,2820 ...), ustalam zamówienie z SL = 20 pipsów i TP = 20 pipsów Jeśli kupuję, to jest , jeśli sprzedam to jest - Jest to metoda alternatywna, więc oto moje zamówienia: - - - - - - - - - - - - - tutaj jest trend wzrostowy (G = zielona świeca): GGGGGGGGGGGGGGGGG Możesz zobaczyć ...
    Jestem mylący z twoimi zakładami, mimo że jest to bardzo interesujące.

  5. #15
    więcej wyjaśnień, na przykład dzisiaj: ruch na ostatnich 20 pipsów spadł, więc kupię na 1.2800 Kolejne zamówienia to - - - (sprzedam kupno kupię kup kupię), ponieważ ta sekwencja daje mi duże szanse na wygraną trend wzrostowy (GGGGGG) lub trend zniżkowy (RRRRRRRR) lub w zakresie (RGRGRGRG). Problem polega na tym, że zakres GRGRGR jest dokładnie odwrotny od mojego zamówienia, w tym przypadku czwarty i następny symbol będą takie same, jak trzeci, dopóki zakres nie zostanie zakończony - ------. mam nadzieję, że to pomoże ...

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    A co, jeśli tak to wygląda: GRGGRGRRRRRRRRRRR? Nawet jeśli zmienisz egy, zawsze istnieje możliwość, że rynek zrobi odwrotność każdego z twoich transakcji przez 20 lub 30 razy z rzędu. Myślę, że gdybyś znalazł sposób na zmianę ryzyka powrotu i zdobycie więcej niż 20 pipsów na zwycięzcę, martingale może być bardziej efektywny. Powiedz mi co myślisz. Cory
    zawsze istnieje możliwość, że rynek zrobi odwrotność każdego z twoich transakcji przez 20 lub 30 razy z rzędu. to absolutnie prawda! Celem tej metody jest zmniejszenie prawdopodobieństwa posiadania takiej sekwencji. Ale nigdy nie wyeliminuje go całkowicie. Wiemy, że to tsunami może przybyć i zniszczyć nasze konto. Jednym rozwiązaniem jest zaakceptować ten fakt i mieć gotówkę lub awarię. Każdego miesiąca zaczynamy od tej samej kwoty, pod koniec miesiąca bierzemy pieniądze i resetujemy konto. Jeśli nadejdzie tsunami, miesiąc się skończy, ale nie przyjdzie co miesiąc ... Innym rozwiązaniem, gdy mamy GRG GRG, jest nic nie robić i czekać następnego dnia o 8 rano, ponieważ londyńskie otwarcie przynosi często niestabilność.

  7. #17
    1 Załącznik (s) DZISIAJ TRADYCJI

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    to absolutnie prawda! Celem tej metody jest zmniejszenie prawdopodobieństwa posiadania takiej sekwencji. Ale nigdy nie wyeliminuje go całkowicie. Wiemy, że to tsunami może przybyć i zniszczyć nasze konto. Jednym rozwiązaniem jest zaakceptować ten fakt i mieć gotówkę lub awarię. Każdego miesiąca zaczynamy od tej samej kwoty, pod koniec miesiąca bierzemy pieniądze i resetujemy konto. Jeśli nadejdzie tsunami, miesiąc minął ...
    Widzę, skąd przybywasz z Zebulona, ​​ale nie możemy być pewni, że czekanie aż do następnego dnia będzie miało wpływ na prawdopodobieństwo trafienia w cel. GRGGRG to prawdopodobny wzorzec, ponieważ jest to ruch z niewielkimi retracementami, więc może się zdarzyć kilka dni z rzędu. Podoba mi się twój pomysł na gotówkę lub katastrofę, ale twoje wygrane są tak małe w porównaniu do możliwych dużych , których nadal nie byłbyś w stanie zrobić na tyle, by pokryć gigantyczną ę, która jest nieunikniona, chyba że dokonasz wymiany tak małej kwoty, że poradzisz sobie z 30 wypadkami z rzędu, co wciąż może się zdarzyć. Nie próbuję być negatywny, po prostu twój egy ma 50% (mniej, jeśli policzycie spread, ponieważ potrzeba 21 pipsów, aby trafić w cel 20 pipsów, a tylko 19, aby osiągnąć stop loss), hit rate, z tylko stosunek R: R 1: 1. Wygląda na to, że jedyną nadzieją związaną z tego rodzaju R: R i Martingale jest wymiana bardzo małej części twojego konta i modlenie się, aby astrofa się nie wydarzyła. Po raz kolejny naprawdę nie staram się być negatywny, tylko próbuję pomóc. Podoba mi się ten pomysł i myślę, że gdyby można go było poprawić na lepsze R: R, może to być użyteczny sposób na handel. Powodzenia i daj mi znać, co myślisz. Cory

  9. #19
    dziękuję Cory, myślę, że masz rację i jestem w złym kierunku, aby użyć takiego martingale, które nieuchronnie zniszczy konto. Wracam do mojego laboratorium ...

  10. #20
    Tutaj nie mogę kupić twojego systemu. Jako sidenote, pracowałem przy co najmniej 20 Renko EAs używając większości oczywistych podejść i nadal nie mogłem zdobyć niczego oprócz letniego zwycięzcy. Załóżmy więc, że gramy na kole ruletki, gdzie liczba czerwonych i czarnych automatów zmienia się przy każdym spinie - OK to musi być wideo Koło ruletki! AND - programista gier komputerowych podaje nam kilka prawdziwych wskazówek na temat prawdopodobieństwa dla # czarnych i # czerwonych na następnym spinie. Teraz - mamy wybór grania następnego spinu na jeden z dwóch sposobów. 1. Na oślepnie oscylujemy pomiędzy czernią a czernią w oparciu o 1 informację - kierunek ostatniego taktu przed naszym pierwszym zakładem. LUB 2. Podchodzimy do prawdziwych, ale ograniczonych wskazówek dotyczących stosunku czarnych i czerwonych i tworzymy zgadywankę o kierunku - czerwień czerni. Czy odpowiedź nie jest oczywista, chyba że masz postawę przegraną - tzn. - uważasz, że masz większą szansę na przegraną niż wygraną. Wskazówki byłyby oparte na S R, Pivot Points, Recent Volitility, Ave Daily Range pozostawionych dla naszych zakładów, dynamice walut, sile walutowej, formacjach barowych Renko - Dbl Top, Dbl Bot, i tak dalej. Przykro nam, że jesteś ujemny, ale obstawianie zakładów (i obstawianie zakładów) w przypadku zdarzeń losowych nie znajduje się w zestawie narzędzi handlowca.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.