Poziomy cen transakcyjnych - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Poziomy cen transakcyjnych

  1. #11
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W rzeczywistości odpowiadałeś na moje pytanie podczas pisania tego! Twój poprzedni wpis jest doskonały. Dzięki.
    dziękuję, mój angielski nie jest idealny, więc używam zdjęć

  2. #12
    Cześć Sam, w twoim indioru dlaczego użyłeś 1.3763 ​​jako ceny początkowej.

  3. #13
    Cytat Zamieszczone przez ;
    dziękuję, mój angielski nie jest idealny, więc używam zdjęć
    Twój angielski jest tak doskonały jak mój

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Sam, w twoim indioru dlaczego użyłeś 1.3763 ​​jako ceny początkowej.
    Poziomy znajdują się w poście nr 1

  5. #15
    no ok, więc te poziomy są używane stale jako poziom początkowy

  6. #16

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Sam, w twoim indioru dlaczego użyłeś 1.3763 ​​jako ceny początkowej.
    witam jane, ludzie często pytają, jakie są liczby, to tylko moje własne badania na wykresie IBFX, dlatego możepowinien być broker pośredniczy do brokera, ale jeśli nie masz możesz otworzyć demo acc. w IBFX i porównaj

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    no ok, więc te poziomy są używane stale jako poziom początkowy
    tak, możesz uruchomić go od 1.2923, lub 1.3043, lub 1.3163, lub ..., jest taki sam dla mapy UE, ponieważ odległość jest stała

  8. #18
    Testowałem backtest na kablu .. jest to całkiem proste, po prostu zamknij świecę i weź udział w transakcji po jej zamknięciu. Wykres H4 wygląda dość zatłoczony, ale M30 wygląda na nim całkiem dobrze.

  9. #19

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Istnieją 2 różne formy zgłoszenia: natychmiast po zamknięciu świecy lub według oczekującej kolejności na tym poziomie. To zależy od zamknięcia świecy, jeśli zamknie się w pobliżu poziomu, wprowadzę kolejność oczekujących. Jeśli wejdę po zamknięciu świecy, mój sl będzie następnym średnim poziomem.
    Czy mógłbyś pokazać przykład na wykresie z wpisem przy zamknięciu świecy i gdzie chciałbyś ustawić swój TPSL w tym przypadku. Dziękuję Ci.

  10. #20
    Cześć Sam ... Widzę, że korzystasz z 4H ramy czasowej dla głównego poziomu. Jakie są Twoje zalecane ramy czasowe dla poziomów mini i średnich?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.