Handel trendami z 55EMA na dziennym wykresie
Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 11

Wątek: Handel trendami z 55EMA na dziennym wykresie

  1. #1
    Witajcie członkowie fabryki -

    Wątek ten będzie śledzić metodę identyfikacji punktów wejścia na wykresach dziennych w celu uchwycenia trendów średniookresowych. Opiera się on na wyłapywaniu cen w zakresie dobowym w ramach 55 EMA High i 55 EMA Low, ponieważ cena ma zasięg w momencie przekraczania tych poziomów na wykresie dziennym (lub czasem w zakresie bardzo krótko i ”schludnie”, zwykle wskazującym na mocną kontynuację ).

    Wewnątrz:

    W przypadku pierwszego alertu:

    55 EMA (codziennie, wysokie)
    55 EMA (codziennie, niskie)

    Do określania wyjść i zatrzymań:

    14-dniowy średni indeks kierunku (ADX)
    14-dniowy średni rzeczywisty zasięg (ATR)

    Aby ponownie wejść na popularne rynki:

    10-dniowa EMA

    W celu określenia zatrzymania: poziomy fib, liczby zaokrąglone, średni dzienny zakres - stop loss powinien być przenoszony do zysku (jeśli dotyczy) tylko raz dziennie, najlepiej tak szybko, jak drukowana jest ostatnia dzienna świeca.

    Ta zasada ma zastosowanie do każdego krzyża i jest w pewnym stopniu oparta na pomyśle, że fundusze hedgingowe i menedżerowie walut pracują w tej skali czasowej. (50 do 60 dni to również prawdopodobnie znaczący cykl rynkowy.) Są to bardzo podstawowe i popularne sposoby patrzenia na rynek, dlatego moim zamiarem jest uważne śledzenie tego rynku, dokonywanie transakcji na żywo i przechowywanie konkretnych danych dotyczących zachowania rynek pomiędzy 55 codziennymi średnimi kroczącymi, i zasadniczo gładzimy się na jakimkolwiek aspekcie z egy I - lub ciebie - możesz myśleć, nie zmieniając żadnego z podstawowych czynników.

    Po prostu sygnał wejściowy znajduje się codziennie poza kanałem highlow 55 EMA, w kierunku przełomu. Nie ma nic złego w poświęceniu czasu po tym wydarzeniu, aby dokładnie ocenić punkt wejścia i wykorzystać własną dyskrecję, o ile jest ona w ciągu następnego dnia handlowego.

    To jest mój jedyny dzienny wykrestrend handlujący w danym momencie i mam nadzieję, że uda mi się zgromadzić mnóstwo danych, którymi mogę się podzielić.

    Słowo ostrzeżenia: To jest handel z tendencją do handlu i jako taki, prawdopodobne jest, że doświadczysz sporej y. Ważne jest, aby obliczyć stop-loss z wyprzedzeniem (to znaczy, w rzeczywistości, integralnie do egy), i obliczyć wielkość zamówienia na podstawie odległości między zleceniem stopu a punktem wejścia. Całkowita możliwa a na jednej transakcji nie powinna być większa niż 1% twojego konta; Sam jestem nastawiony na 0,5%. Pomysł, podobnie jak każda transakcja, obniża y i pozwala zwycięzcom jeździć - po prostu jest to na większą skalę. Powinieneś być zazwyczaj przygotowany, aby ustawić stop loss nie mniejszy niż średni dzienny przedział, tj. ATR (14) na dziennym wykresie.

    Kiedy cena uderza codziennie 55 EMA, może czasem wynosić pięć lub sześć dni - to nie jest egy dla niecierpliwych. Przeciwnie, ważne jest monitorowanie tych sygnałów na jak największej liczbie rynków i ścisłe śledzenie rynków, które wykazują potencjał.

    W dwóch aktualnych wykresach poniżej: pierwszy jest przykładem doskonałego zwycięskiego handlu na NZDJPY. Drugi wykres pokazuje, że EURAUD obecnie znajduje się pomiędzy dwoma EMA. Zejście z powrotem do zasięgu było ostrzejsze niż zwykle, ale codzienne zamknięcie poniżej 55D-EMA nadal byłoby sygnałem do poszukiwania sprzedaży.

  2. #2

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć inni członkowie fabryki - W tym wątku będzie stosowana metoda określania punktów wejścia na wykresach dziennych w celu uchwycenia średnioterminowych trendów. Opiera się on na wyłapywaniu cen w zakresie dobowym w ramach 55 EMA High i 55 EMA Low, ponieważ cena ma zasięg w momencie przekraczania tych poziomów na wykresie dziennym (lub czasem w zakresie bardzo krótko i ”schludnie”, zwykle wskazującym na mocną kontynuację ). Wnętrza: Dla wstępnego alarmu: 55 EMA (codziennie, wysokie) 55 EMA (codziennie, niskie) Do określania wyjść i zatrzymań: [b] 14-dni ...
    Używam 55 ema na moich codziennych wykresach przez długi czas. dobra w identyfikowaniu trendów. opublikuj niektóre transakcje na żywo.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć inni członkowie fabryki - W tym wątku będzie stosowana metoda określania punktów wejścia na wykresach dziennych w celu uchwycenia średnioterminowych trendów. Opiera się on na wyłapywaniu cen w zakresie dobowym w ramach 55 EMA High i 55 EMA Low, ponieważ cena ma zasięg w momencie przekraczania tych poziomów na wykresie dziennym (lub czasem w zakresie bardzo krótko i ”schludnie”, zwykle wskazującym na mocną kontynuację ). Wnętrza: Dla wstępnego alarmu: 55 EMA (codziennie, wysokie) 55 EMA (codziennie, niskie) Do określania wyjść i zatrzymań: [b] 14-dni ...
    jakich ustawień używasz w ATR i ADX i jaka jest twoja metoda określania tp i przestaje z nich korzystać. Zakładam, że ustawienia ema dobiegają końca. Reedycja 10 ema, którą zebrałem, jest powyżej kupna, poniżej sprzedaży.

