Wyniki analizy historycznej pokazują ogromną różnicę przy tych samych parametrach
Pokaż wyniki od 1 do 3 z 3

Wątek: Wyniki analizy historycznej pokazują ogromną różnicę przy tych samych parametrach

  1. #1
    1 Załącznik (-i) Witaj

    Czy ktoś może mi powiedzieć, jak można uzyskać dwa całkowicie odmienne wyniki z testu wstecznego w tej samej walucie, z tym samym EA nad TF saem ... wszystko tak samo.
    Raz fajny wykres na 5 lat, a potem totalna bzdura.
    Ciężko przetestowałem ten weekend, a potem doszedłem do wykresu po prawej.
    Wydaje mi się, że uruchomiłem EA na samym wykresie w niedzielę i od tego czasu jest zupełnie odwrotnie. Spójrz na lewy wykres:

    https://www.forex-instant.com/crypto...frame-mt4.html

    Myślę, że stało się to wcześniej i jest znanym problemem.

    Odłączyłem się od Internetu, wyłączyłem EA na aktualnym wykresie ... wciąż taki sam wynik negatywny.

    Czy ktoś może mi tu pomóc?

    Dziękuję Ci bardzo!

  2. #2
    Wygenerowane słupki do testu różnią się tutaj. W lewym resuktorze są one znacznie lepsze niż prawe, więc nigdy nie uzyskasz wyników z prawej strony w handlu na żywo. Bez 100% tickdata nie można ufać testowi wstecznemu. Nie masz rozpiętości historycznej, a modelowane paski nie reprezentują prawdziwego rynku. Jedyną rzeczą, na której dobry tester jest dobry, jest sprawdzenie, czy twój EA ma błędy. Smutne ale prawdziwe.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Wygenerowane słupki do testu różnią się tutaj. W lewym resuktorze są one znacznie lepsze niż prawe, więc nigdy nie uzyskasz wyników z prawej strony w handlu na żywo. Bez 100% tickdata nie można ufać testowi wstecznemu. Nie masz rozpiętości historycznej, a modelowane paski nie reprezentują prawdziwego rynku. Jedyną rzeczą, na której dobry tester jest dobry, jest sprawdzenie, czy twój EA ma błędy. Smutne ale prawdziwe.
    Dziękuję Jens. To rozczarowuje, ale taka jest rzeczywistość.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.