Poziomy cen transakcyjnych - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: Poziomy cen transakcyjnych

  1. #21

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Sam, rozważałeś kiedykolwiek dodanie trendu? to znaczy. sprzedawaj poziomy tylko podczas trendów zniżkowych i kupuj na bieżąco
    odpowiedź brzmiałaby nie, ponieważ jest to gra w ping ponga w obu kierunkach, prosty zestaw i zapomnij o rzeczy, więc w naszym przypadku trend dosnt sprawy, możesz nazwać to ”proste i głupie” i logika za nim jest ch wszystkie huśtawki i pullbacks, oczywiście możesz handlować nim z trendem, co robię, aby uprościć rzeczy z powodu mojego czasu

  2. #22
    1 Załącznik (y) Jestem w mojej 6. wymianie używając tej metody dla Eurjpy. Do tej pory miałem 4wins i 1loss jestem obecnie w sprzedaży teraz mój zysk Take wynosi 127,58, a mój sL jest em .... 132,38 Jeden ponownie zbiorniki sam na system ur

  3. #23
    Zaletą tej metody jest to, że kiedy klienci, a nawet akcja cenowa, sugerują zakup, który już sprzedaje. jak możesz na powyższym wykresie, trend jest jakoś tak zwyżkujący i większość ram czasowych kupuje, ale ta metoda mówi, że powinienem sprzedać, o ile powiedziałem 4wins i 1 ę do tej pory opuszczam ten handel przez weekendowe okrzyki

  4. #24
    Podoba mi się ten system. Wystarczy spojrzeć na wykresy kilka razy dziennie, co jest dla mnie świetne. Rozpocząłem ręczne testowanie wsteczne w UE przy użyciu tylko głównych poziomów, a do tej pory wskaźnik wygranych wyniósł 58%. Nie jestem pewien, dlaczego ten system działa, może dlatego, że korzysta z okresów czasu? Dzięki Sam!

  5. #25
    1 Załącznik (s) ma tę wadę, że jest nieobecny ... ale dla ludzi takich jak ja, którzy nie mogą kontrolować swoich transakcji, poniżej mojego handlu w zeszłym tygodniu

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jestem w mojej szóstej wymianie za pomocą tej metody dla Eurjpy. Do tej pory miałem 4wins i 1loss jestem obecnie w sprzedaży teraz mój zysk Take wynosi 127,58 i mój sL jest em ... 132,38 Jeden znowu zbiorniki sam na system ur = {image}
    tak, chciałbym sprzedać również na tym poziomie z tym samym sl oczywiście ... ale mógłbym sprzedać, gdzie kupiłeś i straciłeś ...

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Podoba mi się ten system. Wystarczy spojrzeć na wykresy kilka razy dziennie, co jest dla mnie świetne. Rozpocząłem ręczne testowanie wsteczne w UE przy użyciu tylko głównych poziomów, a do tej pory wskaźnik wygranych wyniósł 58%. Nie jestem pewien, dlaczego ten system działa, może dlatego, że korzysta z okresów czasu? Dzięki Sam!
    dzięki Wendavol, to jest powód do handlu w ten sposób, mając mniej czasu na analizę, ta metoda wykorzystuje średnią siłę swing par, jak daleko zrobiłeś backtesting?

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} dzięki Wendavol, to jest powód do handlu w ten sposób, mając mniej czasu na analizę, ta metoda wykorzystuje średnią siłę swingów par, jak daleko dokonałeś backtestingu?
    Właśnie zakończyłem backtesting UE od 28 sierpnia 20009 do 1 września 2010 r., Używając głównych poziomów tylko na wykresie 4 godz. Mój dotychczasowy wynik to 65 zwycięstw i 54 y. Kilka wygranych było około 2 razy normalnych z powodu przerwy weekendowej. Lubię te wyniki do tej pory. Dam ci znać, jeśli wykonam więcej testów historycznych.

  9. #29
    Sam, Czy używasz tych samych głównych poziomów przez ostatnie 2 lata? Czy kiedykolwiek je zmieniasz? Na przykład, jeśli miałeś długą, złą passę, czy spoglądasz wstecz na wykresy i próbujesz znaleźć poziomy, które działałyby lepiej? Zastanawiałem się też, czy użycie ATR na poziomie 20 dni będzie skuteczne. Tylko kilka myśli ...

  10. #30
    To życzę udanego tygodnia handlu

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.