Obliczanie odległości pip od jednego pręta do drugiego
Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5

Wątek: Obliczanie odległości pip od jednego pręta do drugiego

  1. #1
    Cześć, czy ktoś wie o programie MT4, który pozwala mi kliknąć na wybrany pasek (pasek A), a następnie pozwala mi przeciągnąć do następnego wybranego paska (pasek B), a następnie oblicza odległości pipsa, które przesunęły się w obu kierunkach z paska A do bar B, i być w stanie zdecydować, czy obliczyć z wysokiego lub niskiego słupka A, wiele z góry dzięki Jonmem

  2. #2
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć, czy ktoś wie o programie MT4, który pozwala mi kliknąć na wybrany pasek (pasek A), a następnie pozwala mi przeciągnąć do następnego wybranego paska (pasek B), a następnie oblicza odległości pipsa, które przesunęły się w obu kierunkach z paska A do bar B, i być w stanie zdecydować, czy obliczyć z wysokiego lub niskiego słupka A, wiele z góry dzięki Jonmem
    Dlaczego nie wykonasz następujących czynności: 1. Kliknij prawym przyciskiem myszy w dowolnym miejscu na wykresie, aż pojawią się krzyżyki. 2. Przesuń mysz do punktu, w którym chcesz rozpocząć pomiar odległości pip. 3. Kliknij lewym przyciskiem myszy i przytrzymaj, a następnie przeciągnij do drugiego punktu, w którym chcesz zakończyć pomiar. 4. Powinny pojawić się 3 liczby: pierwsza to liczba przesuniętych prętów, druga to odległość pip, trzecia to cena w bieżącym kursorze myszy. Nie wymaga EA. KOREKTA: Jak później zauważymy, w kroku 1 powinieneś kliknąć środkowym przyciskiem myszy (lub kliknąć kółko myszy) ... NIE kliknij prawym przyciskiem myszy. Mój błąd!

  3. #3
    Dzięki Skenobi, spróbuję tego.

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dlaczego nie wykonasz następujących czynności: 1. Kliknij prawym klawiszem ** w dowolnym miejscu na wykresie, aż pojawią się krzyżyki. 2. Przesuń mysz do punktu, w którym chcesz rozpocząć pomiar odległości pip. 3. Kliknij lewym przyciskiem myszy i przytrzymaj, a następnie przeciągnij do drugiego punktu, w którym chcesz zakończyć pomiar. 4. Powinny pojawić się 3 liczby: pierwsza to liczba przesuniętych prętów, druga to odległość pip **, trzecia to cena przy obecnym kursorze myszy. Nie wymaga EA.
    ** rightclick wyświetla menu ”alternatywne”. Kliknięcie kółkiem myszy wywołuje krzyżyk. ** dla brokera zawierającego cytaty z 5/3 cyframi, druga cyfra to liczba punktów (lub ”pipet”). Musisz mentalnie podzielić tę wartość przez 10, aby uzyskać liczbę pipsów, np. jeśli wyświetlana wartość to 854, odległość wynosi 85,4 pipsa.

  5. #5
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ** rightclick wyświetla menu ”alternatywne”. Kliknięcie kółkiem myszy wywołuje krzyżyk.
    Ups!
    Dzięki Hannover ... Masz absolutną rację! Kliknij kółko myszy .. NIE prawy klik!
    Cytat Zamieszczone przez ;
    ** dla brokera zawierającego cytaty z 5/3 cyframi, druga cyfra to liczba punktów (lub ”pipet”). Musisz mentalnie podzielić tę wartość przez 10, aby uzyskać liczbę pipsów, np. jeśli wyświetlana wartość to 854, odległość wynosi 85,4 pipsa.
    Zgadzam się!

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.