System wskaźników siły GBPUSD - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: System wskaźników siły GBPUSD

  1. #11
    Wskaźnik siły oblicza się, odejmując zamknięcie poprzedniego okresu od zamknięcia okresu bieżącego i mnożenie wyniku przez objętość bieżącego okresu. Ponieważ FX nie ma głośności, to indior ma małeżadne znaczenie. Twój broker MT4 może oferować dane o wolumenie, ale zwykle jest to luźny sposób mierzenia liczby oddzielnych znaczników w danym okresie, prawie nieistotny dla tego, co to może być. Jeśli jest to całkowicie mechaniczne, dlaczego nie wykonać testu wstecznego?

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Bummer, używam Oanda @ work, ponieważ nie mogę używać metatraderów na moich komputerach roboczych. Wolę metatrader od Oandy i używam go @ home. Nadal byłbym zainteresowany twoim modelem handlowym, o ile można go stosować w długoterminowym systemie TF. Będę w stanie szukać okazji, gdy wrócę do domu z pracy. Henyloc
    Spróbuj użyć logmein, aby zalogować się do komputera i uzyskać dostęp do metatrader lub cokolwiek innego w taki sam sposób, jak w domu.

  3. #13
    Cześć, dziękuję za odpowiedź Tradera KGB, tak, wiem, że forex nie ma głośności, ale myślę też, że to dziwne, że działa, ale indior nie działa tylko na wolumenie, to potwierdza moje ustawienia i wychodzi całkiem cóż, połączyłem go z 10 ema. Przez kilka dni będę trochę zajęty, ale może w najbliższy wtorek, opublikuję system i zasady, i mój szablon ze wszystkimi testami wstecznymi, Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi, do zobaczenia we wtorek Pozdrawiam Marco

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, dziękuję za odpowiedź Tradera KGB, tak, wiem, że forex nie ma głośności, ale myślę też, że to dziwne, że działa, ale indior nie działa tylko na wolumenie, to potwierdza moje ustawienia i wychodzi całkiem cóż, połączyłem go z 10 ema. Przez kilka dni będę trochę zajęty, ale może w najbliższy wtorek, opublikuję system i zasady, i mój szablon ze wszystkimi testami wstecznymi, Jeszcze raz dziękuję za wszystkie odpowiedzi, do zobaczenia we wtorek Pozdrawiam Marco
    Bardzo się cieszę ... życzę dalszych sukcesów!

  5. #15
    Dobrze Trader KGB, powiedział mi, że indeks siły jest bezużyteczny na rynku Forex, przetestowałem więc mój szablon w innym brokerze mt4, i miał rację dane z indeksu siły, były inne, wejścia i wyjścia nie pasowały, ale ponieważ Zrobiłem wiele pestek w teście zwrotnym z indeksem sił, próbowałem przełączać indeks siły dla Momentum indior, dane są bardzo podobne, właśnie przetestowałem dane z stycznia i dałem niesamowite 612 pipsów bez prowizji spreadu , w 45 transakcjach, wrócę przetestować więcej danych, ponieważ miesięczny zysk nie wystarczy, ale wkrótce mam go gotowy, podzielę się nim, Pozdrawiam Marco

  6. #16
    Witaj Marco, czy możesz udostępnić szablon ur, abyśmy mogli również pomóc w teście historycznym?

  7. #17

    Cytat Zamieszczone przez ;
    i dało niesamowite 612 pipsów bez prowizji od spreadu, w 45 transakcjach, wrócę przetestować więcej danych, ponieważ miesięczny zysk to za mało, ale wkrótce mam to gotowe, podzielę się tym, Pozdrawiam Marco
    Oczywiście, zdobyte pipsy nic nie znaczą, gdy są wyjęte z kontekstu, ile zaryzykowałeś. Jeśli zaryzykowałbyś tylko 200 pipsów, aby zdobyć 612, to byłbym pod dużym wrażeniem. Ale jeśli zaryzykowałeś 1000, to nie. Oczywiście jestem pewien, że twoje testy będą zawierały wszystkie te informacje, których nie mogę się doczekać.

  8. #18

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Oczywiście, zdobyte pipsy nic nie znaczą, gdy są wyjęte z kontekstu, ile zaryzykowałeś. Jeśli zaryzykowałbyś tylko 200 pipsów, aby zdobyć 612, to byłbym pod dużym wrażeniem. Ale jeśli zaryzykowałeś 1000, to nie. Oczywiście jestem pewien, że twoje testy będą zawierały wszystkie te informacje, których nie mogę się doczekać.
    Cześć, JoshDance, w moim zarządzaniu pieniędzmi, ryzykuję 35 pipsów na handel, ale w całym styczniu moja 35 pipsowa a stopu została uderzona tylko dwa razy, w moim poprzednim poście, powiedziałem, że w styczniu zarobił 612 pipsów, dobrze się myliłem, przejrzałem wszystko i to było 700 pipsów bez prowizji od spreadu, w 45 transakcjach, w styczniu zrobiłem 919 pipsów - 219 pipsów, co daje łączny zysk 700 pipsów, opublikuję szablon i indior, a zasady dzisiaj, i proszę, dla doświadczonych handlowców, aby spojrzeć na system i dać mi swoją opinię na ten temat, poczekam cztery twoje odpowiedzi Pozdrawiam Marco

  9. #19
    1 Załącznik (s) Tutaj załączono przykłady i szablony, a także styczniowe oświadczenie na temat systemu. Pozdrawiam Marco
    https://www.forex-instant.com/attach...5507786726.zip

  10. #20
    W tym poście wyjaśnię zasady, Najpierw zaczniesz pobierać plik WinZip, który ma wzorce i szablon, wszystkie testy z poprzedniego stycznia są na szablonie, więc reguły to Kup - Kiedy masz siłę powyżej 0 i powyżej średniej ruchomej 10 , stochastic przeszedł na poziom 40 (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom powyżej 90, DONT TAKE TRADE), cena przełamie prawdziwy poziom oporu 21 ema, wejdziesz tylko przy zamknięciu świecy, Sprzedaj - Kiedy masz pęd poniżej 0 i poniżej średniej ruchomej 10, stochastyczny przeszedł poziom 60 w dół (jeśli konfiguracja ma miejsce, gdy stoch ma już poziom poniżej 10, DONT WEJDŹ DO HANDLU), cena przerwać prawdziwy poziom wsparcia 21 ema, wprowadź tylko przy zamknięciu świecy Wyjście na 40 pipsów na zyski, 35 pipsów stop loss, jeśli albo skorzystasz z profitów, albo stop loss nie trafisz wyjścia, gdy pęd przekroczy 10 ema (KRZYŻE, nie dotknie, wyjdziesz tylko wtedy, gdy przekroczy) Wybrałem 40 pipsów na zysk i przestań tracić 35 pipsów, najlepsze zarządzanie pieniędzmi dla tego systemu i wydałem miesiące badając ruchy stochastyczne. Tylko handel od 6.30 GMT do 19.30 GMT później lub wcześniej niż to ma 85% szans na bycie przegranym. Mój plik Excela jest w czasie GMT Jakiekolwiek wątpliwości po prostu zapytaj. Pozdrawiam Marco

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.