Wstępnie zaprogramowane transakcje metatrader - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 39 z 39

Wątek: Wstępnie zaprogramowane transakcje metatrader

  1. #31

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Tylko myśl, czy to ma coś wspólnego z sześciocyfrowymi cenami? 1.74635 i tak dalej. Potrzebowałem: int StopLoss = 300; Na przykład, aby zatrzymać się na 30 pipsów?
    Ten kawałek nie pomógł!

  2. #32
    Cyfry x cyfra są oparte na liczbie cyfr po przecinku. Więc 1.xxxxx jest 5-cyfrowym brokerem (dla par innych niż JPY), a 1.xxxxxx jest 6-cyfrowym brokerem (dla par innych niż JPY). Ale jeśli masz kłopoty, nie jestem pewien co się dzieje. Działa dla mnie na moim terminalu FXCM

  3. #33
    Ach, źle zrozumiałem sposób liczenia cyfr. FXCM to 5-cyfrowy broker. Będę na bieżąco. Nie mam pojęcia, dlaczego te skrypty nie będą działać. Po prostu nie będą. Może wrócę do niego świeżo rano.

  4. #34
    Ronald, dostaję błędy, gdy próbuję wykonać transakcję (kup lub sprzedaj) na platformie MB Traders Metatrader4. Za każdym razem, gdy wykonuję transakcję, pojawia się następujący błąd: 2010.06.15 17:41:47 Skrypt Sprzedaj z SL i TP bez conf EURUSD, H4: ładowany z powodzeniem przez: 2010.06.15 17:41:47 Skrypt Sprzedaj z SL i TP bez konfidentów EURUSD, H4: usunięty Nie jestem programistą, więc wszelkie rady są mile widziane. Oto skrypt, którego używam ... Wstawiony kod/ ---------------------------------- -------------------------------- /| Sprzedawaj z SL i TP |/| Copyright © 2008, |/| sjcoinc |/ ----------------------------------------------- ------------------- #property copyright Copyright © 2008, #property link [email protected]/# property show_inputs extern double Lots = 1; extern bool UseMoneyMgmt = true; extern double RiskPercent = 2; extern bool UseStop = true; extern bool UseTakeProfit = false; extern double StopLoss = 100; extern double TakeProfit = 200; ciąg zewnętrzny Uwaga = 0 w polu Wpis oznacza zlecenie rynkowe Sprzedaj; extern double Entry = 0,00000; string Input = Cena sprzedaży;/ ----------------------------------------------- ------------------- /| funkcja uruchamiania skryptu |/ ----------------------------------------------- ------------------- int start () {double Risk = RiskPercent100; jeśli (UseMoneyMgmt) Partie = NormalizeDouble (AccountBalance () * RyzykoStopLoss(MarketInfo (Symbol (), MODE_TICKVALUE)), 2); int Tryb = OP_SELLSTOP; if (Bid lt; Entry Entry gt; 0) Mode = OP_SELLLIMIT; if (Entry == 0) {Entry = Bid; Mode = OP_SELL;} double SLS = Entry StopLoss * Point, TPS = Entry - TakeProfit * Point; if (UseStop == false) SLS = 0; if (UseTakeProfit == false) TPS = 0; if (Partie gt; 0) OrderSend (Symbol (), Tryb, Partie, Wpis, 2, SLS, TPS, Sprzedaj Skrypt, 0, NULL, Czerwony); return (0); }/ ---------------------------------------------- -------------------- Jeśli zauważysz, dodałem dodatkowe zero do funkcji extern double Entry = 0.00000; ponieważ MBT używa 6-cyfrowej platformy. Próbowałem zarówno liczb 5 i 6-cyfrowych bez powodzenia. Czy jest coś jeszcze w tym skrypcie, który należy zmodyfikować? Wypróbowałem wiele innych skryptów kupsprzedaj i wszystkie robią to samo. Wszystko na platformie MT4 jest skonfigurowane tak, aby używać skryptów. Czy masz pojęcie, co może być potrzebne, aby zmienić ten skrypt, aby działał poprawnie?

