Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze - Strona 4
Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 32 z 32

Wątek: Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze

  1. #31
    1 Załącznik (-i)
    Załącznik 2183807 Niedawno dołączyłem do FXCM (Wielka Brytania) i jest to transakcja, którą podjąłem w zeszłym tygodniu (10 lutego 2017 r.). Jest to największy poślizg (93 pestek), jaki kiedykolwiek spotkałem w handlu. Poślizg 93 pipsów. Z wyjątkiem poślizgu na transakcjach, ale wydaje się to bardzo przesadne. Handluję od wielu lat i jest to najgorszy poślizg jaki do tej pory spotkałem. Jestem świadomy, że wiadomości (liczba bezrobotnych w Kanadzie 13:30 GMT) spowodowały ten szybki ruch i że GBPCAD nie jest jedną z głównych firm, ale ten poślizg jest ogromny (ponad 4 * s moje pierwotne ryzyko).

  2. #32
    Czy ktoś może mi powiedzieć, czy FXCM nie miał możliwości prowadzenia działalności w USA od kilku dni, dlaczego nadal mogę handlować na ich platformie i jak długo to potrwa? Rozumiem też, że Gain Cap przejął swoje konta w USA. Czy to oznacza, że ​​wszystkie rachunki i salda zostaną przeniesione na konta Forex.com, a transakcja będzie musiała zostać podjęta na ich platformie od jakiejś daty w przyszłości? Osobiście miałem wspaniałe doświadczenia z FXCM, stawiam 100 transakcji przez ich platformę i przez Ninjatrader i miałem tylko jeden problem. Realizacja i obsługa klienta była na najwyższym poziomie. Nie osobiście wiem o jakichkolwiek nielegalnych praktykach, ale rozumiem, że odnosi się to do 2014 roku. Przykro mi, że widzą je z USA.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.