Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze
Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 32

Wątek: Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze

  1. #1
    Dzisiaj właśnie przyszło słowo, że NFA ma zapłacić 2 miliony funtów FXCM, a także muszą zapewnić zwrot pieniędzy za zamówienia z opóźnieniem sięgające 2008 roku. Jest to ogromna wiadomość. Zwroty zaszkodzą - to TON z zamówień, aby wrócić.

    Bezpośredni link do sprawy NFA:
    http://www.nfa.futures.org/basicnet/...016contrib=NFA

  2. #2
    Łał. Zwykłem handlować z FXCM i przełączałem się po prostu dlatego, że nie znalazłem swojego rozwiązania MT4, które byłoby adekwatne do moich potrzeb. Nigdy nie wpłynęło na mnie żadne przesuniecie, ale muszę powiedzieć, że to poważnie niszczy moją wiarę, że FXCM działa w dobrej wierze w imieniu swojej bazy klientów. Choć może to wskazywać na pozytywny rozwój kierowany przez regulatorów, uważam to za raczej negatywny rozwój, ponieważ sugeruje mi, że FXCM nie działa w dobrej wierze jako pośrednik. Ciekawe, co Jason ma do powiedzenia na ten temat.

  3. #3

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj właśnie przyszło słowo, że NFA ma zapłacić 2 miliony funtów FXCM, a także muszą zapewnić zwrot pieniędzy za zamówienia z opóźnieniem sięgające 2008 roku. Jest to ogromna wiadomość. Zwroty zaszkodzą - to TON z zamówień, aby wrócić.
    Cześć ITradeDaily, Dzisiejsze działania NFA dotyczą przede wszystkim pozytywnego poślizgu i chciałbym rzucić więcej światła na to, jak pozytywne poślizgnięcie z systemem wykonywania transakcji forex NFL w FXCM działało przed sierpniem 2010 r. I jak działało od tego czasu. Platformy FXCM # 8217; wyświetlają najlepszy spread kupnasprzedaży przesłany z dostawców płynności firmy nr 8217 oraz marżę FXCM # 8217. Każda transakcja FX Forex NDD jest automatycznie kompensowana w dwustopniowym procesie, mającym na celu zapewnienie, że FXCM nie będzie czerpać zysków z przedsiębiorcy # 8217. Na pierwszym etapie procesu realizacji inwestor kliknie cenę, a zamówienie zostanie wysłane do FXCM. W drugim kroku FXCM automatycznie wysyła zlecenie klienta nr 8217 do jednego z jego dostawców płynności w celu zrównoważenia transakcji. System realizacji transakcji FXCM # 8217 przed sierpniem 2010 r. Oferował klientom tylko ulepszenia cenowe na pierwszym etapie procesu. Gdyby lepsza cena stała się dostępna na platformie FXCM # 8217 w ułamku sekundy po tym, jak klient złożył zamówienie, ale zanim zamówienie zostało odebrane przez FXCM, klient zyskałby na poprawie ceny. Jednak poprzedni system wykonawczy FXCM nie zapewniał klientom ulepszeń cen w drugim etapie procesu realizacji, nawet jeśli FXCM był w stanie zrekompensować zamówienie po wyższej cenie, z wyłączeniem znaczników FXCM # 8217. FXCM udoskonalił system realizacji w 2010 roku, dzięki czemu klienci mogą teraz korzystać z ulepszeń cen w obu etapach transakcji dla wszystkich typów zamówień. Ważne jest, aby pamiętać: Do końca 2010 roku FXCM udoskonalił swój system realizacji, oferując ulepszenia cen we wszystkich transakcjach. Być może pamiętasz z moich postów na forum w sierpniu zeszłego roku, że ogłosiłem pozytywne poślizgnięcie się limitu i ograniczyć zlecenia wejścia w tym wątku. Wszystkie zamówienia kwalifikują się teraz do otrzymania dodatniego poślizgu, a wszystkie ulepszenia cen podlegają dostępnej płynności. Kwota rozliczenia i kredyt poprawy ceny klienta nie będą miały negatywnego wpływu na bilans finansowy FXCM, ponieważ kilku partnerów założycielskich FXCM zwróciło spółce koszty kredytu i grzywien. Na dzień 30 czerwca 2011 r. FXCM Inc. posiadała ponad 200 milionów USD w gotówce i nie posiadała zadłużenia. Celem FXCM jest posiadanie sprawiedliwego i przejrzystego systemu, a my z dumą oferujemy system realizacji, który przekazuje wszelkie ulepszenia cen. Daj mi znać, jeśli masz dodatkowe pytania. Zrobię co w mojej mocy, aby odpowiedzieć na nie tak dokładnie, jak to możliwe. Jason FXCM