  5. #35
    MBT jest brokerem ECN, który wymaga, aby transakcje były najpierw umieszczane, a następnie modyfikowane za pomocą sltp.

  6. #36
    Dziękuję, sir. Muszę po prostu użyć kalkulatora i upewnić się, że dodam dodatkowe zero na końcu mojego SL, aby dostosować się do 6-cyfrowej platformy.

  7. #37
    Ten skrypt zamówienia zakupu bez potwierdzenia byłby idealny do konfiguracji handlu za pomocą skrótu. Będę musiał to przetestować.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Jednym ze sposobów może być użycie skryptu takiego, jaki mam załączony. Jedna dotyczy zamówień Buy, a druga zamówień Sell pod nazwą indie. Wystarczy je otworzyć, ustawić żądany rozmiar, TP i SL i zapisać je w folderze EksperciSkrypty. Następnie wystarczy przeciągnąć odpowiedni skrypt na wykres, a reszta to historia. Nie użyłem ich, ale powinny być w porządku. Najpierw przetestuj je na demie. Mam nadzieję, że to pomaga, Powodzenia GF
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Jednym ze sposobów może być użycie skryptu takiego, jaki mam załączony. Jedna dotyczy zamówień Buy, a druga zamówień Sell pod nazwą indie. Wystarczy je otworzyć, ustawić żądany rozmiar, TP i SL i zapisać je w folderze EksperciSkrypty. Następnie wystarczy przeciągnąć odpowiedni skrypt na wykres, a reszta to historia. Nie użyłem ich, ale powinny być w porządku. Najpierw przetestuj je na demie. Mam nadzieję, że to pomaga, Powodzenia GF

  8. #38

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Aby dodać na ... Kliknij prawym przyciskiem myszy skrypt w Metatrader i kliknij Ustaw skrót, aby ustawić skróty do tych transakcji.
    dziękuję za skrypt może ktoś wyłączyć ustawianie strzałki dla tych skryptów? kiedy używam skryptów, które ustawiają strzałki na wykresie, możliwe jest zatrzymanie strzał.

  9. #39
    4 Załącznik (-i)
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Hi Czy ten skrypt nadal działa w MT4? Dokładnie tego szukałem, ale nie byłem w stanie sprawić, by działało. Postępuj zgodnie z instrukcjami na piśmie, o ile mogę powiedzieć. David
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, Jednym ze sposobów może być użycie skryptu takiego, jaki mam załączony. Jedna dotyczy zamówień Buy, a druga zamówień Sell pod nazwą indie. Wystarczy je otworzyć, ustawić żądany rozmiar, TP i SL i zapisać je w folderze EksperciSkrypty. Następnie wystarczy przeciągnąć odpowiedni skrypt na wykres, a reszta to historia. Nie użyłem ich, ale powinny być w porządku. Najpierw przetestuj je na demie. Mam nadzieję, że to pomaga, Powodzenia GF
    Nie, nie postępowałeś zgodnie z instrukcjami, ale nie całą swoją winę, ponieważ nie są one tak jasne. To, co mówi, kiedy mówi ”Otwórz” to otworzyć je za pomocą MetaEditor, zmienić ustawienia na żądane opcje, skompilować i zapisać jako własny skrypt najlepiej z nową nazwą. To, co zrobiłem, działa dobrze dla mnie. Drugą rzeczą jest to, że musisz zaznaczyć pole wyboru Zapytaj manualnie pod hasłem Zezwalaj na handel na żywo - wtedy pojawia się okno handlu, nadal musisz wybrać odpowiednią opcję kupna lub sprzedaży, ale przynajmniej wielkość partii jest obliczana dla ciebie jako według twojego ustawienia ryzyka. Możesz tworzyć tyle skryptów, ile potrzebujesz, z różnymi przystankami, aby dopasować się do rodzaju transakcji, które robisz tego dnia.
    Zobacz zrzuty ekranu, o wiele łatwiej zrozumieć to wszystko. Nadzieja, która pomaga, E.





Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.