System wskaźników siły GBPUSD - Strona 3
Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 41

Wątek: System wskaźników siły GBPUSD

  1. #21
    Witaj ponownie Zwróć uwagę, że jeśli Twój broker naliczy na przykład 2,5 pipsa, zysk wyniesie 37,5 i zatrzyma ę na 37,5 Pozdrawiam Marco

  2. #22
    1 Attachment (s) Oto dobry handel, po mojej instalacji poszedł 60 pipsów, zysk wyniósł 40 pipsów, jak widzisz, cena jako break true ema 21, stochastic passs 40 level, w przypadku take profit lub stop a nie została trafiona, wyjście byłoby na bordowej linii pionowej, gdzie pęd przekroczył 10 ema

  3. #23
    1 Attachment (s) Oto 2 transakcje, w których pierwszy trafił mój 40 pipsowy gol, a drugi handel był z 19 pipsami, gdy pęd przekroczył 10 ema. Zauważ, że używam wyłącznie wstęg Bollingera, aby sprawdzić, czy rynek dobrze się porusza.

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco
    Czy wydarzenia muszą się zdarzyć na tym samym pasku? Na przykład - masz krzyż momentum, ale cena nie złamała 21 ema. Będziesz czekać kilka barów na złamanie 21ema? Inna instancja - Masz krzyżyk pędu, ale pęd jest niewłaściwą stroną linii zerowej. Pod warunkiem, że wszystko jest nadal w dobrym stanie, czy poczekasz, aż pęd przekroczy zero? Również - Jak korzystasz z zespołu Bollinger?

  5. #25
    Dzisiaj, 8 października 2007, pokazuję następującą: Krótką wprowadzoną na 0630GMT na 40 pipsów. Długą wprowadzoną na 1300GMT na -35 pipsów. Krótko wprowadzono na 1600 nadal otwartą -6 pipsów na 1658 Zgadzasz się?

  6. #26

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Czy wydarzenia muszą się zdarzyć na tym samym pasku? Nie Na przykład - masz krzyż momentum, ale cena nie złamała 21 ema. Będziesz czekać kilka barów na złamanie 21ema? Tak, nie musi być w tym samym takcie, jeśli pęd przekracza, i nie złamał 21 ema, ale musisz poczekać, aż się zepsuje, może zająć trochę barów, wejść tylko wtedy, gdy wszyscy uczestnicy się zgadzają, i jeśli stochastyczny przekroczył barierę 10 lub 90, to uważaj to za brak handlu. Inna instancja - Masz krzyż pędu, ale pęd jest niewłaściwą stroną linii zerowej. Pod warunkiem, że wszystko jest nadal w dobrym stanie, czy poczekasz, aż pęd przekroczy zero? Tak, poczekam, aż będzie zero i ema 10 Ponadto - Jak korzystasz z zespołu Bollinger?
    Używam tylko zespołów Bollingera, aby sprawdzić, czy rynek robi dobre ruchy, jeśli zwiększa prawdopodobieństwo dobrych obrotów handlowych, jeśli kurczy się, prawdopodobieństwo złego wzrostu handlu, nie używam go do wyjścia lub konfiguracji, jego aby dowiedzieć się, co się dzieje </b>

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj, 8 października 2007, pokazuję następującą: Krótką wprowadzoną na 0630GMT dla 40 pipsów, którą wprowadziłem na 0700 GMT, ponieważ na 0630 GMT rozpęd był na zero, a nie poniżej, przesunął się 41 pipsów po mojej stronie Długo wprowadzony na 1300GMT dla -35 pips Wchodzę na 1330 GMT, ponieważ po 1300 GMT cena zamknięta poniżej ema 21 i wysiadłem na -25 kiedy dał krótki sygnał Short wprowadzony na 1600 nadal otwarty -6 pipsów na 1658 To jest poprawny 2 więcej pipsów aż do osiągnięcia zysku jest hiten Czy się zgadzasz?
    .

  8. #28
    Stwierdzenie ze stycznia jest powrotem przetestowane danych, nie na żywo go sprzedałem, tylko zaczęło na żywo w tym miesiącu, ale miałem z powrotem testowane 6 miesięcy wszystko z zyskiem, ale ponieważ musiałem zmienić indeks siły (opiera się na Tom i numer giełdy nie ma # 8217; t mają objętość, dane zmienione, jeśli zmieniłem brokera) na momentum indior, będę musiał ponownie przetestować to wszystko, gdy już to wszystko zrobię, opublikuję zwrot. Nie zachęcam nikogo do życia w handlu z systemem przed jego testowaniem,

  9. #29
    Być może przeoczyłem to, ale z jakiego brokera korzystasz? Lubię pytać, ponieważ mogę porównać wykresy i upewnić się, że otrzymuję te same sygnały, które otrzymujesz. dzięki

  10. #30
    jedno pytanie dotyczące zasad. kiedy mówisz, że cena przełamuje opór 21ema, czy ta świeca musi zamknąć się powyżej tej linii, aby mogła zostać uznana za przełom lub po prostu cena handlowa powyżej tej linii jest w porządku? mam nadzieję, że to ma sens. dzięki za wspaniałą metodę.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco
    Cytat Zamieszczone przez ;
    W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.