  4. #4

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Cześć ITradeDaily, Dzisiejsze działania NFA dotyczą przede wszystkim pozytywnego poślizgu i chciałbym rzucić więcej światła na to, jak pozytywne poślizgnięcie z systemem wykonywania transakcji forex NFL w FXCM działało przed sierpniem 2010 r. I jak działało od tego czasu. Platformy FXCM wyświetlają najlepszy spread kupnasprzedaży przesyłany przez dostawców płynności firmy oraz marżę FXCM. Każdy handel forex FXDM NDD jest automatycznie kompensowany w dwuetapowym procesie, mającym na celu zapewnienie, że FXCM nie będzie czerpał zysków z poniesionych przez tradera. Na pierwszym etapie realizacji ...
    Nie jestem pewien, czy mamy pytania na początek. Unikaj FXCM i wszystko jest w porządku.

  5. #5
    Właśnie otrzymałem e-mail od FXCM w związku z tym i faktycznie otrzymałem pieniądze na moje konto handlowe z tego powodu. Nie handluję z nimi więcej, ale miło widzieć dodatkowe pieniądze.

  6. #6

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj właśnie przyszło słowo, że NFC ma zapłacić 2 miliony funtów FXCM i muszą one również zapewnić zwrot pieniędzy za zamówienia z opóźnieniem sięgające 2008 roku. To jest ogromna wiadomość. Zwroty zaszkodzą - to TON z zamówień, aby wrócić. Bezpośredni link do sprawy NFA:
    http://www.nfa.futures.org/basicnet/...016contrib=NFA
    To nic dla fxcm, muszą zapłacić nieopłacony dodatni poślizg po czerwcu 2008 roku, nie dostaniesz zwrotu za poślizg, chodzi tylko o nieopłacony dodatni poślizg.

  7. #7

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Nie jestem pewien, czy mamy pytania na początek. Unikaj FXCM i wszystko jest w porządku.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Ciekawe, co Jason ma do powiedzenia na ten temat.
    Indytrader = Mbtrading

  8. #8
    Ha HA HA, złapany na gorącym uczynku. Raport Fxcm Q2 2011 = -1623 rachunki Q4 2011 ....- 5000 rachunków
    w poniedziałek sprzeda krótką 1000 akcji na NYSE. Thx za śmiech.

  9. #9
    ten sklep z chopperami nadal jest? czyni cuda.

  10. #10

    Cytat Zamieszczone przez ;
    To nic dla fxcm, muszą zapłacić nieopłacony dodatni poślizg po czerwcu 2008 roku, nie dostaniesz zwrotu za poślizg, chodzi tylko o nieopłacony dodatni poślizg.
    To prawda, odnosi się to do niezapłaconego dodatniego poślizgu w drugim etapie procesu kompensacji dla realizacji NDD forex zarysowanego w moim pierwszym poście powyżej. FXCM zebrał statystyki od 1 lipca 2010 r. Do chwili obecnej, aby wyświetlić procent zamówień pozytywnie poślizgniętych i negatywnych, a także, które zamówienia najczęściej występują. Procent zamówień między poślizgiem dodatnim i ujemnym był w przybliżeniu równy. http://img823.imageshack.us/img823/1...agehighlig.jpg I zepsuliśmy to jeszcze bardziej, aby wyświetlać liczbę zamówień na miesiąc pozytywnie i negatywnie: http:/img232.imageshack. usimg2322 ... ppagestats.jpg Limit i limit zleceń wejściowych jest najbardziej prawdopodobny, aby uzyskać pozytywny poślizg, dlatego też podkreślamy stosowanie limitów i limitów zleceń w centrum wykonawczym na naszej stronie internetowej. W raporcie można znaleźć jeszcze więcej danych na temat poślizgu w podziale na rodzaje zamówień:
    http://docs.fxcorporate.com/faq/slippage-statistics.pdf-Jason

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.