Długoterminowy obrót CICR (cross reference index walut) - Strona 2
Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 41

Wątek: Długoterminowy obrót CICR (cross reference index walut)

  1. #11
    Cześć Dyekid! Dziękuję za udostępnienie tego systemu. Czytam z wielkim zainteresowaniem i będę demonstrował, kiedy będę miał pełne zrozumienie. Zauważyłem, co następuje w swoim pierwszym poście. Uważam, że chciałeś powiedzieć 10 dni zamiast 10 miesięcy. Najlepszym okresem do wymiany jest pierwsze 10 miesięcy, ponieważ w tym okresie pojawią się najważniejsze informacje prasowe o walutach. Będę śledzić i testować.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim na forum! NIE jestem pomysłodawcą tego systemu i wszystkie zasługi muszą zostać przekazane Capito z tych forów za tak wspaniałą metodę znajdowania siły i słabości. Jego wątek jest na forum komercyjnym, ale jego strona internetowa oferuje teraz bezpłatne członkostwo, więc pomyślałem, że opublikuję tutaj metodę handlu. Możesz również zajrzeć na stronę Forexmechanics.com. Po pierwsze .. Jak zmieniają się rynki, odkąd rynek forex oferuje pary walutowe, handlujesz jedną siłąsłabością kontra druga ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć wszystkim na forum! NIE jestem pomysłodawcą tego systemu i wszystkie zasługi muszą zostać przekazane Capito z tych forów za tak wspaniałą metodę znajdowania siły i słabości. Jego wątek jest na forum komercyjnym, ale jego strona internetowa oferuje teraz bezpłatne członkostwo, więc pomyślałem, że opublikuję tutaj metodę handlu. Możesz również zajrzeć na stronę Forexmechanics.com. Po pierwsze .. Jak zmieniają się rynki, odkąd rynek forex oferuje pary walutowe, handlujesz jedną siłąsłabością kontra druga ...

  2. #12
    lmao masz rację .. będę edytować, to .. Dzięki! Czekam na Twój post

  3. #13
    Zastrzegę ten post dla filmów nakręconych przez capito, aby zrozumieć oryginalny system. Teraz jestem na kolacji dla moich tatusiów. Pozdrawiam i wesołe pipping!

  4. #14

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zastrzegę ten post dla filmów nakręconych przez capito, aby zrozumieć oryginalny system. Teraz jestem na kolacji dla moich tatusiów. Pozdrawiam i wesołe pipping!
    Opublikuj poszczególnych osób w CICR rar. Dziękuję Ci

  5. #15
    musisz pobrać ekstraktor .rar, ponieważ istnieje ważny folder profili, który jest potrzebny dla profili indeksu ... folder trafia do folderu platformy sig trader, pobierz go z
    http://download.cnet.com/WinRAR/3000...-10745708.html(myślę, że ten będzie działał, nie cytując mnie na ten temat)

  6. #16
    To najbardziej intrygująca rzecz, z którą się spotkałem od miesięcy. Podążyłem za twoimi linkami z wątku AUSUSD i mam wszystko skonfigurowane na Forex Mechanics. Oglądałem też filmy Capito. Chomping na bit po kilka sygnałów teraz! Szkoda, że ​​jest później w miesiącu niż przepisano, ale jutro jest wielki dzień wiadomości, więc może rozpocznie się nowa akcja. Dzięki za udostępnienie tego Dyekid! I specjalne czapki z głów dla Capito. BTW, czy widzisz rozbieżności MACD w AUDLFX i NZDLFX?

  7. #17
    Oto mój pogląd na audlfx i nzdlfx. NAJLEPSZY CZAS DO WYGLĄDU DLA ROZWOJU JEST NA KOŃCU KAŻDEGO MIESIĄCA !!! Zwróć uwagę, jak pary prefiksu audy mają strzałki rsi, a pary sufiksów mają strzałki rsi schodzące w dół http://img823.imageshack.us/img823/6628/cicr16.png http://img7.imageshack.us/img7/2062/cicr15.png Zasadniczo ten sam scenariusz na Nzd BUT .. Ten indeks pokazuje prawidłowy breakout linii demark. Kwalifikator 1 .. poprzedni pasek musi być zamknięty w dół http://img694.imageshack.us/img694/2976/cicr17.png

  8. #18
    Dzięki za poświęcenie czasu na opublikowanie tego wszystkiego.

  9. #19
    Dyekid217 Dzięki za czas poświęcony najbardziej pożądanemu wątkowi, na stanowisku 1 masz wszystkie w jednym profilu, które umieściłem w folderze profili sigtrader, a następnie otwieram oddzielną kartę na platformie, w jaki sposób mogę wyświetlić 8 indeksów do wyświetlenia, jak na twój post 1 pic nigdy nie korzystałem z profili wcześniej na mt4. pozdrowienia

  10. #20
    Wierzę, że jeśli klikniesz plik na platformie handlowej, możesz przejść do podmenu profilu i powinieneś kliknąć wszystko w jednym. Powinien on ustawić wszystkie zakładki z ogólnym trendem głównych indeksów, będącym najdalszą zakładką po prawej stronie. Pozostałe karty są oznaczone etykietami usdlfx, eurlfx i tak dalej dla poszczególnych walut

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.