  4. #4
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Używam 55 ema na moich codziennych wykresach przez długi czas. dobra w identyfikowaniu trendów.
    czy podzielasz metodę handlu opartą na 55 ema, czyż nie? wierzę, że twoje ogromne doświadczenie handlowe przyniesie korzyści młodym handlowcom, takim jak ja,

  5. #5

    Cytat Zamieszczone przez ;
    jakich ustawień używasz w ATR i ADX i jaka jest twoja metoda określania tp i przestaje z nich korzystać. Zakładam, że ustawienia ema dobiegają końca. Reedycja 10 ema, którą zebrałem, jest powyżej kupna, poniżej sprzedaży.
    Cześć Whatfx, Dzięki za twoje pytanie. Głównym punktem konfiguracji wykresów jest ustawienie wartości EMA 55 na wartość najwyższą i najniższą. 10 EMA (zamknięcie) to prosty i niezawodny powrót do poprzedniego poziomu, gdy rynek dzienny silnie zyskuje na popularności. ATR i ADX są ustawione na standardowe 14 okresów. Metoda wyznaczania przystanków jest kluczowym pytaniem o długoterminowy sukces tej egipt. Do pewnego stopnia będziesz musiał polegać na doświadczeniu rynkowym i własnych umiejętnościach jako dziennego inwestora, aby znaleźć najlepszy (tzn. Najniższy poziom ryzyka) punkt wejścia po uruchomieniu podstawowego sygnału. Zgrubny przewodnik jest zawsze wartością dziennego zakresu ATR. Ale lepiej jest, aby znaleźć poziom stopu oparty na niedawnej akcji cenowej nieco powyżej tego punktu i odpowiednio dostosować wielkość handlu. Wydaje się, że wiele konsolidacji wokół 55 codziennych średnich ruchomych odbywa się wokół kluczowych długoterminowych cen rynkowych. Użyj tego na swoją korzyść!

  6. #6
    55 EMA jest moim ulubionym. Rzuć go na którejkolwiek ze swoich list przebojów, a będziesz zdumiony.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć Whatfx, Dzięki za twoje pytanie. Głównym punktem konfiguracji wykresów jest ustawienie wartości EMA 55 na wartość najwyższą i najniższą. 10 EMA (zamknięcie) to prosty i niezawodny powrót do poprzedniego poziomu, gdy rynek dzienny silnie zyskuje na popularności. ATR i ADX są ustawione na standardowe 14 okresów. Metoda wyznaczania przystanków jest kluczowym pytaniem o długoterminowy sukces tej egipt. Do pewnego stopnia będziesz musiał polegać na doświadczeniu rynkowym i własnych umiejętnościach jako dziennego inwestora, aby znaleźć najlepsze (tj. Najniższe ryzyko) ...
    ustawienia ATR i ADX - co mam na myśli oznacza ustalone minimalnemaksymalne ustawienia, wysokieniskiezamknięte itp.? wszelkie poziomy, które należy wprowadzić. Zgadzam się, że trzeba użyć własnego doświadczenia, aby poradzić sobie z poziomami stopówtp.

  8. #8
    ustawienia ATR i ADX - co mam na myśli oznacza ustalone minimalnemaksymalne ustawienia, wysokieniskiezamknięte itp.? wszelkie poziomy, które należy wprowadzić. Zgadzam się, że trzeba użyć własnego doświadczenia, aby poradzić sobie z poziomami stopówtp. Nie ma specjalnych poziomów dla tych osób, które są świadome, ale punkty zwrotne tych osób mogą być bardzo pomocne. Logicznie rzecz biorąc, spodziewam się, że w handlu podręczników średni dzienny zakres powinien wynosić mniej więcej tyle samo, co odległość między dwiema 55 wartościami EMA, i powinien się zmieniać w tym obszarze i zwiększać lub zmniejszać w zależności od prędkości formowania tendencja. Jeśli chodzi o ADX, to oczywiście dobrze jest widzieć zwrotnicę z DI, i znowu odwrócenie kierunku ADX jest silnym sygnałem wyjściowym.

  9. #9
    co się stało z tym wątkiem? drdiscretion, publikuj przykłady handlu.

  10. #10
    1 Załącznik (y) Przeniesienie średniego systemu transakcyjnego nie jest wystarczająco dobre w takim trendzie bocznym
    https://www.forex-instant.com/crypto...-function.html---------
    http://www.forexegi.com/2013/03/fore...d-trading.html

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.