Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze - Strona 3
Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 32

Wątek: Jest to OGROMNE: FXCM nałożył grzywnę w wysokości 2 milionów dolarów i zwrócił pieniądze

  1. #21
    już opuściłem fxcm. przeboleć to. jestem. pa, fxcm ....

  2. #22

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Dzisiaj właśnie przyszło słowo, że NFA ma zapłacić 2 miliony funtów FXCM, a także muszą zapewnić zwrot pieniędzy za zamówienia z opóźnieniem sięgające 2008 roku. Jest to ogromna wiadomość. Zwroty zaszkodzą - to TON z zamówień, aby wrócić. Bezpośredni link do sprawy NFA:
    http://www.nfa.futures.org/basicnet/...016contrib=NFA
    2 miliony dolarów, to orzeszki ziemne dla giganta takiego jak FXCM. Co się tyczy refundacji, to nie zaszkodzi FXCM, to nie były ich pieniądze.

  3. #23

  4. #24

    Cytat Zamieszczone przez ;
    pa fxcm nie można ufać
    Z pewnością nie należy im ufać, ale czy ktokolwiek z nich jest lepszy? Zdaję sobie sprawę, że zostali złapani, ale czy naprawdę sądzisz, że działają uczciwie, skoro tak łatwo wyrwać ludzi z poślizgiem?

  5. #25
    Fantastycznie! mały rząd odkurzający w pracy. Byłem szczęśliwy, że natknąłem się na tę wiadomość. Miałem kilka argumentów na przestrzeni lat z Big Ol ”walmart z Forex FXCM. Założę się, że wszystkie te 25-letnie psy szkolne zaczną przemyśleć możliwość zejścia ze statkiem, jeśli takie zachowanie będzie trwało. Z drugiej strony FXCM może być pośrednikiem do wyboru, z którym można handlować, ponieważ były one naprawdę dobre, a prawdopodobieństwo, że będą się one zachowywać teraz, gdy zostały oznaczone, może spowodować, że drugi cios może kosztować licencję dealera.

  6. #26
    Masz doskonały punkt. Glade, rzucisz trochę światła na tę sytuację z twojego punktu widzenia. Dziękuję Ci.
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fantastycznie! mały rząd odkurzający w pracy. Byłem szczęśliwy, że natknąłem się na tę wiadomość. Miałem kilka argumentów na przestrzeni lat z Big Ol ”walmart z Forex FXCM. Założę się, że wszystkie te 25-letnie psy szkolne zaczną przemyśleć możliwość zejścia ze statkiem, jeśli takie zachowanie będzie trwało. Z drugiej strony FXCM może być brokerem do wyboru, z którym można handlować, ponieważ były naprawdę dobre, a prawdopodobieństwo, że mogą się one teraz zachowywać, oznacza, że ​​drugi cios może kosztować dealera ...
    Cytat Zamieszczone przez ;
    Fantastycznie! mały rząd odkurzający w pracy. Byłem szczęśliwy, że natknąłem się na tę wiadomość. Miałem kilka argumentów na przestrzeni lat z Big Ol ”walmart z Forex FXCM. Założę się, że wszystkie te 25-letnie psy szkolne zaczną przemyśleć możliwość zejścia ze statkiem, jeśli takie zachowanie będzie trwało. Z drugiej strony FXCM może być brokerem do wyboru, z którym można handlować, ponieważ były naprawdę dobre, a prawdopodobieństwo, że mogą się one teraz zachowywać, oznacza, że ​​drugi cios może kosztować dealera ...

  7. #27

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Masz doskonały punkt. Glade, rzucisz trochę światła na tę sytuację z twojego punktu widzenia. Dziękuję Ci.
    Zostały one ukarane grzywną w wysokości 14,2 miliona dolarów przez CFTC
    http://online.wsj.com/article/BT-CO-...03-712195.html

  8. #28

    Cytat Zamieszczone przez ;
    Zostały one ukarane grzywną w wysokości 14,2 miliona dolarów przez CFTC
    Rozliczenie pomiędzy FXCM i CFTC zostało przewidziane i ujawnione wcześniej w dniu 11 sierpnia 2011 r. W trakcie drugiego połączenia konferencji FXCM. W tym czasie firma utworzyła rezerwę w wysokości 16 milionów USD w oczekiwaniu na grzywny związane z CFTC (6 milionów USD) i NFA (2 miliony USD), a także restytucję (8 269 937 USD) na kredyt dla dotkniętych klientów. Do tej pory kara NFA została wypłacona, a zwrot na rzecz dotkniętych klientów został zaksięgowany. Kara NFA i CFTC oraz restytucja są objęte tą rezerwą, co nie ma żadnego negatywnego wpływu na dochód netto FXCM Inc. Nasze pełne zestawienie można znaleźć tutaj
    http://ir.fxcm.com/phoenix.zhtml?c=2...2849highlight=-Jason

  9. #29

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Rozliczenie pomiędzy FXCM i CFTC zostało przewidziane i ujawnione wcześniej w dniu 11 sierpnia 2011 r. podczas drugiego połączenia konferencji FXCM. W tym czasie firma utworzyła rezerwę w wysokości 16 milionów USD w oczekiwaniu na grzywny związane z CFTC (6 milionów USD) i NFA (2 miliony USD), a także restytucję (8 269 937 USD) na kredyt dla dotkniętych klientów. Do tej pory kara NFA została wypłacona, a zwrot na rzecz dotkniętych klientów został zaksięgowany. Kary pieniężne NFA i CFTC, a także restytucja są objęte ...
    dostałem e-mail, na który otrzymałem pieniądze, ale po paru latach te pieniądze zniknęły z mojego konta. fxcm mówi, że pieniądze zostały wysłane do CFTC. To bardzo niesprawiedliwe, jeśli fxcm przyzna ci kredyt i po 3 latach wykupi wszystkie kredyty.

  10. #30

    Cytat Zamieszczone przez ;
    {quote} Mam e-mail, na który otrzymałem pieniądze, ale po paru latach te pieniądze zniknęły z mojego konta. fxcm mówi, że pieniądze zostały wysłane do CFTC. To bardzo niesprawiedliwe, jeśli fxcm przyzna ci kredyt i po 3 latach wykupi wszystkie kredyty.
    Cześć, Fesi, wczoraj wyszłam z biura, więc przepraszam, że nie zareagowałam wcześniej. Przepisy CFTC zobowiązały nas do przeniesienia nieodebranych funduszy na rząd. Informacje na temat odbierania pieniędzy od państwa można znaleźć na stronie
    http://www.naupa.org/, strona internetowa dla Krajowego Stowarzyszenia Nieodebranych Zarządców Nieruchomości.

Uprawnienia umieszczania postów

  • Nie możesz zakładać nowych tematów
  • Nie możesz pisać wiadomości
  • Nie możesz dodawać załączników
  • Nie możesz edytować swoich postów
  •  
Używamy cookies
Używamy cookies, aby jak najlepiej dostosować witrynę do Twoich potrzeb. Kontynuowanie przeglądania tej strony, oznacza zgodę na używanie plików cookies. Aby uzyskać więcej informacji zapoznaj się z naszą Polityką Prywatności.