Trailing stop EA dla zysków i
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Trailing stop EA dla zysków i

  1. #1
    Chłopaki, ściągnąłem tony trailing stop ea ... Problemem jest to, że wszyscy oni śledzą pozycję, jeśli zajmują pozycję. Problem nie został rozwiązany za pomocą różnych ea ... Kto ma ślad stopu, który może śledzić zarówno zysk, jak i ę? Z góry dziękuję.

  2. #2

  3. #3
    Jak chcesz, aby trailing stop działał ze ą, wiesz co mówisz, trailing stop zaczyna się ruszać po osiągnięciu zysku.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Chłopaki, ściągnąłem tony trailing stop ea ... Problemem jest to, że wszyscy oni śledzą pozycję, jeśli zajmują pozycję. Problem nie został rozwiązany za pomocą różnych ea ... Kto ma ślad stopu, który może śledzić zarówno zysk, jak i ę? Z góry dziękuję.
    Pamiętam, że pewnego razu zrobiłem to, zrobiłem ciągnącą takeprofit !!!! Zmodyfikowalem przystankiem trailing i robic zwlekającą takeprofit, który nie był dla mnie przydatny. to była tylko ciekawość, myślałem, że to mój pomysł może być na pierwszy raz, ale potem odkryłem, że ten pomysł jest używany w handlu koszykami. więc możesz go znaleźć w systemie handlu koszyka, nie jestem chętny do ponownego wykonania go ponownie.

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Jak chcesz, aby trailing stop działał ze ą, wiesz co mówisz, trailing stop zaczyna się ruszać po osiągnięciu zysku.
    Śledzenie zysków nie jest moją potrzebą, a także śledzenie wszystkich pozycji bez względu na zysk lub ę

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Śledzenie zysków nie jest moją potrzebą, a także śledzenie wszystkich pozycji bez względu na zysk lub ę
    Czy mogę zapytać, jak tropisz zyski? Jeśli zrobisz to, gdy będziesz tropił SL, nigdy nie osiągniesz tp, ponieważ będzie on coraz bardziej ciągnięty. Pomysł byłby pomocny, ale obecnie nikt nie wie dokładnie, czego chcesz.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Czy mogę zapytać, jak tropisz zyski? Jeśli zrobisz to, gdy będziesz tropił SL, nigdy nie osiągniesz tp, ponieważ będzie on coraz bardziej ciągnięty. Pomysł byłby pomocny, ale obecnie nikt nie wie dokładnie, czego chcesz.
    Wierzę, że to, co ma na myśli, to zacząć od np. 30 pipsów SL, jeśli handel idzie o 5 pipsów do zysku, SL jest przenoszony do 25 itd. Itd

  8. #8

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Wierzę, że to, co ma na myśli, to zacząć od rg 30 pip SL, jeśli handel idzie 5 pipsów do zysku SL jest przenoszony do 25 itd.
    Czy to nie jest zwykłe zatrzymanie?

  9. #9

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Czy mogę zapytać, jak tropisz zyski? Jeśli zrobisz to, gdy będziesz tropił SL, nigdy nie osiągniesz tp, ponieważ będzie on coraz bardziej ciągnięty. Pomysł byłby pomocny, ale obecnie nikt nie wie dokładnie, czego chcesz.
    Dostajesz punkt .. Tylko ślad zatrzymania bez względu na wynik ..

  10. #10

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.