Pivot Point Squeeze, system o dużym prawdopodobieństwie - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Pivot Point Squeeze, system o dużym prawdopodobieństwie

  1. #11
    Świetnie wyglądający system. Kto jest twoim brokerem? Zobaczę, czy mogę pobrać wersję demo. Dzięki

  2. #12

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Świetnie wyglądający system. Kto jest twoim brokerem? Zobaczę, czy mogę pobrać wersję demo. Dzięki
    Możesz pobrać wykresy stąd:
    http://www.it-finance.comale ustawienie wszystkich tych osób jest inną kwestią.

  3. #13
    Cześć, dziękuję za publikację. Czy możesz potwierdzić swojego brokera i wszelkie minimalne transakcjemiesiąc, które musisz wykonać na wykresach lub jeśli jest to część platformy. Strona IT-Finance ma wiele opcji, więc możesz zaoferować dalsze informacje na temat wersji i co jeszcze może być potrzebne poza podstawami do budowy wykresów. Zakładam, że kod jest czymś, co zrobiłeś osobiście, a nie dostępną opcją. Czy możesz również zaoferować wyniki testu historycznego powyżej 3 miesięcy, powiedzmy 1 lub 2 lata? Ponadto, czy wyniki analizy historycznej są dokładne, o ile je rozumiesz? Osobiście nie mam awersji do płacenia za wykresy, więc chciałbym zrozumieć, co może być wymagane do skonfigurowania przy użyciu tego oprogramowania, a nie wszystkie możliwe tłumaczenia na kod MT. Jeszcze raz dziękuję za publikację i Twój czas.

  4. #14
    to wygląda bardzo interesująco ...... jakikolwiek pomysł, jak sprawić, żeby działało w MT4 ????? Nie wiem jak w ogóle zrobić kod
    Dzięki chłopaki!

  5. #15
    Mój broker to IGMarkets. Wykonują świetną robotę, bez problemów, a otrzymasz całkiem sporo dodatków, takich jak pakiet do tworzenia wykresów. Chociaż są animatorem rynku, to podlegają regulacjom, ponieważ prowadzą działalność w Australii (gdzie jestem), więc nie mogę robić podejrzanych, jak to czyni wiele osób. pakiet wykresów jest darmowy z IG, ale jeśli będziesz kontynuował handel walutami, skończysz na handlu kontraktami terminowymi lub opcjami na kontrakty terminowe i będziesz musiał zapłacić za wykresy. Nie wiem o programowaniu MT4, ale myślę, że są dość podobne. GCTrader

  6. #16
    Hench, błąd kodu wynika z POWRÓT. Usuń to i będzie działało dobrze. Możesz skopiować i wkleić pierwszą część kodu, która da ci indior bez przecinania punktu obrotu. GCTrader

  7. #17
    Nawet bez niestandardowego indioru możesz ustawić dowolny pakiet wykresów, aby zobaczyć, kiedy wprowadzić transakcje. To właśnie zrobiłem, zanim spędziłem ten czas na kodowaniu. Za pomocą ustawień opisanych w dokumencie. plik nadal widać doskonale jasne, kiedy wejść. Oto zdjęcie z zaznaczonymi hasłami. http://img85.imageshack.us/img85/679...eurjpy5er5.png

  8. #18
    Jeśli zasygnalizowane zostaną jakiekolwiek wpisy na żywo, opublikuję zdjęcia z wpisu na żywo

  9. #19
    Twój system wygląda dobrze, ale czas przetestuje jego sukces, podążę za twoim systemem i życzę ci szczęścia

  10. #20
    Co stało się z zielonymczerwonym paskiem wewnątrz Post nr 17? Czasami go usuwasz? Z jakich powodów?

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.